Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!
Wczoraj tak "wskoczyłam" tu na chwilkę i nawet się nie przedstawiłam Tym, którzy mnie nie znają:Zakręcony: Jestem Tuśka (przeszłam z "noworodka"), mam prawie 19 miesięcznego synka Mateusza, mieszkam i pracuję w Katowicach. To tak ogólnie:usmiech:

Wczoraj stwierdziłam, że Mateusz chyba zaczyna przechodzić bunt dwulatka - tak jak się teraz zachowuje - przechodzi samego siebie. Jak tylko jest coś nie po jego myśli to zaczyna krzyczeć, wściekać się, tupać nogami, rzucać na podłogę - normalnie w szoku jestem - taki grzeczny był, a teraz jakby diabełek w niego wstąpił :diablo: Zastanawiamy się z M jak długo to może potrwać???

A tak pozatym to u nas ok, po ostatnich dłuuuugich chorobach (a właściwie jednej cały czas się ciągnącej) póki co jest cisza i spokój - w przyszłym tygodniu idziemy do kontroli do laryngologa - zobaczymy co powie - aż się boję (cały czas mam cichą nadzieję, że ten drenaż uszu nie będzie potrzebny...)

Oki, to na razie tylke, jestem na "posterunku" i obserwuję, przy okazji uczę się nowego forum ;-)))

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Czesc Tusiu:Oczko:
Ja tez sie w sumie nie przedstawilam:Męki: mam na imie Baska mam Julie ktora jest moim oczkiem w glowie i ostatnio mimo ze ma 18 miesiecy ma terrible two :Śmiech:na wlasne zyczenie jestem z nia w domu i nie zaluje ani minuty

Tusiu jestesm na posterunku

Odnośnik do komentarza

Hej ja też jestem, ale narazie z doskoku, bo Bartek mój jak zwykle nie śpi:Oczko:.
Moniq ja przez tą funkcję na żywo, to od kompa nie odchodze a ostatnio to praktycznie z każdego wątku jestem w temacie:Psoty:
Dziewczyny współczuję wam tego buntu dwulatka, ale najważniejsze to się nie poddawać i nie pozwolić sobą rządzić, czasem to jest strasznie trudne ale właściwe.
U mnie na szczęscie już po, nie obyło sie bez płaczu i ze strony małego i z mojej, bo mi sie serce kroiło, ale najważniejsze to być twardym:great: Życzę wam wytrwałości:love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5983.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20031004650117.png

Odnośnik do komentarza

Monikuette - dzięki za troskę:Nieśmiały: Co do ulubionyc to jest ok, wiem co i jak, ale z suwaczkiem mam problem "innej natury" - logowałam się kiedys na suwaczek.pl, z tamtąd ściągałam suwaczki, ale teraz zapomniałam nicka i hasła na stronkę , a nie chce mi sie logować całkiem od nowa, więc póki co suwaczka nie mam

Odnośnik do komentarza

co do funkcji na zywo (na czerwono w pasku w gorze) to jest funkcja ktora na biezaco wyswietla trzy linje z kazdego nowonapisanego posta na calym forum, okno sie otwiera po kliknieciu w "na zywo" i tak sobie moze wisiec w nieskonczonosc, mozna tez odfajkowac zeby sie wyswietlaly tylko nowe posty na watkach w ktorych same uczestniczycie albo na wszystkich istniejacych

no i kto jeszcze nie znalazl, ustawiamy sobie nastroj, "glupawka" dla wszystkich, za darmo rozdaja!! :sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

monikouette
co do funkcji na zywo (na czerwono w pasku w gorze) to jest funkcja ktora na biezaco wyswietla trzy linje z kazdego nowonapisanego posta na calym forum, okno sie otwiera po kliknieciu w "na zywo" i tak sobie moze wisiec w nieskonczonosc, mozna tez odfajkowac zeby sie wyswietlaly tylko nowe posty na watkach w ktorych same uczestniczycie albo na wszystkich istniejacych

no i kto jeszcze nie znalazl, ustawiamy sobie nastroj, "glupawka" dla wszystkich, za darmo rozdaja!! :sofunny:

dzieki
powiedz mi kobieto jak ty znajdujesz czas na to wszystkoi przy 2 dzieci:Szok:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...