Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82
wcale nie duszacy
tylko taki mokry
kaszle kilka razy dziennie doslownie ale tak wiesz no az dudni



No wiem, bo Stachowi się też tak ciągnie, kilka dni spokój, potem znowu kilka dni. I to wlaśnie taki baaardzo mokry. Pulmicort na pewno nie zaszkodzi.


no wlasnie
ale nie wiem alegrolog?
co radzisz?


Na pewno nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia



No wiem, bo Stachowi się też tak ciągnie, kilka dni spokój, potem znowu kilka dni. I to wlaśnie taki baaardzo mokry. Pulmicort na pewno nie zaszkodzi.


no wlasnie
ale nie wiem alegrolog?
co radzisz?


Na pewno nie zaszkodzi

tez tak mysle
K sceptyczny i nasza lekarka tez
bo uwaza,ze to wina zloba
ze musi odchorowac ble ble

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe nie przesadzaj. Jeszcze rok temu tez wyzywalam, kurwowalam i inne takie. Ale odkąd chodza do pracy to mam niedosyt w spędzaniu czasu z nimi i oni widze tez. Wczoraj wrocilam z zebrania po 18-tej, laski mnie nie puszczaly, gry, zabawy, rysowanki, spac poszły o 20.30, sprawdzenie lekcje Stasiowi, poczytanie mu ksiązki, zrobiła się 22-ga. A do północy robiłam obiad i ogarnialam:Padnięty:

wierze,bo jednak od urodzenia bylas to ich dyspozycji:)
a tak jak mowisz
wracasz po pracy i nie wiesz za co sie zabrac

a K ciagle na nocki jezdzi?
z tamta akcja cos ruszylo?
jest szansa na odzyskanie kasy?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82


no wlasnie
ale nie wiem alegrolog?
co radzisz?


Na pewno nie zaszkodzi


tez tak mysle
K sceptyczny i nasza lekarka tez
bo uwaza,ze to wina zloba
ze musi odchorowac ble ble



a dajesz mu cos alergicznego typy Zyrtec czy Aerius?
Tak naprawde to terraz każdy dopatruje się alergii. Powiem Co na pocieszenie-patrząc na Staska-że bę dzie lepiej. pamiętasz ile on mial akcji z kaszlem? Masakra, a od zeszłego roku jest już super

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia


Na pewno nie zaszkodzi


tez tak mysle
K sceptyczny i nasza lekarka tez
bo uwaza,ze to wina zloba
ze musi odchorowac ble ble



a dajesz mu cos alergicznego typy Zyrtec czy Aerius?
Tak naprawde to terraz każdy dopatruje się alergii. Powiem Co na pocieszenie-patrząc na Staska-że bę dzie lepiej. pamiętasz ile on mial akcji z kaszlem? Masakra, a od zeszłego roku jest już super

nie daje
ale pojedziemy do alergolozki
niech ich obejrzy i moze cos sensownego doradzi

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe tak, na recepte. ale pomogla bardzo szybko. I tez nas straszyli, że zaraz Maryska zlapie, bo z tych samych kubkow piły, ale z tego co kojarze to nie zlapala. Zapytaj lekarke o ta nystatynę.

wlasnie czytam,ze goraczka moze byc od tego:Szok:

farmaceutka mi powiedziala,ze mam do niedzieli robic aftinem
powinno byc dobrze
a jak nie to cos mocniejszego wtedy
najwyzej w niedziele podjedziemy do lekarza

Odnośnik do komentarza

Cafe ale u Was chorobowo! Zdrowka, zdrowka, zdrowka!
Oby ten Aftin zadzialal na to cholerstwo.
My podawalismy dlugo Aerius Michałowi, ale jakos z perspektywy czasu to nie widze, zeby pomagal.

Andzia ja widzialam jak laski graja w memory i wcale sie nie dziwie, ze ogrywaja wszystkich. To madre bestie! Jezcze o nich uslyszymy!
Ja to Ciebie bardzo podziwiam za ten czas poswiecany dzieciom. Grasz z nimi, cos wymyslasz. JA tego nie cierpie i niestety nie za czesto to robie.
Jedynie uwielbiam spacery i rozmowy z Michem.

Gosia ja pojezdze tym X-Landerkiem i sprzedam Tobie. JEszcze Ci sie przyda :)
A wozek naprawde super, jestem zaskoczona pozytywnie nowymi modelami x-landera.

Odnośnik do komentarza

My juz po rodzinnych urodzinach. Było ok. No oprocz tego, ze juz o 8 rano mylam okna i **** od rana. Goscie po 2 h poszli, a my padnieci.
No, ale bylo sympatycznie. Tort z Sowy wyszedl *****! Bylam nim zachwycona, nie wspomne o Michale. I tak jak wygladal to tak smakowal.
I cena naprawde ok, bo za 2 kg zaplacilam 100 zł, wiec bez tragedii.

JA dzisiaj dumna mama, pani z p-kola mnie zawolala i mowi, ze Michu suuuper bierze udzial z zabawach, zglasza sie d odpowiedzi, je super i ciagle woła o dokladki, bawi sie z innymi.
Przy tym powiedziala, ze opieka nad nim to sama przyjemnosc, bo fajnie jej sie z nim gada, a przy tym jest pocieszny :))))

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Ja dopiero co usiadłam :Padnięty:

Dziękuje w imieniu Amelki za życzenia:Całus:
Amelka dziś mega zachwycona z ur. w p-kolu, przyniosła laurki od wszystkich dzieci:)
Ogarniam temat urodzin:Szok: przygotowałam troche na jutro, ogarnęłam mieszkanie, pomyłam 2 okna, bo aż wstyd takie były brudne, a jak jest okazja, bo będą goście to trzeba było to wykorzystać:)
Jutro do pracy, kończe o 14.30, a impreza na 17:Szok: ale co tam, dam rade:Oczko:
Torta wkońcu zamówiłam zwyczajnego tzn. prostokątny z foto-księżniczkami:) zobaczymy jak wyjdzie....
Jestem w szoku, bo Ł. będzie:Oczko:, no ale ciesze się, bo chociaż Amelka będzie szczęśliwa...za to nie będzie nikogo z jego rodzinki, mają przyjechać w tygodniu, ale jakoś specjalnie tym się nie zmartwiłam....

Magda
brawa dla Miśka dumna mamuśko!!!

Cafe zdrówka dla chłopców!
aftin Amelce kiedyś dawałam, ale to było nie do płukania, tylko takie słodkie do smarowania...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej laski,
i ja dopiero zasiadłam. Stachu jeszcze ogląda rodzinkę.pl, a ja nie mam na nic siły.
Po pracy poszłam jeszcze z dzieciakami na rower, potem gry, rysowanie itp. Stachu ma 9 A+ w dzienniczku, ponoć najwięcej w klasie, zapytał czy jak będzie miał 10 to tam mu 20 zł:Niespodzianka:
I dzisiaj siedzieli,śmy wszyscy przy stole, Stasiu chciał, żebym mu zadawała jakieś wyrazy do pisania, laski też miały swoje zeszyty i "pisały", kazałm im ćwiczyć pisanie swoich imion i w szoku byłam, bo się nauczyły. I nawet csłkiem całkiem im te literki wychodziły::):

Odnośnik do komentarza

Cafe biedny Czarek::(: Oby mu dziadostwo jak najszybciej przeszło. I fajnie, że K. zabrał Olka.
Ja na Stasia też wciąż słyszałam, że głośny, że krzyczy, wariuje itp. Życie:Oczko:

Magda brawo dumna mamo za pochwały. Super, że w końcu znalazła się Pani, która poznała się na Michale. I widac, że on też się zaczyna coraz bardziej rozkręcać. Wiem, jak to cieszy::):
I super, że urodzinki udane. Naprawdę mało za torta zapłaciłaś:great: Wrzuć jakieś fotki jubilata.

Anielinka pewnie, że dasz rade. Ja to w ogóle nie iwem kiedy okna umyje:Histeria:
Super, że Amelka zadowolona z urodzin w przedszkolu::):
Napisz chociaz kilka słów na boku, bo jestem ciekawa jak to wszystko wygląda, czy Ł. nadal jest ze zdzirą, jak się zachwouje, jak Ty się w tym wszystkicm odnajdujesz itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...