Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

ooo to cafe bede czekac na zdanie ralacji z pierwszych zajęć bom ciekawa jak to wygląda :)) koniecznie napisz jak już wrócisz :) he a co do spacerów , spacery do lueksów mozna nazwac przyjemne z pożytecznym :P pozdrówka mamuski :)) a odnosnie rozdzielania to kolezankom mówie ze jak juz chca cuś kupowac to ja pampersy poprosze :) bo szmatek i tak full a pieluch nigdy dosc :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Własnie wróciłam od lekarza, zwolnenie i jak najwiecej lezec:(
Nastraszył mnie troche, powiedział, ze ciaza blizniacza jest ciaza patologiczna i nigdy nie mozna w 100% okreslic czy wszystko jest ok.
WYsłał mnie tez na USG na Polna do Poznania, bo tam maja duzo lepszy sprzet i moga okreslic wszystkie wady rozwojowe płodu!!!
A tak lubiłam tego lekarza-a zdenerwował mnie dzisiaj na całego.

Próbuje dodzwonic sie na Polna, bo to USG najlepiej jeszcze w tym tygodniu!!!
Boje sie:(

Anouk swietne masz szefostwo, tylko pozazdroscic!
Moi nie sa tacy wylewni, zeby ciezarnym prezenty robic:(

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, miałam i takie i takie, w pierwszych miesiacach najlepiej sprawdzały sie spioszki i pajacyki, takie juz se stópkami. Wiem, ze jak miał zwykłe spodenki i skarpety, to tak sie zawsze wiercił, ze skarpety spadały:)
Najfajniejsze i najpraktyczniejsza rzecza sa body. Dlas Stasia miałam tez kilka kaftaników, ale teraz nie kupuje zadnego. W bodziaku i cieplej i pieluszke tez troche podtrzyma:)

Widze dziewczyny, ze ostro bierzecie sie za zakupy:)
Najgorsze, ze te wszystkie małe ciuszki sa tak słodkie, ze chciałoby sie kupic wszystkie:)

Odnośnik do komentarza

u lekarza nie jest najlepiej...mam strasznie wysokie cisnienie ale tylko to gorne,a dolne znow za niskie,a te moje bole brzucha (nie wiadomo czy spowodowane) w kazdym badz razie mam lerzec i jak najmniej chodzic...dostalam leki i bede musiala brac je do konca ciazy;( no a w srode na usg mam nadzieje ze tam sie okaze wszystko w porzadku i to naprawi mi humor...:Męki:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasiolegg głowa do góry, bedzie dobrze!!! Ja w pierwszej ciazy tez miałam nadcisnienie i brałam leki!!!Lezałąm nawet kilka dni w szpitaku z tym nadcisnieniem a ze mna chyba z 5 innych ciezarówek z ta sama przypadłoscia!!! Nawet sie smiałysmy, ze na widok lekarzy nam to cisnienie tak skacze:)

Wiem, ze łatwo mówic, ja dzisiaj sama jakas depreche załapałam!!!

Na Polna sie nie dodzwoniłam, bede próbowała jutro od samego rana, mam nadzieje, ze skutecznie. Chce miec to jak najszybciej za soba.
Zła byłam na lekarza, ale dobrze, ze mi troche nagadał, przynajmniej zaczne sie oszczedzać, bo jednak z blixniakami nie ma zartów.

Cafe napisz cos wiecej o tej szkole, co tam sie wywiedziałąs?

Pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza

wiec kobietki....zajecia trwaly prawie 3h....najpierw byl krotki film o tm,co dzidzia czuje bedac jesczcze w brzuchu....pozniej pani polozna omowila z nami wszsytkie okresy porodu....takim prostym ,normalnym jezykiem....o skurczach,odejsciu wod....o tym kiedy przyjechac do szpitala....opowiedziala o przyjeciu do szpitala....o goleniu,lewatywie,nacieciu....poza tym wreczyla liste z rzeczami,ktore mamy zabrac do szpitala....i to rozwialo duzo mowich watpliwosci....przynajmniej wiem dokladnie co daje szpital a czego nie.....pani polozna naprawde bardzo mila.....pokazala tez kilka cwiczen oddechowych.....i ta swiadomosc,ze mozna zadawac tyle pytan ile tylko sie ma......kolejne zajecia za tydzien....na pewno sie wybiore i wam polecam,glownie tym,ktore pierwszsy raz zostana mamuskami...dla nas wszsytko jest takie nowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...