Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
ja dopiero ze sniadaniem. Niech te zeby wyjda, bo obie zwariujemy. No masakra okropna, o nocach nie wspomne :(

Za to Michu przeszczesliwy po tancach, caly dzien nam tancowal i spiewal, bo tanczyli do tej wakacyjnej piosenki: che che che .....
I pani coraz bardziej mi sie podoba, bo wczoraj na spacerze poszli do warzywniaka poogladac warzywa i owoce. Jak sobie przypomne ile wychodzili na dwor w tamym roku to meeeega odmiana.

Andzia hehe, ja widzialam kilka razy te Pamietniki..., ale tego miesozernego jeza nie kojarze :lup:

Cafe jak soebie Kasia radzi z chlopkami?
hehe, smiesznie z rocznica.
Ale ja odkad siedze w domu to mam problem z datami i jak jest dzien tygodnia :lup:

Odnośnik do komentarza

magdaale fajnie,ze pani zabiera ich gdziekolwiek
u nas tylko plac zabaw
codziennie i duzo,ale jednak nigdzie nie wychodza

no i dobrze,ze michu z tancow zadowolonu

zebow wspolczuje
drugi raz ten sam koszmar,co?

a kasia daje rade
od poniedz zostanie juz z nimi sama i zobaczymy
coprawda po kilka godzin ale jednak
ten tydz zrobilam sobie luzniejszy,zeby jednak byc tez w domu,bo chcielsimy dac chlopcom czas na oswojenie sie

ale jednak co zlobek to zlobek
tam zajecia urozmaicone,inne dzieci,muzyka itd
bez porownania

Odnośnik do komentarza

Cafe no złobek to złobek, ale moe jak wroca to juz bedzie ok i nie beda chorowac Dalej plan, ze w listopadzie wracaja? Co z Kasia?

A u nas z zebami na pewno lepiej niz z Michem. Moze tak samo intensywnie, ale nie ciagnie sie to miesiacami jak u Michała. Ale teraz juz mocno daja w kosc, młoda widac ,ze cierpi :(

U M w p-kolu super z ta pania. Jej, taka odmiana. Chodza na spacery szukac drzew o ktorych sie uczyli i takie tam. Tamta to taki leniwiec, a ta ciagle cos. I fajnie, bo czesc prac, np. malowanie drzew itp. robi w grupach. Tzn. np. 4 dzieci robi jeden wspolny rysunek. Jak dla mnie bomba, bo M musi wspolpracowac z dziecmi. To juz zupelnie inny przedszkolak niz w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Andzia jak tam? Decyzja podjęta? Dziewczyny dobrze Ci radzą, ale ja czułabym podobnie jak Ty... Więc posłuchaj dziewczyn:D

Cafe niezły motyw z pomyleniem dni:lup: Ale wcale Ci się nie dziwię:Oczko: Przy Twoim napiętym terminarzu to można w ogóle wysiąść a Ty dajesz radę:o_master:
Magda oby zębiska jak najprędzej odpuściły! Przydałaby się Wam chwila wytchnienia...
Świetna ta pani Michała! Tak bym chciała, żeby Filip trafił na podobną:( A tu dupa... Naprawdę taka pani to skarb, nawet dla śmielszych dzieci:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Młody zaraz wraca od P. Kurde zostało mu w ustach takie dziwne twarde coś po tym upadku... Ciekawe czy to zejdzie. W sumie tego nie widać a młody mówi, że go to nie boli na szczęście, ale mimo wszystko mam nadzieję, że się rozejdzie i zniknie.
Wystawiłam dwie aukcje (kiedyś to uwielbiałam, a teraz... :Kiepsko:). Siostra mnie prosiła więc trza było:Oczko: i tak mi jakoś ten czas zleciał:Histeria: A tyle rzeczy miałam zrobić. Głupie dwie aukcje a chyba z godzina mi zeszła. Komputer ze dwa razy mi się zrestartował:Rozgniewany: i musiałam zaczynać od nowa. No nic... Mam nadzieję, że weekend miło spędzacie:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej

Weekend i po weekendzie.
Cała sobote siedzialam sama z dzieciakami. Na dworze lało okropnie, wiec zero spacerow, ale wkurzylam sie i po obiedzie pojechalismy polazic po sklepcahc, co by w domu nie zwariowac.
No, a wczoraj juz P. byl z nami. I wtedy czas tak szybko leci. Spacer, lody, obiad u t. i do domu. I dzisiaj powrot do rzeczywistosci. Zimno jak cholera, nie chce sie wychodzic.

Cafe jak w szkole? JAk K. dal sobie rade z chlopakami? Wczoraj tez bylas na uczelni?

Andzia hop hop

Gosia jak Kuba? Jak Wasze dietowanie?

Mei jak sie czujesz nasz forumowy chorowitku? :)
Tkie zgrubienie po upadku moze byc jeszcze jakis czas, wydaje mi sie, ze to tak szybko nie schodzi.

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas weekend zlecial szybko, jak zwykle:Padnięty:
W sobote stasiu był na urodzinach u kolegi, K. na strzelaniu. a wczoraj byli u nas znajomi z dziećmi, więc mieszkanie wygląda jakby halny przeszedł:Padnięty:
I musze się Wam pochwalić, że w sobotę nastapił przeogromny przelom w naszym życiu-zołzy obejrzały pierwszą w życiu bajke-Przygody Mikołajka. I w niedziele ledwo oczy otworzyły juz chciały oglądac Mikolajka::):Nie sądziłam, że doczekam tego momentu::):

Odnośnik do komentarza

Cafe jak w szkole? Jesssu, ja nie wiem jak Ty dajesz rade jeszcze na zajęcia śmigać:o_master:

Mei Zośka ma siniaka na biodrze, najpierw był ogrmny we wszystkich kolorach tęczy, teraz juz jest mniejszy, ale własnie w środku została taka gulka mnie więcej wielkości mentosa:Zakręcony:I też mnie to martwi, jak siniol caly zejdzie, a to zgrubienie zostanie to chyba pójde z tym do lekarza, nie wiem, nie spotkalam się do tej pory z czymś takim.

Magda super fotki, a Aluśka cuuudna:Podziw:
Jak było na obiedzie u t?
Wymarałas coś fajnego w sklepach?

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla Cezara!!! Moje laski też sporo chorowaly przed p-kolem, często było tak, że Stasiu znosił zaraze, on się jakoś uchronił, a one były zalatwione. Trzeba to jakoś przetrwać...

Ja też mam wiecznie upierdolone krzesla, mam dwie poszwy na zmiane i musialabym je co tydzien prać:Wściekły:Kupiłam nawet takie filcowe nakladki w Ikei na te krzesla, ale za dużo nie daje, całe w jogurtach, burakach i innych gufnach:Wściekły:

a na weekend jedziemy::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...