Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość basica31

Gunia_G
Powiem ci najlepszy i sprawdzony sposob to kupic pomysl na..... zapiekanke ziemniaczana- zawsze wychodzi :)

Knorra?
Julka padla ja mam wszystko gotowe jeszcze troche lazienke doprowadze do uzywalnosci i gotowe a potem to juz freedom idziemy szalec na zjezdzalnie

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

A teraz ja sama zostalam pije 4 kawe i mam efekt odwrotny od zamierzonego czyli oczy na zapalkach

dziewczyny moja Julka ostatnio nie je ziemniakow weic dwoej sie i troje zeby cos z ryzem lub makaronem wykombinowac, ona czasem tak ma ze jej sie przeje a potem znowu smaki jej wracaja wiec ja z kolei prosze o przepis na risotto lu jakas makaronowa zapiekanke

P.S. od nie wiem jak dawna obiecuej sobie ze w niedziele napisze jadlospis na caly nastepny tydzien uwzgledniajac smaki J &M ale tego nie robie a tak byloby najwygodniej i najbespiecznej

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
Ja mieszkanko mam ogarniete, ostatnio moj Piotrus bardzo mi pomaga, nawet jak bylam wczoraj na zakupach to u dziewczyn w sklepie sprzatal, oj maly pomocnik rosnie mamie. tylko nie wiem co sie stalo zawsze jak odkurzalam to ona lapal za rure od odkurzacza i pomagal a ostatnio sie go boi :(

to faktycznie dziwne moze sie czegos przestraszyl

Odnośnik do komentarza

basica31
Guniu skad ty masz tylu znajomych ponad 200 na naszej klasie???

Basiu szczerze nie wiem, na pocztaku ja ich szukalam i jak kogos znajomego znalazlam to wysylalam mu zaproszenie a od pewnego czasu mi sie nie chce sparwdzac czy ktos znajomy jest i nie szukac teraz to inni mnie szukaja i jak dostaje zaproszenie to akceptuje. Ale nie wydaje mi sie zebym miala az tak wielu znajomych (wiekszosc z nich to ludzie z podstawowki, ogolniaka, ze studiow, sa tam znajomi z miejsc gdzie mieszkalam- a sporo sie przeprowadzalam no i oczywiscie wy tez tam jestescie- czyli znajome z forum)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

basica31
Gunia_G
basica31
ale dlaczego??

Nie wiem.

Dziewczyny: dlaczego ??????? :Płacz:

nie wiem czy wyczuwam jakas aluzje??

Basiu teraz to ja nie wiem o czym ty mowisz?? Jaka aluzje??
Chodzi mi o to ze na poczatku kazdy duzo pisze a pozniej jest cisza, tylko szkoda bo fajnie sie pisze jak wiecej osob sie udziela :)
Ty juz lepiej nie kombinuj

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
basica31
Gunia_G

Nie wiem.

Dziewczyny: dlaczego ??????? :Płacz:

nie wiem czy wyczuwam jakas aluzje??

Basiu teraz to ja nie wiem o czym ty mowisz?? Jaka aluzje??
Chodzi mi o to ze na poczatku kazdy duzo pisze a pozniej jest cisza, tylko szkoda bo fajnie sie pisze jak wiecej osob sie udziela :)
Ty juz lepiej nie kombinuj
myslalam ze moze ja za duzo pisze :((
ja tez wole jak nie nadazam za czytaniem i jak jest nas duzo

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
Basiu ja tez duzo pisze :Śmiech:
Ale co mam robic jak maly spi a w domu wszystko zrobione, przeciez nie zostawie go samego i nie pojde sobie na plotki w realu wiec robie to tu

jestem tu z tego samego powodu u mojej siostry jest teraz 7 rano wiec pewnoe dopiero wstala a moja przyjaciolka w Polsce co prawda ma ten sam czas ale w tej chwili siedziw szkole muzycznej i uczy dzieci tanczyc wiec wole siedziac tu igadac z fajnymi mamami ktore maja problemy i radosci zbllzone do moich niz ogladac telewizor

Odnośnik do komentarza

Dokaldnie o tym mysle, bo cco mam siedziec przed TV szkoda mi czasu w tym czasie pobuszuje w necie, poczytam troche wiadomosci i popisze z wami.
A jak wraca M to czas mam juz dla niego, to samo dotyczy malego, zajmuje sie nim, gotuje, nakarmie, przebiore wiec nie jest zaniedbany, a do kompa siadam jak mi pozwoli (czyli zajmie sie sam soba- bo czasem to nie pozwala mi sie ze soba bawic lub gdy spi)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

wiem ja tez czesto siegam po takie gotowe pomysly
ostatnio odkrylam ( czasami lubie pokombinowac) fasolke szparagowa do ktorej wcisnela czosnek ( gotowalam na parze) i magii 2 zylki pychota dzisiaj tez to robie do zoladkow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...