Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
u mnie zapieprz i czasobrak, ale na chwile zaglądam:)
Wczoraj miałam kryzys, po pracy wzięlam dzieciaki na rower, potem laski mialy się iśc grzeczniebawić, żebym mogła zeStasiem w spokoju zrobić lekcje, no ale one nie wiedza co ta znaczy sie bawic:Kiepsko: Przylazły do kuchni z jakimi s kokorowankami, przeszkadzaly mu, szturchały, darły te papugie...ech...:Wściekły:No a mnie szlag trafiał i darlam się na nie jak głupia. I się na koniec dnia poryczałam...

w niedziele bylismy na zakupach, obkupiłam trochę dziatwę na jesień, a sobie jak zwykle nic. chciałam sukienke na wesele, ale nic ciekawego mi w oko nie wpadlo, trudno, pojdę w starej

Odnośnik do komentarza

Cafe biedny CZaruś:całus: iech mu dziadostwo jak najszybciej schodzi, bo wiem jakie to upierdliwe.
I nie ma za co podziwiac kochana, choć zdajce sobie sprawe, że jak ktoś nie ma trójki dzieci to cięzko mu sobie wyobrazić jaki to surviwal:wink:
Dla mnie Ty jesteś wielka, ze pomimo tylu obowiązków pracujesz i świetnie to wszystko ogarniasz. Bo ja odkąd chodze do racy nie ogarniam nic, a dzieci mam większe od Twoich:)

Co do żłobka to cięzka decyzja...a jak chłopaki nie chodzą to tez płacicie za ten czas?

Odnośnik do komentarza

hej baby
ja juz dzisiaj lepiej. Spedzialm calutki dzien sama z dzieciakami, ale bylo fajnie. tzn. do 18, kiedy to młoda zaczela marudzic i wyć i tak sobie wyla do 20 :lup:
Cale szczescie oboje juz spia. P. jeszcze nie ma. pewnie zaraz czeka mnie pierwsza pobudka.

Michał juz calkiem niezle i jutro maszeruje do p-kola. jest wniebowziety, az z wrazenia nie mogl zasnac. hehe

Cafe jak Cezar? mam nadzieje, ze juz o wiele lepiej!
On sie nameczy i Wy przy okazji.

Ostatnio pisalas o figurkach Nonjago dla Olka, a ja nie bylam w tmacie, a dzisiaj Mich mnie poprosil, zebym mu znalazla Ninjago na necie i ciagle pyta kiedy mu je kupimy :lup:
Powiedzial, ze koledzy w p-kolu mu o tym powiedzieli. hehe

Andzia tulam mocno! kiepsko tak jak laski nie daja Stasiowi posiedziec przy lekcjach :(
Moze w koncu sie ogarna i przyzwyczaja, ze on musi sie uczyc i nie mozna przeszkadzac. szkoda, ze bajek nie lubia.

A Alka spi na poczatku u siebie w łozeczku, a potem biore ja do siebie, bo nie mam sily wstawac co kilka minut.

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Nadal zdycham... Żeby mi ciekawiej było to wyskoczyło mi "zimno" i zrobił się zajad:Kiepsko: Pewnie z osłabienia organizmu... Muszę się w końcu jeszcze raz wybrać do laryngologa jak się podleczę. Szkoda gadać::(:
Też szukałam jakichś przejściówek dla Filipa i znalazłam o takie
CLARKS Czadowe Skórzane Buciki roz 28 1/2 F (2640761701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale oczywiście przegapiłam:Oczko:

Cafe
:Szok: zdziwiona jestem, bo nigdy nie zwróciłam uwagi na to że w postach przeklinasz:lup: Ale ja to nieokrzesana jestem i sama czasem mięsem rzucam:D
Dobrze, że C. czuje się lepiej. Bidulek się namęczył... Takie coś boli jak cholera:/

Magda współczuję Ci strasznie tego niewyspania... Ja mam wtedy takie nerwy, że lepiej do mnie nie podchodzić. Strasznie zazdroszczę Ci tej Michałowej przemiany! Cieszę się, że się w końcu przełamał::): U nas bez zmian...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei matko jak mi Cię żal, że te choróbska tak Cię łapią::(: Nawet nie wiem co Ci doradzić::(: Wracaj szybko do zdrowia:Całus:

Buty śliczne.
Ja nie kupuje żadnych przejciowych, z półbutów przerzucam ich w zimówki:)

Magda fajnie, że dzien miło zleciał:)
I super, że Michu tak się cieszy na p-kole.
Stachu miał tez faze na Ninjago, ale rzeczyiwcie koledzy mają duży wpływa na wybierane zabawki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...