Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

basica31
cisze sie ze tutaj mozemy sie czuc bespiecznie bo szczerze mowiac dziwie sie ze na rodku maja w dupie opinie mam a przeciez to dzieki nam portal zarabia

no wiesz, mysle ze z czasem rodek przerosla ilosc watkow i postow, moze i tutaj z czasem bedziemy mniej pilnowac ale wlasnie chodzi o to, ze kultura jakas musi byc i skoro ktos stworzyl forum to i po to zeby czlowiek mogl spokojnie pisac i sie nie martwic ze w razie problemu nikt sie niczym nie zajmie... :yes:

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

monikouette
basica31
cisze sie ze tutaj mozemy sie czuc bespiecznie bo szczerze mowiac dziwie sie ze na rodku maja w dupie opinie mam a przeciez to dzieki nam portal zarabia

no wiesz, mysle ze z czasem rodek przerosla ilosc watkow i postow, moze i tutaj z czasem bedziemy mniej pilnowac ale wlasnie chodzi o to, ze kultura jakas musi byc i skoro ktos stworzyl forum to i po to zeby czlowiek mogl spokojnie pisac i sie nie martwic ze w razie problemu nikt sie niczym nie zajmie... :yes:

nic dodac noc ujac

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

EWCIA_GAN
Wisienko współczuje bardzo Twojemu skarbowi ja to przechodziłam w tamtym roku na wiosne . Totalna MASAKRA:Szok: Moja Monisia miała naraz wymioty i ostrą biegunkę i prawie mi zeszła z tego świata :Płacz:. Nigdy więcej takiego choróbska i nikomu tego nie życzę nawet największemu wrogowi . Pozdrawiam:Śmiech:

Ewa co ty mowisz?????????? zeszla z tego swiata? to az tak zle bylo??? straszne

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

monikouette
ja sie zegnam bo zanim wszystkie moje watki obskocze to juz tu nie zajrze sie pozegnac wiec od razu to robie

dobrej nocki :)

papappaappapa dobrej nocki i dzieki ze mi towarzystwa dotrzymalas zreszta nie pierwsza raz

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny:mdr:
ja pózną nocą bo nie miałam dziś kompletnie czasu na kompa.rano sprzatanko,przygotowanie obiadu,pózniej jak Balbina poszła spac a M wstał(ma teraz 2zmiane i wraca o 3.30 do domu)zostawiliśmy brata M na posterunku ze śpiącą Oliśką i pojechalismy do miasta zapłacic rachunki,zakupy.jak wróciliśmy Oliśka juz nie spała,obiad,M poszedł do pracy...po 19 Oliśka zasnęła mi na rękach w salonie,po 30min spania chciałam ją przenieść do łóżeczka a ona myk i już nie śpi...i tak do 23walczyłam z nią,3razy kładłam ją spać ale nie dało rady.jak by mało było tego napiła się picia i coś jej nie przyjęło się bekła dosłownie jak stary chłop i zwymiotowała całą zawartość żołądka na mnie,na siebie i podłogę...masakra mówię wam.no i zanim położyłam ją wreszcie spać,wyprałam ubrania zabrudzone przez nią,ogarnęłam mieszkanie a raczej pobojowisko które zostawiła mi moja mała diablica prawie północ mnie zastała.nawet nie mam siły iść się wykąpać:Histeria:no ale jutro mam nadzieję że jakoś mi sie w dzień uda do was wskoczyć i pogadać.ach i trzymajcie za mnie kciuki bo jutro robię te ''oszukane gołąbki'' po raz pierwszy na obiad.ciekawe co mi wyjdzie:Męki:
Wisienko kurcze to teraz meksyk macie biedne.Oliśka ma tak że jak ma gorączkę to wymiotuje wszystko co weżmie do ust,oprócz picia i wiem jakie to przykre jak patrzysz na to małe dziecko jak sie męczy.mam nadzieje ze juz jutro będzie lepiej,nockę prześpicie w spokoju i Julinka bedzie już zdrowiutka od rana:love:
dobra uciekam dziewczynki bo oczy mi sie kleją:sen:
ach i witam w naszym gronie afrodytę.cieszę sie ze dołaczyłaś do nas i nie uciekniesz szybko jak zobaczysz jakie ''wariatki''-pozytywne:lol: oczywiście jesteśmy:smieszne:
dobrej nocki kochane:love:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Napewno nie uciekne. Tylko przez te zmianee czasu nie moge sie z Wami zlapac. Ja klade sie spac, a Wy napewno niedlugo po tym wstajecie:) Dzisiaj, pierszy raz w te kaledarzowa zime spadl snieg. Wyszlam z Julka na spacerek, piekna pogoda, doslownie jak w Polsce:)

Przepis na nadziewany kalafior:
Kalafior obrac, przepukac wsadzic w garnuszek i odgotowac ( w slonej wodzie, ja dodaje wegete) do chwili az rozyczki zaczna odchodzic ( tak zeby porobily sie szparki miedzy rozyczkami), Tylko nie rozgotuj!! W miedzy czasie przygotuj miesko tak jak do kotletow mielonych ( cebulka, bulka, przyprawy). Kalafior przestygnie, powtykaj mieso i szczeliny ( tylko nie za duzo bo sie nie dopiecze), wsac do piekarnika i zapiekaj ok.60 minut w tem. . 180 stopni. Co jakis czas zagladajna wszelki wypadek . ( ja przykrywam folia aluminiowa na poczatku, zeby sie nie przypieklo zbyt mocno) 5 minut przed wyjeciem z piekarnika posyp startym serem parmezanem i zapiecz przez chwilke. Dla mnie palce lizac...

DOBRANOC, ALBO DZIEN DOBRY...

http://bejbej.pl/suwaczek/8283.png

:wanna:

Odnośnik do komentarza

Czesc Wam
Dzis troche pozniej ale z deczko zaspalam :)
Piotrus nakarmiony ja zakawiona i zaraz uciekam na poczte, wkurzylam sie wczoraj listonoszka nawet nie weszla do mnie i od razu zostawila mi awizo a faktycznie wysoko mieszkam bo az na pierwszym pietrze a teraz musze pomykac z dzieckiem taki kawal drogi zeby odebrac to cos (nawet nie wiem co to jest)
Wisienko jak sie czuje Julinka, jak wam minela noc.
Co do szybkiej reakcji na takie chorobsko to tez slyszalam o coli zreszta kiedys to przetestowalam i zadzaialo.
Asiu a jak Balbinka??
Oki dziewczyny jak wroce to dokladnie poczytam coscie nastukaly bo Piotrus juz z butami po domu lata

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny:mdr:
ja tylko wpadam powiedzieć dzień dobry,bo dopiero wstałyśmy.zrobię śniadanko ogarnę mieszkanie i postaram się do was zajrzeć jak mi Balbinioszka pozwoli:whip:
afrodyto ja mieszkam obecnie w Irlandii i u mnie jest godzina do tyłu.niby nic godzina ale czasem równiez nie mogę zgrać sie z dziewczynami,bo jak one dzieci już położą spać to ja dopiero swoją idę kąpać,jako one siedzą i plotkują to ja małą dopiero usypiam,one idą spać ja siadam na kompa...jakoś tak to zawsze wieczorami się układa...no ale w dzień mogę nadrobić jak mam czas.ale przeciez jakoś sobie poradzimy:lol:
dobra bo sie rozpisałam,uciekam teraz za jakąś godzinkę powinnam wpaść do was:love:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Witam z rana wszystki foremki:smieszne:

Afrodyto dzieki za przepisna pewno zrobie!! a co do strefy czasowej nie przejmuj sie czasami jak mam natchnienie to do poznej nocki siedze...bo ja jestem sowa nocna zawsze taka bylam za nim urodzilam Julka siedzialam do 1,2,3, w nocy wiec moze kiedys pogadamy sobie;)) a mam male pytanko na kogo glosujesz??? a co do sniegu to gdyby nie to ze na Swieta pojechaloismy do Polski Julka tez nie wiedzialaby co to znaczy bo Frankfurt lezy w dolinie i tutaj nigdy sniegu nie ma ewentualnie jest styropian

Guniuskad ja to znam !!! u mnie jak jeszcze mieszkalam w Rzeszowie owszem listonosz przynosil przekaz ale raczke wyciasgalal po zaplate i jak nie dawalam to zostawial w skrzynce a powiem Ci ze caly blok dawal!!!

Wisienko mam nadzieje ze juz dzisiaj lepiej ??

Asiczko szkoda ze sie wczoraj nie spiknelysmy to bym sobie pogadala;(
to tyle dzisiaj robie pizze na nalesniku -pierwszy raz i przepis jeszcze niesprawdzony wiec mam nadzieje ze mi wyjdzie bo maja mama czasami ja robila i wyszla delicjoza
jeszcze chwile sie pozakawiam i jazda do roboty( Julka oglada teletubisie na CBeeBies

Odnośnik do komentarza

Cześć:Śmiech:
Dzisiaj mam trochę wiecej czasu bo praktycznie wczoraj wszystko sobie w domu zrobiłam, nawet obiad mam wczorajszy więc narazie siedzę sobie przy kompie.
Poczytałam i jak zwykle nie pamiętam co komu miałam napisać:Zakręcony:.
Wisienko mam nadzieję że córeczka sie już dużo lepiej czuje, szkoda tylko że i ciebie dopadło, no ale niestety to nie było uniknione:coo:
Afrodyto przepis smakowity, ale nie dla mnie ja nie umiem takich wyszukanych rzeczy robić niestety:Męki:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5983.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20031004650117.png

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE KOCHANE MAMUŚKI :Śmiech: Noc za nami - spokojn a - bez wymiotów i pobudek (tzn tradycyjnie ze 3 pobudki były, ale to i tak dobrze, bo jak Jula jest chora ... bywa strasznie). Dziś nie chce nic jeść, ale wypiła herbatke, i 150 ml mleczka , właśnie gotuję leciutki rosółek (chyba może jej podać) - Przeraziłam sie wczoraj, ale wszstkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, że już jest i będzie dobrze - mam nadzieję. Bardzo wam wszystkim dziękuję!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

edzia274
Cześć:Śmiech:
Dzisiaj mam trochę wiecej czasu bo praktycznie wczoraj wszystko sobie w domu zrobiłam, nawet obiad mam wczorajszy więc narazie siedzę sobie przy kompie.
Poczytałam i jak zwykle nie pamiętam co komu miałam napisać:Zakręcony:.
Wisienko mam nadzieję że córeczka sie już dużo lepiej czuje, szkoda tylko że i ciebie dopadło, no ale niestety to nie było uniknione:coo:
Afrodyto przepis smakowity, ale nie dla mnie ja nie umiem takich wyszukanych rzeczy robić niestety:Męki:

Hej Edziu jeszcze chwile z Toba postukam tak do 11 a potem musze uciekac normalne ze jak ja nie mam czasu to jestescie a jak mam to pisze monologi

TAJCIE KOCHANE MAMUŚKI Noc za nami - spokojn a - bez wymiotów i pobudek (tzn tradycyjnie ze 3 pobudki były, ale to i tak dobrze, bo jak Jula jest chora ... bywa strasznie). Dziś nie chce nic jeść, ale wypiła herbatke, i 150 ml mleczka , właśnie gotuję leciutki rosółek (chyba może jej podać) - Przeraziłam sie wczoraj, ale wszstkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, że już jest i będzie dobrze - mam nadzieję. Bardzo wam wszystkim dziękuję!!!!!

Wisienko mam nadzieje ze kryzys zazegnany skoro wypila mleczko to rosolek bedzie jeszcze lepszy dla jej podraznionego zoladka ja bym Ci tylko radzikla zeby nie byl za goracy taki letni

Odnośnik do komentarza

Jestem juz w domku.
Wisienko z tym rosolkiem to sie wstrzymaj, jak Piotrus mial jelitowke to tez chcialam dac mu rosolek ale lekarka mnie opierdzielila, powiedziala ze rosolu sie przy chorym zoladku nie dje, mozesz zrobic kleik na kaszy mannej z marcheweczka, jest lekko strawny i z pewnoscia jej nie zaszkodzi. A tak na marginesie ja mu ten rosolek podalam, byl taki chudziutki zeby mu nie zaszkodzilo to zwrocil wszystko a po kleiku bylo ok.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
Jestem juz w domku.
Wisienko z tym rosolkiem to sie wstrzymaj, jak Piotrus mial jelitowke to tez chcialam dac mu rosolek ale lekarka mnie opierdzielila, powiedziala ze rosolu sie przy chorym zoladku nie dje, mozesz zrobic kleik na kaszy mannej z marcheweczka, jest lekko strawny i z pewnoscia jej nie zaszkodzi. A tak na marginesie ja mu ten rosolek podalam, byl taki chudziutki zeby mu nie zaszkodzilo to zwrocil wszystko a po kleiku bylo ok.

Guniu ale skoro Julka juz wypila mleko a jak wiadomo na chory zoladek porzynajmniej ze tego co wiem leko jest najgorsze( moze sie myle) to znyczy ze nie ma jelitowki bo nie wiem jak wy ale dal mnie jelitowka trwa przynajmniej kilka dni i sa to wymioty nonn stop

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...