Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
Ja znam w Poznaniu jedynie taki plac zabwa, ale juz dla starszych.

A tak na serio, to kto bedzie, wiem, ze co niektóre maja daleko, ale nastepne spotkanie mozemy zrobic na drugim końcu Polski na przykład:)

ja bede na pewno
ale tak jak mowisz....nastepne spotkanie mozemy zrobic na drugim koncu polski....

Dokładnie:) ja dość aktywnie działam na forum cukrzycowym i tam nie raz robimy spotkanie i nigdy nie było problemu gdzieś jechać, spotkania są albo jednodniowe w jakimś mieście albo wyjazd jest organizowany na kilka dni gdzieś gdzie każdy będzie miał daleko, żeby nikt się nie burzył;) z wieloma osobami znamy się osobiście:) super sprawa:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
andzia
Ja znam w Poznaniu jedynie taki plac zabwa, ale juz dla starszych.

A tak na serio, to kto bedzie, wiem, ze co niektóre maja daleko, ale nastepne spotkanie mozemy zrobic na drugim końcu Polski na przykład:)

ja bede na pewno
ale tak jak mowisz....nastepne spotkanie mozemy zrobic na drugim koncu polski....

Dokładnie:) ja dość aktywnie działam na forum cukrzycowym i tam nie raz robimy spotkanie i nigdy nie było problemu gdzieś jechać, spotkania są albo jednodniowe w jakimś mieście albo wyjazd jest organizowany na kilka dni gdzieś gdzie każdy będzie miał daleko, żeby nikt się nie burzył;) z wieloma osobami znamy się osobiście:) super sprawa:)

Suuuuper:great::great::great:

Odnośnik do komentarza

Hej! U nas kolejna popaprana nocka! zaczynam sie juz przyzwyczajac :)
Mlody kaszle okropnie, no ale mam nadzieje, ze kropleki mu pomoga. A co do kropelek to sa bez recepty (Sinecod), a w aptece nie chciala mi babka sprzedac, bo zawieraja niby kodeine (po nazwie tak chyba stwierdzila). Na opakowaniu jak byk, ze bez recepty. Oczywiscie kodeiny tam nie ma. Ehh, chyba mialam wczoraj jakis pechowy dzien. Njapierw lekarz, a potem aptekarka.
A plotki suuuupeeer! :)

Łucja i Olek, wszystkiego najlepszego od cioci Magdy i Michałka! :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Magdawspółczuje lekarki i aptekarki!

Ja zamiast sprzątać siedzę przed kompem... wogóle zastanawiam się czy sprzątać bo jutro moi faceci sami zostają i nie wiem czy uszanują porządek który matka zrobiła;) jak na razie w przypływie energii wyszorowałam piekarnik...

Magda to napisz kiedy P. ma mecze i wtedy zastanowimy się nad terminem:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...