Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

ale mnie Guniu wyprzedziłaś z postem!mój na poprzedniej stronce sie zapisał.
mam pytanie bo Oliśka ma rozwolnienie i zastanawiam sie czym jej lepiej smarować pupkę-bepantenem czy pudrem?biedactwo moje tak sobie pupkę zaparzyło ze wczoraj miała męki pańskie.dziś już jest lepiej ale i tak jak wstanie to puszczę ją po domu z gołą pupką to najlepszy sposób chyba na wygojenie.


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
asica :)
ale mnie Guniu wyprzedziłaś z postem!mój na poprzedniej stronce sie zapisał.
mam pytanie bo Oliśka ma rozwolnienie i zastanawiam sie czym jej lepiej smarować pupkę-bepantenem czy pudrem?biedactwo moje tak sobie pupkę zaparzyło ze wczoraj miała męki pańskie.dziś już jest lepiej ale i tak jak wstanie to puszczę ją po domu z gołą pupką to najlepszy sposób chyba na wygojenie.

Asiu moj jak kiedys mial odparzona pupke to lekarka polecila nam zwykla make ziemniaczana i powiem ci ze dziala i to szybko.

Gunia faktyczenie!!!!!to jest rewelacja asiu ja tez polecam nawet kiedys w MTJ ten lekarz o niej mowil ze jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Guniu a z tym słodkim do kawki to ja podziękuję bo zaczynam mały reżim,brzuszek mi zaczyna rosnąć ze juz dwie pary spodni doszafy głęboko odłożyłam bo się w nich nie mieszczę.swój udział mają zapewne również tabletki antykoncepcyjne(musze pow lekarzowi jak bede w PL ze chce inne) bo jem tyle samo nawet od jakiegoś czasu ograniczam wieczorne posiłki,ruszam się tyle samo a tyję...Wiśnia gdzie jesteś?potrzebne rady!!!!!


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

asica :)
Guniu a z tym słodkim do kawki to ja podziękuję bo zaczynam mały reżim,brzuszek mi zaczyna rosnąć ze juz dwie pary spodni doszafy głęboko odłożyłam bo się w nich nie mieszczę.swój udział mają zapewne również tabletki antykoncepcyjne(musze pow lekarzowi jak bede w PL ze chce inne) bo jem tyle samo nawet od jakiegoś czasu ograniczam wieczorne posiłki,ruszam się tyle samo a tyję...Wiśnia gdzie jesteś?potrzebne rady!!!!!

Ja schudla ju 2 kilo jem 4 posilki ostatni o 20 i pomiedzy posilkami nie podjadam porcje jem normalne

Odnośnik do komentarza

a powiedzcie jak tę mąkę stosować jak puder na pupkę czystą???
a puder -caldensense mam-lekarka nam poleciła jak Oliśce zrobiły sie kiedyś dziwne krostki na pupce i wtedy podziałało.a nie wiem po czym ma własnie biegunkę.byłam w pracy przez weekend więc mój M i tak sie nie stosował jak to facet zbytnio do moich wskazówek by odstawić ciacha i paluszki bo mam wrażenie ze to od któregoś,ale szczerze to nie wiem.zaczęło się w czwartek i tak do dziś.


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Guniu ja stosuje Microgynon21 sa tanie i podobno dość dobre ale mówię ja zaczęłam tyć,zwłaszcza brzuch-kolega do mnie ostatnio co mi tak brzuch urósł?a plastrów nigdy nie stosowałam i nie miałam koleżanek które je stosowały.
Basiu ja ostatni posiłek jem ok 20-tak wracam w weekend z pracy więc nie mam możliwosci by wczesniej zjesc ostatni posiłek.tez staram sie nie podjadać,generalnie nic sie nie zmieniło a zaczęłam tyć:Wściekły:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
basica31
:bardzoglodny:dzisiaj mam spagetii bolognese wiec chyba zjem podowjna porcje:sofunny:

Basiu ja mam dzis pomidorowa, zurek z jajkiem, ziemniaki z koltlecikami mielonymi i do wyboru sosik z mieskiem i surowka z pekinskiej kapuchy lub fasolka szparagowa, wiec jest co jesc :yipi:

matko kobieto kiedy ty to zrobilas??? i tak coedziennie :gotowanie:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...