Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda kop dołki:Całus: Strasznie żałuję, że nie mieszkamy gdzieś bliżej siebie...
Super, że Michał tyle zapamiętuje z zajęć i że jest zadowolony:yes: U nas są zajęcia płatne i bezpłatne, ale zapisałam młodego tylko na rytmikę. Myślałam jeszcze o angielskim, ale młody jest tak rozkojarzony, że dałam sobie spokój (zresztą nawet panie mówiły, że te zajęcia kiepsko wyglądają). Może w przyszłym roku.
Kalesony też kupowałam w h&m, a w tym roku kupiłam w kappahl'u z przeceny, ale jakościowo wydają mi się lepsze.

Andzia podrzuć trochę grzybów:Oczko: Uwielbiam jeść i nawet pozbierać chętnie bym poszła, ale nie mogę się przełamać bo okropnie boję się pajączurów:Szok:
Wielkie brawa dla Stacha! Dumna mamo i dla Ciebie też!!!
Te kapsułki mają być dla mnie. Podobno są dobre przy nawracających i przewlekłych stanach zapalnych górnych dróg oddechowych. Zobaczę co powie laryngolog...
A o książkach się sporo naczytałam i dużo się różni tylko... okładką:Histeria: Lub strony są przesunięte o dwie lub trzy.

Cafe fajnie, że Olas zadowolony z rytmiki:D Szczęście faktycznie mieliście z tą Kasią:) I sprawdzona i radzi sobie dobrze - super! Przemeblowanie skończone?
Współczuję zepsutego auta... Mnie już przeraża zima... Wy trzymacie auta w garażu, czy pod domem?

Gosia zdrówka dla Kuby! Ale się bidok doprawił...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei nie wiedziałam, że to stłuczenie aż tak poważne było. Bidulek:Całus:
Fajnie, że przełożyli godziny terningów na wcześniejsze i młod chętnie chodzi:yes:

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która też bardzo często chorowała, ale u niej był kaszel i od razu zap. oskrzeli albo płuc. Zrobili jej spirometrie i okazało się, że ma astme. Od ponad roku jest na wziewach i mówi, że święty spokój, nie choruje.
Mam nadzieje, że trafisz na sensownego lekarza, który porobi wszystkie potrzebne badania, bo musi być jakaś przyczyna, że tak często chorujesz:Całuss:

A ja kalesony kupuje Stasiowi z Gatty albo z firmy Carton Network-nie wiem czy to firma, w zwykłym sklepie dziecięcym po bodajże 15 zł i są ok:)

Odnośnik do komentarza

jak ja lubie wieczory! szkoda, ze tak szybko mijaja :)
Młoda jeszcze ciagnie butle, ale juz na spiocha, wiec raz dwa poprawi cycem i do spania. moze ze 2h pospi.
Kuzwa, no nie moge odpuscic tych cholernych slodyczy :( zezarlam dzisiaj paczke ciastek i czekoladki :lup:

aaa, co do platnosci za p-kole to u nas chyba jest 50% za drugie dziecko i za 3 nic jesli jednoczesnie chodza do p-kola.
a ile miesiecznie placicie? bez zajec dodatkowych?

Odnośnik do komentarza

Andzia i ten tekst na końcu tego klipu:Psoty:

Cafe trzymam kciuki, żeby wieści od mechanika były dobre.

Dziewczyny wy obie jesteście jakimiś przodowniczkami:D Ja przy połowie Waszych obowiązków daaawno bym wysiadła.

Magda wiem, że Cię to nie pocieszy, ale ja też nie jestem w stanie odmówić sobie słodyczy... Mam też w pracy takiego gostka (starszy facet, bardzo sympatyczny), który ciągle podrzuca nam na recepcje jakieś ciasta, słodycze... Mówię na niego wypasacz, ale nie odmawiam:lol:

Popisałam na boku...

Zmykam spać bo po nocce się nie wyspałam:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Co za noc porabana, Alce zeby daja czadu i spac nie moze. Teraz ona padła w koncu,a ja chociaz zjem sniadanie. A sprzatanie czeka, no syf totalny :(

Michu dzisiaj pierwszy raz ma tance, jestem ciekawa czy mu sie spodobaja.
No i widac po nim teraz, ze bawi sie z dziecmi. nie wiem czy sie cieszyc czy nie, bo znowu jest niegrzeczny i teksty typu: "nie gadaj do mnie tyle, bo rzuce w Ciebie ogniem!" sa teraz na topie :lup:
Aaaa, i przeszla mu ochota na konika do zabawy. Mamo, tym sie bawia tylko dziewczyny! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...