Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

:36_2_51::sofunny::sofunny::sofunny:
:23_30_126::23_30_126::23_30_126:

magda szkoda mi milana:(
vercia kochana sil .... no nech te zeby wreszcie wyjda....a co do G to moze powiedz wprost,zeby choc troche cie odciazyl?
u mnie tak jak u magdy K lubi siedziec z nami i we wszsystkim mi pomaga(mam na mysli malego)....powiem szczerze,ze gdybym miala wszsytko przy olku ciagle robic sama to dostalabym na leb na pewno
rena brawo dla bartusia-brakuje mi ciebie przy porannej kawce:36_3_15:
andzia i dla ciebie niezminnie sil.....a dziewczyny mnie rozwalaja:sofunny:....ja wiem wiem...niby nic smiesznego :)

Odnośnik do komentarza

My juz spakowani:)
Stasiu ogólnie dobrze nastawiony, od samego zabiegu bardziej boi sie pobieranie krwi...Przez tego głupiego migdała opuścił juz w przedszkolu Mikołaja i Bal przebierańców, a jutro ominie go zajączek:( No coz, oby w końcu to dziadostwo wycieli.

Cafe ja cały dzień sama zajmuje sie moim towarzystwem i powiem szczerze, ze tez czasem dostaje na łeb. I tak jak Veronica marze o powrocie do pracy.

rena obyś w Swieta troche odsapnela.

magda powodzenia w walce z butelkami i niekapkami.

Odnośnik do komentarza

Andzia wybacza ale jak sobie wyobraziłam bujkę twoich dziewczyn to nie mogłam się powstrzymać :sofunny::sofunny:
trzymam za Stasinka kciuki , no i szybciutko wracajcie do domku...
Veronica szkoda słów do tych chłopów..najlepiej zrobić dziecko, a pożniej szukać tylko wymówek, ja dziś od tego marudzenia Amelki też chciałam chwilkę odpocząć, więc poprosiłam Ł. żeby się nią zajął, więc z nią siedział jakieś 15 minut i mu się przypomniałao że coś musi koniecznie zrobić...:lup:
Cafe ból brzucha dzięki Bogu minął i nigdy nie wrócił...sporo wypija Olek, mojej to by na tydzień starczyło, no mam nadzieje ze jej się poprawi z tym piciaem, bo jak dbedzie tak ciepgło na dworzea to jej się zechce...
Magda biedny Milan, ja też mam psa i jak kiedyś miał bujke to poł domu w czerwonych kropkach zachlapane, ale chyba nie trzeba mu szyć?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny:)
Andzia :hahaha: ta bójka dziewczyn :hahaha: aż musiałam P. przeczytać:) Trzymam kciuki za Stasia:) mam nadzieję, że wrócicie bez tego wrednego migdała!
Veronica z facetami tak jest, P. robił o wiele więcej przy Kubie jak ten był mały, a teraz twierdzi, że ma dużo pracy albo wyspać się musi:/
Cafe dzisiaj ty mnie zaniedbujesz;) lece do komputeraz żeby kawę z Tobą wypić, a tutaj Ciebie nie ma, a zaglądałam do was mało bo wczoraj byłam u rodziców cały dzień, a potem jeszcze kwiatki na balkonie do dużych donic sadziłam i już potem nie chciało mi się pisać, zwłaszcza, że P. miał kompa.
Magda szkoda mi Milana:(

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki

witam jak zawsze pierwsza
mlody wlasnie padl wiec zzasiadlam do was
andzia pewnie juz w szpitalu,jeszcze raz powodzenia....
justynka co z tata?
goska a u was co tam?

cos glowa mnie zaczyna bolec....
jutro K ma urodziny,i to trzydzieste! a ja bez prezentu i bez pomyslu na prezent!pieknie:lup:
poza tym jutro zajaczek:) musze naszykowac koszyczek:hahaha:
jutro przejde sie do mojej chrzesniaczki no i jeszcze jakis drobiazg dla chrzesniaka....:36_19_1:

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam!
Ciekawe jak tam Stasinek!

Vercia jak Marcel?

U nas kolejna koszmarna noc. Pobudki co chwila, potem od 3 do 5 nie spal. P. biedny wstawal o 6 i pewnie ledwo na oczy patrzy :(
Mam dosc, jestem wykonczona :(((

Do tego ten nasz biedny psiak. Okazalo sie, ze drugie ucho tez nadgryzione i na czubku glowy tez. Nie moglismy mu wczoraj krwi zatamowac. Caly byl brudny.
Ja przed chwila podloge wyszorowalam.

Jak maly pojdzie spac to moze chociaz jedno okno machne, bo my nic nie mamy zrobione.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...