Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

no jestem i bardzo dziwna rzecz sie stala:)
basica, przyszlam bo dostalam powiadomienie o nowym poscie , Twoim zreszta, a tu nic nie ma!!! skasowalas go??

ale doczytalam ze suwaczek chcialas ustawic i nie wchodzi, a z jakiej stronki ten suwaczek?? i czy wstawialas z BBcode ?? w razie czegos obejrzyj sobie "pomoc" na ten temat a jak nie to pisz wiecej, jakos sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Witam kochane Foremki

Guniu ty nie jestes ekspertem????jak dla kogo bo dla mnie jestes meczylas sie ze mna na rodku prawie miesiac , systematycznie cie dreczylam i gnebilam aty _? nic oaza spokoju wiec poki co dla mnei ekspertem jestes!:brawo: super ze Piotrus zawolal si bo u mnie to jednak byl jednorazowy Mont Everest owszem jak juz cos zrobi to pokaze po czasie ale kiedy ja nauczy uey pokazywala przed nie wiem....mysle ze na wiosne sie za nia wezme poprostu jej sciagne pampersa i bedzie latala z gola pupcia( kuzynka tak mi polecila) i szczerze mowiec ni znam innej metody(male pytanko jak moge na rodku zlikwidowac swoej konto???)

Agnieszko13pewnie nie bedziesz miala czasu czytac wszystkiego ale pozyczylam sobie od ciebie zwrot "zakawiam" wiec mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko malemu plagiacikowi?nie wiem czy to przeoczylam czy nie ale mialas sie pochwalic nowa praca nie zwiazana z fitnesem??
o.k. ide umyc lebek i rozwiesic pranie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...