Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pospały:(
Ja już w pracy...
W poniedziałek do lekarza i już wtedy na bank na zwolnienie!!!
Ciekawe czy będę miała USG i czy moje dzieci pokażą co nieco:)
Wczoraj mówiłyście o skurczach, a mi nogi zaczynają strasznie cierpnąć:( Dzisiaj kilka razy wstawałam w nocy,żeby się troszkę rosprostować.
Miłego dnia kobitki, choś pewnie będe tu reguralnie zaglądać, bo nie mam dzisiaj za bardzo "frontu pracy":)

Odnośnik do komentarza

no to ponarzekajmy.....od czasu do czasu wskazane:)zapisalam sie kochane do szkoly rodzenia....w poniedzialek pierwsze zajecia....zobaczymy co i jak....ale mysle,ze nie zaszkodzi.....polozne odpowiedza na pytania,zobaczymy jak wyglada porodowka....nauczymy sie oddychac.....wiec same plusy.....trwa 8tyg...a wy planujecie isc na podobne zajecia?

Odnośnik do komentarza

Cafe82 ... a bedziesz chodzic na te zajecia sama czy ze swoim mezem/narzeczonym/chlopakiem? :) Ja ciagle nie wiem czy isc czy nie. Jesli zapisalabym sie teraz to musialabym chodzic sama, bo zajecia sa o 15.30, a jesli poczekam do wakacji to pochodze razem z moim chlopakiem. Najbardziej mi zalezy na tym, zeby poznac oddzial, polozne itp.

Odnośnik do komentarza

Cafe musisz skopiować adres url i wkleić do wiadomości
A brzuchol widzę w galerii...no powiem Ci, że spory, myślałam, że takiego giganta jak ja to żadna z Was nie ma:)
Ale poza tym jesteś chudziutka i wyglądasz naprawdę super.
Co prawda nie wiem jak wyglądałaś wcześniej, ale myślę, że śmiało mogę powiedzieć, iż ciąża Ci służy:)

DZiewczyny wrzucajcie swoje brzuchole:)

Odnośnik do komentarza

jest wielki a to dopiero polowa......przytylam 7 kg....dosc sporo chyba.....nie zebym sie wielce przejela....ale zwyczajnie nie chce za bardzo obciazac stawow....no i nie chce byc wieeeeeeeeeeeelkim wielorybem:)ale mam apetyt i nic na to nie poradze:)moj lekarz zaproponowal,zebym postarala sie nie pic sokow,i innych tzw''kolorowych''napojow....glownie wode mam pic ....a poza tym powiedzial,ze mam sie nie przejmowac ....wiec sie nie przejmuje:)

Odnośnik do komentarza

witanko mamuśki :)) widze ze Wasz brzuchole ujrzały swiatło dzienne :)) moze i ja cuś wrzuce ale dopiero jutro rano albo dziś wieczorkiem ..bo narazie w pracy jajko znosze :)) Cafee no spory ten Twój "plecaczek " :)) mój też troche miejszy , ale podobno na chłopaków to własnie w tzw, czób idzie czyli ze szpiczasty jest :)) mój taki "rozlany' jest ;P andzia nie przejmj sie po porodzie zgubisz wszysko w mgnieniu oka :) ja 8 już do przodu na wadze !!!!!! mammamija mały słonik ze mnie :D pozdrówka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

nooo a na skurcze faktycznie lepiej wstac i noge rozpostowac niż leżeć , już dziś wypróbowałam ten chwyt i faktycznie szybko przeszło ... a magnes z tego co czytałam mozna brac bo podobno w ciaży wiele babek ma niedobory mimo ze bierze te witaminy i babki polecaly Magnafar b6 , 1 tab. dziennie ;) już kupiam i bede testowac :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ostatnio kiepskie żelazo i biorę Biofer Folic, do tego witaminki Elevit.
A magnezu jest dużo w czekoladkach, więc może lepiej zamiast łykać jakąś chemię, poobjadać się czekoladkami:)

Cafe Ty masz fajnie z tymi lumpeksami, u mnie w mieście są co prawda 4, ale wszystkie takie nijakie...
A tą tuniczkę na zdjęciu masz też z lumpa? Bo jest świetna.

Anouk wiem, że to zrzucę, ale moje małe nogi (37) juz ledwo dają radę ten ciężar nosić...no ale w końcu co dwie dzidzie, to nie jedna:)

Wczoraj pierwszy raz widziałam ruchy moich dzieciaszków...do tej pory je tylko czułam, z dnia na dzień coraz mocniej. A wczoraj wieczorem wyraźnie było widać jak się brzuchol rusza...chyba jakaś bijatyka tam w środku była...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...