Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
A ja dzisiaj zaspalam i dopiero weszlam do pracy. dobrze, ze moj szef przychodzi jeszcze pozniej :).

Gosiammm ... pomysl tylko, ze jak Twoj Kubus teraz tak odpocznie i sie wyspi to co bedzie jak sie urodzi i bedzie chcial ta energie wykorzystac :Śmiech:

Dziewczyny, ja jestem w trakcie jednego remontu, a zaraz powinnam zaczac kapitlany remont mieszkania po babci. Ale nie mam ekipy :( Kasioleqq ... nie znasz kogos w Szczecinie?

Odnośnik do komentarza

a ja jesczcze wrzucilam ciuszki dla dzidziola:)i tak bedzie wieeeeeeeelkie pranie za jakis czas ale co to szkodzi wyprac 2 razy:)sama przyjemnosc:)oj kobietki nie zazdroszcze wam tych remontow......ale dacie rade....tylko mi prosze sie nie przemeczac!i duzo odpoczywac z nogami do gory!wczoraj w szkole rodzenia pani doktor wszsytkim nam poogladala nogi.....i kazala jak najwiecej siedziec z nogami do gory.....

Odnośnik do komentarza

dobrze,dziekuje.....jestem po drugich zajeciach szkoly rodzenia,byla wczoraj pani doktor i ostro wypowiedziala sie na temat nadwagi w ciazy.....mi powiedziala,ze powinnam przytyc jeszcze 4 kg do konca maksymalnie....:)i troszke wzielam sobie do serca:)nie,zebym zaczela stosowac jakies diety....absolutnie....ale faktycznie ostatnio pochlaniam duze ilosci slodyczy....i te postaram sie ograniczyc....tymbardziej,ze nie chce za miesiac czy dwa ledwo chodzic:)potrafilam odstawic wszsytkie plyny oprocz wody ....a tak uwielbiam pepsi i soki....wiec dAM rade ze slodyczami.....chyba:)

Odnośnik do komentarza

powiem ci,ze pani doktor tak nam to przedstawila,ze faktycznie warto sie zastanowic...ja wiem,ze z jednej strony nie ma co sobie odmawiac,pewnie.....ale z drugiej....to tylko moja slabosc.....te wszsytkie slodycze nic olkowi nie daja.....tylko mi kg i cm:)a tym samym coraz bedzie ciezej:)wiec po prostu postaram sie troszke ograniczyc i juz.....a co z tego wyjdzie to sie okaze.....mowila jeszczce o miesie,nabiale....ktorego ja nie lubie.....powiedziala,ze mieso wystarczy raz w tygodniu....a mleko mozna zastapic....jogurtem.serem bialym...zoltym....

Odnośnik do komentarza

Czytam Wasza rozmowe o ograniczaniu slodyczy i az mi glupio, bo wlasnie wcinam kawalek pysznej babki kakaowej w czekoladzie :Śmiech:
Ale tez musze zaczac sensowniej jesc, bo nic dziecku nie daje :(. tyle, ze mam ostatnio wstret do miesa :(. Wielu rzeczy nie moge jesc, bo wrzody i tak naprawde to nie mam pomyslu na obiady :(

Odnośnik do komentarza

ja Wam powiem kochane ze od dwoch dni wlasciwie to bardzo malo jem, jakos dziwnie najadam sie strasznie szybko zjem kromke chleba i jestem pelna, ciesze sie bo moze wreszcie przestane isc z waga do przodu...jem duzo owocow wiec chyba Kacprowi nie brakuje nic szczegolnie...;) ale slodycze jem chociaz tez w duzo mniejszych ilosciach

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...