Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Wykąpałam małego, bo wczoraj jak się zmęczył tym rykiem i już oczy zamykał to go nie męczyłam dodatkowo kąpielą.
Ja nie wiem czy 3 będziemy mogli przyjechać. Coś ostatnio znajomi mówili, że w długi weekend się do nas wybiorę tak z noclegiem, w sumie jeszcze nic nie dogadane, a oni się do nas wybierają już pół roku, a więc zobaczymy jak to będzie. W święta będziemy u nich to się spytam co i jak.

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek... chociaż zacząła się tak sobie, bo coś od wczoraj boli mnie coś brzuch tzn. według mnie to chyba jest żołądek, albo trzustka :nie_mam_pojecia:
ehh oby to tylko takie przejściowe, bo ja już nie chce na nic chorować!!!:Kiepsko:
narazie wziełam krople żołądkowe, trochę jakby przeszło, a zamiast kawy popijam mięte...
Wczoraj wyrwałam się na zakupy- sama, a Ł. została z Amelką w domu, więc się nałaziłam za wszystkie czasy, kupiłam sobie tylko spodnie, a chciałam jeszcze jakąś bluzeczke, ale może coś jeszcze kupie do świąt, no i oczywiście Amelce kupiłam bluzeczke, apaszke i komplet 3 par skarpetek w reserved były po 7 zł...
fajnie że się spotkacie, ale ja niestety mam za daleko, może latem zorganizujemy jakieś spotkanie nad morzem, to siuę chętnie z wami spotkam:)
Vercia zakupki G. śliczne ci kupił, szczególnie podobają mi się te żółto- fioletowe buciki- bomba!
a co do tego upadku, to ja bym też tak zareagowała...co prawda wypadek, ale nad dzieckiem trzeba uwarzać...
Magda zdjęcia ze spacerku śliczne, masz super przystojniaczków w domu:))
Justynko ciarki mi przeszły, jak przeczytałam o tej twojej koleżance, Boże jak tak można zlekcjoważyc...
Andzia oby nic poważnego z nie było z Marysią, trzymam kciuki!!!

ide zaraz na spacerek, bo pogoda piękna, może lepiej się poczuje....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...