Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
magda_79
andzia

E tam, bo Ty tylko widzisz co chcesz widzieć. Moją grubą dupe CI pokazywałam to też udawałaś, że nie widzisz:lol::lol::lol:

Ja za to Ciebie bardzo podziwiam za spokój i cierpliwość. Zresztą wiesz o tym::):

No i ciotka przyjezdzasz, bo ryknelam smiechem i Alicje obudzilam :sofunny:

Zawijam kiece i lece::):::):::):

Dawaj dawaj. Cycka dasz, po dupci poklepiesz i bedzie ok.
Zagramy z Dobble i akurat wrocisz na czas do pracy :)

Odnośnik do komentarza

Witam!

My już po imprezie, było bardzo sympatycznie, Ł. przyjechał-Amelka szczęśliwa, nie schodziła mu z kolan, on hmm, czuł się na pewno głupio przy reszcie i było na początku troche drętwo, ale ważne że Amelka szczęśliwa....każdy go później podziwiał za to że zdobył się na odwage żeby przyjechać... na dodatek jeszcze dziś przyjechał, koło 11 już zadzwonił, zapytał się jak tam u mnie zdrówko(bo troche podrinkowaliśmy wczoraj) i czy może przyjechać, więc przyjechał, wypiliśmy kawe, zjedliśmy jeszcze torta, pobawił się z Amelką i pojechał....a co u niego? nie wiem nic, czy jest ze zdzirą, czy nie...nie mam kontaktu z t. od maja:Szok: a oni wczoraj nie chcieli przyjechać, że niby by się źle czuli tak jak w zeszłym roku, że bez Ł. (bo nie wiedzieli że on będzie, pewnie to i dla nich zaskoczenie)itd. i że przyjadą w innym terminie...a poza tym Ł. mówił że t. ma angine, więc i tak by nie przyjechała...

Nie odpisuje nic, bo jestem padnięta i niewyspana:Padnięty:
Jutro wieczorem zajrze....dobranoc!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej
My jak zwykle w biegu.
Dzisiaj druga imprezka Michałowa zaliczona. Ufff. Bylo fajnie, Michu zadowolony. ****bawialnia. Tylko mega zimno. brrrr
Niestety młody z mega kaszlem i zostaje w domu :(((( zaczelo sie. Szkoda, bo jutro i we wtorek w ciagu dnia ma byc u nich fotograc i z boku robic zdjecia jak spedzaja dzien. Ciagle go jakies zdjecia omijaja. No, ale trudno.
We wtroek idziemy na bilans 4-latka.

Andzia Ty chyba mialas isc z laskami na bilans, co? Jak bylo?
Dzisiaj byla Natalia z dziewczynkami i powspominalysmy Dziwnow :)

Cafe o matko, skad sie przyplatalo Cezarowi to zapalenie? Bidok musi sie nacierpiec :(
Oby ta nystatyna jak najszybiej pomogla. zdrowka dla Cezara.
Butow dla Michała jeszcze nie szuaklaam, ale nie wiem czy nie kupie mu jakis przejsciowek tez. Adidasy ma na styk, a czasem takie uwalone, ze przydaloby sie cos na zmiane.
JA po cichu licze, ze na poczatke beda dobre jego buty z ubieglej zimy. Nie wiem czemu sie ludze, ale zobaczymy. Moze chociaz sniegowce beda dobre.

Anielinka fajnie, ze imprezka udana! I ze Ł. nie zawiodl. Jego odwaga faktycznie zadziwi. hehe, przy tym co pokazywal wczesniej.
Nie wiedzialam, ze z t. nie masz kontaktu. Matko, co za zawirowania. cała rodzinka pokrecona.
Amelka zadowolona z prezentow?

Odnośnik do komentarza

i ja witam

anielinka dobrze,ze Ł sie pojawil
jestem pewna,ze dla almeki to bardzo wazne,zeby i tata byl przy niej w takich chwilach
a z t dlaczego sie sie widujecie?
przeciez bylo dobrze,prawda?

magdazdrowka dla micha
kurcze tez musze poodjechac z olasem na bilans
u nas nie ma szans,zeby buty z zeszlego roku byly dobre
a szkoda

wiec szukam,patrze,ale bez szalu

andzia,mei,goskajak minal weekend?

Odnośnik do komentarza

niedawno wrocilam
K odebral olka i pojechal
wroci wieczorem
tez tydzien tak bedziemy sie mijac:(

cezar lepiej
boli go i ma jeszcze w buzi ogien ale troszke zjadl,ma lepszy humor i nie ma wysokiej goraczki
uffff

zastanawiamy sie czy nie zrezygnowac ze zloba?
juz naprawde sama nie wiem co robic
zobaczymy jak bedzie,ale jak znow sie rozloza,to chyba damy spokoj
bo kupe kasy trzeba placic a oni tydzien w domu tydzien w zlobie
szukam juz kogos do pomocy na kilka godzin dziennie

Odnośnik do komentarza

hej
mam doła. Wkurza mnie to spanie/niespanie alicji. wiem, wiem, ze to moja wina, bo nie nauczylam jej inaczej, ale po prostu nie potrafie. KAzdy dzien jest inny, ciezko o jakas stabilizacje i normalnosc.
jestem wykonczona. Dzisiaj zanim zasnela to budzila sie 5 razy w ciagu godziny. W dzien spala 2 razy po pol godz! Jakis obłed. Dołuje mnie to, bo noce sa okropne, chodze jak zombie, zajadam niedospanie i zmeczenie. a teraz jeszcze mam w domu Michala :(
Jutro jestem sama od 7 do 22. Michu super, stara sie jak moze, az mi go szkoda, ze nie mam dla niego czasu :(

Ehhh, to sie wygadalam.

Odnośnik do komentarza

Cafe dopiero co P. mowilam o Conversach dla Michała :sofunny:
Ale nie ma szans w tym sezonie, jestesmy splukani, a ja od pazdziernika [przez 3 m-ce na wychowawczym, a P. tez bez czescie kasy. Bedziemy musieli pozyczac, wiec buty takie drogie odpadaja :( Ale sa zajebiste!!!!

JAk C.?
Cholera, taki drogi ten Wasz zlobek, ze faktycznie szkoda, ze chlopcy nie chodza. Z drugiej strony szkoda, zeby nie chodzili do zlobka. sytuacja patowa. Niby i tak przechoruja to co maja przechorowac, ale przy takich platnosciach to musicie to przekalkulowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...