Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć baboki!!!

My cały dzień na dworze, pokłóciłam sie troche z K., bo wziął jakąś dodatkową robotę na dzisiaj, choć wcale nie musiał i tym sposobem siedziałam do 14-tej sama. Popoludniu poszliśmy wszyscy do parku, dziewczyny nawet jadły tam deserek, Stachu szalał na nowym rowerze, brzmi jak sielanka, a było zupełnie odwrotnie:( Ach...niby sie ciesze, ze w koncu ciepełko, ale jak przychodzi wieczór to jestem tak zdechnięta...

rena stara babo, przyda sie jakas stateczna kobitka, bo nie wiadomo co bedzie, jak sie banda oszołomek spotka:whistle::whistle::whistle:
A tak na serio, to pomysl, spotkanko bedzie w weekend, a nóż widelec się uda coś wykombinować???

Cafe cudny dzień za Wami, aż normalnie zazdroszcze...I kurtka świetna!!!

Magda szkoda, że P. ma każdy weekend zajęty:(
A jak Michał?

Vercia to Ci G, zrobił niespodzianke. Mi Kuba jeszcze nigdy nie kupił butów ani torebki, no chyba, ze sama wybierałam:Oczko:

Gosia jak po spotkaniu?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny wieczorowo:)

Spotkanie było bardzo udane:) pogadałyśmy, pośmiałyśmy się, powspominałyśmy, czasu tylko zabrakło na zwiedzanie sklepów;) ale obiecałyśmy sobie, że nadrobimy:) jestem zmęczona ale zadowolona.
A poza tym w chacie syf taki, że patrzeć nie mogę... jak wróciłam ogarnełam na szybcika tylko sypialnię...

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem ;)
Rena super fotki!!! Bartuś cudny!!!
Cafe kurtalka rewelacja!! Bardzo mi sie podoba!!
My po mega-cięzkim dniu. Marcel caly dzień wył, nie plakal tylko wył! Pojechalam z tego wsyztskiego do mamy bo juz psychicznie nie dawalam z nim rady. W pewnym momencie miałysmy zamiar zabrac go na pogotowqie. Tak strasznie i przeraxliwie wrzeszczal...ale wszystko ok temp. nie ma, kupy itp ok. To wszystko przez zęby i chyba wychodzą dwa naraz ;/. Marcelek bardzo mocno trze buzię i slini sie tez potwornie.
Magda G. wrocił ale rano pojechal juz w kolejna traseę :(. Rocznicę spędzę prawdopodobnie sama :ehhhhhh:
Pochwale sie prezentami:taniec1:

Odnośnik do komentarza

goska ciesze sie,ze spotkanko udane a syfem sie nie przejmuj...ja juz dobry tydzien nie moge dojsc do ladu...najpierw przyjecie...pozniej albo moje lenistwo albo gdzies jechalismy...i tym sposbem mam tylko delikatnie ogarniete:) a pogoda zacheca do spacerow a nie do kiszenia sie w domu i sprzatania....wiec jestesmy uspawiedliwone...w koncu nasze dzieci musze duuuuuuzo przebywac na powietrzu:)
vercia prezenty suuuperrrr....dla mnie buty bomba....ja musze znalezc cos juz typowo letniego
rena ae fajna z ciebie mamuska...nie moze cie zabraknac na spotkaniu!!!
anielinka mam nadzieje,ze i ty bedziesz.....wiem,ze macie daleko kobitki ale nast razem zrobimy w innym miescie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...