Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć baby:)
Kurcze no nie mam kiedy usiąść i popisać:/ Wczoraj cały dzień w pracy, w poniedziałek już nawet nie wiem co robiłam, weekend u teściów. Od poniedziałku mamy dietę i ciągle gotuję :lup: niby dania nieskomplikowane ale jak P. jechał na cały wtorek do Poznania, a ja do pracy to wiadomo że trzeba było jedzonko na cały dzień uszykować.
A dzisiaj wstawiłam pralkę i zmywarkę i nic chyba nie dam rady oprócz tego zrobić, a nawet jakbym dała radę to pierniczę nie robię....
Mały dopiero jutro idzie do przedszkola.. we wtorek miał taki katar, że go nie zawiozłam...

Odnośnik do komentarza

hej
Michu poszedl do p-kola to Alka chora :( dzien zaczelysmy o 4.20, o 11 udalo mi sie w biegu zjesc sniadanie. katar u niemowlaka to przeklenstwo. jestem bezradna, a przeciez doswiadczenie z katarem to mam ogromne. wrrr!
i teraz spi mi maluda na rekach i ledwo oddycha.
jutro rano do lekarza.

za to, zeby nie bylo tylko zle to ala dzisiaj wydoila najpierw 60 ml herbatki, poszlam za ciosem i po kapaniu zrobilam 60 ml mleka i jak sie dossala to jednym tchem wypila :lup:
w szoku jestem, bo jeszcze kilka dni temu to plula tylko, a dzisiaj jaka smakoszka. oby jej juz tak zostalo.

za 3 m-ce wracam do pracy, wiec poicie mm sie przyda.

Odnośnik do komentarza

Mei chorowitku, wracaj do zdrowia! Dopiero co sezon chorobowy sie zaczal, a Ty juz? Kuruj sie!
Buty swietne, od razu bym je brala, bo rewelacja. znalazlam jeszcze jedne takie fajne z tej firmy, ale mocno zajechane. Cena nowych jak dla mnie nie do przeskoczenia :(

Co do Micha i p-kola to kamien z serca mi spadl jak zaczal tak chetnie chodzic. ale teraz mam tez na niego hak: bo powiem pani Sylwii ...
Staram sie tego nie zaduzywac, ale czasem musze i dziala rewelacyjnie :hahaha:

Cafe super, ze C. juz ok! Niech wiecej takie chorobska sie Was nie czepiaja.
Jak decyzja co do złobka?

Andzia co kupilas dzieciakom na jesien?
Ja tez normalnie butow przejsciowych nie kupuje, ale na Micha adidasy juz malawe i nie wytrzyma do zimowek :(

gosia zdradz co to za dieta!

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Alki:Całus: Bidulka.
Niech apetyt na mleko jej zostanie.
Laskom kupiłam czarne pumy, a Stachu ma jeszcze dobre półbuty z |Korneckiego-te któte miał nad morzem:)

Gosia i ja jestem ciekawa co to za dieta:)
I rozumiem Twój niedoczas, 3 godziny kwitłam na zebraniu RR, teraz K. jest na swoim zebraniu, a w chacie taki syf, że szkoda gadać. Posprzątam w piątek. Chyba:Oczko:

Odnośnik do komentarza

:Kiepsko: Idę zaraz spać! Jutro zamierzam od rana sprzątać. Skorzystam tylko, że mam wolne i podskoczę do Lidla bo są piżamki, rajstopy, czapki i szaliki. Obczaję i może co kupię młodemu...
Filip chodzi dalej na treningi. Chętnie ćwiczy, ale jak przychodzi mecz to lipa. Odchodzi na bok i nie chce grać. Na razie go jeszcze nie wypiszę. Fajnie, że chociaż ćwiczy chętnie.
A ja już nie wiem co myśleć o tych zatokach... Ale jak już wybiorę ten antybiotyk to odczekam trochę i skoczę prywatnie do laryngologa niech mi wymaz jakiś zrobi. Muszę mieć tam jakąś bakterię, że mi się to tak ciągle odnawia... Chociaż dam sobie rękę uciąć, że usłyszę śpiewkę o krzywej przegrodzie:Rozgniewany: Na dokładkę dostałam @. No raj na ziemi:Padnięty:

Cafe nieźle, początek roku a Olek już miał wycieczkę? Naprawdę fajnie:yes: Zadowolony wrócił?
A buty tej firmy naprawdę dobre jakościowo, chociaż większość nie w moim guście, ale trafiają się fajne sztuki. Niestety nówki cenowo powalają:Histeria:

Andzia fajnie, że piątek wolny, poogarniasz na spokojnie sobie. Stachu już nie zapuszcza włosów? Tak fajnie wyglądał w dłuższych...

Gosia :D nie będę oryginalna chyba jak napiszę: co to za dieta? :lol: Ale sama też jestem ciekawa co ta dietetyczka Wam powymyślała...

Magda zdrówka dla Aluni! Mam nadzieję, że ta chęć do mleczka jej już zostanie... Bo tak sobie pomyślałam, ze może wypiła, bo smaku nie czuła przez ten katar? Tak czy siak, oby jej zasmakowało na dobre::):
Kiedy Ty tego "haka" musisz używać, co? :Psoty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
my juz po wizycie u pediatry. Osluchowo ok, charczy w nosie przeokrutnie. Kosmetyka nosa. haha. To samo co zawsze z Michem. Ale pogadalam z lekarzem, bo mowi, ze u niego to samo. MA 2 synow i starszy do p-kola i od poczatku zakatarzony i teraz młodszy tez juz chory. I on, nawet jako pediatra, nie za duzo moze zrobic. zgadalismy sie, bo jego mlodszy sypia dokladnie tak jak Ala. Jakos poprawilo mi to nastroj :)

Mniej dobry natroj mam po nocy. JAk wczoraj wstalam po 4 tak dzisiaj polozylam sie o ... 4.30!!! Ani chwili nie spalam. W koncu zaplailam swiatlo, poczytalam gazet, obejrzalam Rozmowy w toku i po 4 Ala zasnela. z 2 pobudkami spalam do 7 :lup:
Czuje sie jakby mnie traktor przejechal.

Odnośnik do komentarza

Mei wiesz co, my ostatnio czesto u laryngologa bylismy z Michałem i powiedziala, ze przegroda przegrodą, ale to bakterie sa winne tym jego katarom. Tyle, ze po antybiotyku byla poprawa przez tydzien, bo przeciez stycznosc z tym syfem Michał ma na codzien w p-kolu.
Zrob wymaz i niech Ci dopasuja antybiotyk.

Co do grania Filipa to na mecze jest troche za maly. Dzieci w takim wieku nie sa jeszcze zbyt chetne do grania. Super, ze cwiczy!

A "haka" na Micha czasem musze miec jak wybrzydza przy jedzeniu albo dlubie w nosie :sofunny:
Znowu pryszedl taki czas, ze nie moge sie do niczego doczepic wiekszego, bo jest fajowy. Zupelnie inny niz na wakacjach, wtedy to byl jakis horror :)

Cafe a macie na oku jakas nianie? Tylko na pazdziernik chcecie zrezygnowac ze zloba czy od pazdziernika?
Fajna wycieczke mial Olas! I super pogoda im sie trafila.

Andzia 3 h na RR???? O matko, strasznie dlugo!

Odnośnik do komentarza

No lekarz fajny. Ostatnio spotykamy go dosyc czesto na spacerach, wiec tematow przybywa :)
Alką powywijał na wszystkie strony, pogadal, czasu nie zaluje.

Teraz dopiero sezon sie zaczal, wiec nawet jak sie chlopcy wykuruja porzadnie to pewnie beda łapac jakies przeziebienia przez zime :(

Ide sie troche polozyc, Alka spi w foteliku w sypialni, a ja chociaz poleze, bo chodzenie spac o 4.30 mi nie sluzy :(

Odnośnik do komentarza

Mei ja nie mam żadnego doświadczenia z zatokami, raz mialam zapalenie straszyli, że będzie wracać, ale tfu tfu nie wraca. Mam nadzieje, że trafisz w końcu na porządnego lekarza, który wyprowadzi cię na prostą:Całus:

Fajnie, że Filip chodzi na treningi. Magda ma racje, ze oni jeszcze za mali na gry zespołowe. Jak obserwuje Stasia na meczach to tez chce mi się śmiac, bo grunt to dostac pilkę i na łeb na szyje leciec z nia na bramkę::):

Odnośnik do komentarza

Cafe dobrze, że z Cezary juz ok. Mam nadzieje, że uda Wam się znaleźc fajną opiekunkę, ale ja bym ze żłoba nie rezygnowała. Fajnie by było miec taką pomoc w razie W, ale żłobek to super sprawa. I wiem po sobie, że swoje odchorowac musza, ale z roku na rok jest lepiej. Jak teraz ich zostawisz to jak pójdą do p-kola to będzie powtórka z rozrywki.
Takie moje zdanie:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Magda jessssuuu jak ja Ci współczuje tego niewyspania. Ja bym już nie dała rady. Chodza spac ok. północy i śpię ciągiem 6 h a i tak wiecznie ziewam.
Fajnie, że lekarz taki w porządku. Niech Alce katar szybko mija!!!
Ciekawe na ile ta krzywa przegroda ma rzeczywiście wplyw na te katarzyska...ech...

Dobre z Wiercikiem:sofunny:
Laski wczoraj przed spaniem jak zwykle miały dużo do powiedzenia, lezą już w łóżkach i Maryśka przychodzi z rykiem: Mama, bo Zoska mówi na mnie Maria...myślalam, że się posikam::):

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia ja tez tak uwazam
tylko zlobek kosztuje 1200zl
czy chodza czy nie chodza
w tym problem



Nawet jak nie chodzą? Ale bez sensu...:Kiepsko:

nie wiem czy bez sensu
ale jest takie zaintersowanie,ze trzeba zwyczajnie trzymac miejsce
nie placi sie wtedy za jedzienie to wiadomo
jesli nie ma dziecka caly miesiac to 70%

wiec wykorzystamy teraz bezplatna przerwe wakacyjna
ktorej nie mielismy latem

no nie jest to takie proste
niestety

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
andzia ja tez tak uwazam
tylko zlobek kosztuje 1200zl
czy chodza czy nie chodza
w tym problem



Nawet jak nie chodzą? Ale bez sensu...:Kiepsko:


nie wiem czy bez sensu
ale jest takie zaintersowanie,ze trzeba zwyczajnie trzymac miejsce
nie placi sie wtedy za jedzienie to wiadomo
jesli nie ma dziecka caly miesiac to 70%

wiec wykorzystamy teraz bezplatna przerwe wakacyjna
ktorej nie mielismy latem


no nie jest to takie proste
niestety



No myslalam, że placicie tylko opłate tałą, ale jakos nie zakumalam, że ona az tyle wynosi:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...