Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobietki:)
U nas też zero świątecznego klimatu, nawet nie mam tak posprzątane jak bym chciała - i nie chodzi mi o jakiś mega porządek... Mały ma malutko chrostek, ale smarujemy go gencjaną, a więc jest w fioletowe kropki:) i dopóki nie był wysmarowany w ogóle nie wyglądał jak by miał ospę;)
Ja po 15 byłam ze święconką... jak wróciłam spadł u nas grad:/ no nie pamiętam takiej pogody w święta:/

Magda super z pracą taty:) a teściów nie skomentuje:/ hehehe ciekawe egzemplarze ci się trafiły...
Cafe jak tam sklep? Jesteś gotowa żeby ruszyć po świętach?? Znalazłaś jakąś dziewczynę do pomocy?
Andzia twoja trójeczka bombowa!!!
Mei trzymam kciuki za poprawę humoru!
Kasioleqq zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny i u mnie nie jest świątecznie, wczoraj do późna wieczora sprzątałam, a dzisiaj znowu syf, że hej, ale mam to w nosie. NIe o to w tym wszystkim chodzi:Oczko:
Dzieciaki roznosi niemiłosiernie, ZOśka jest przeokropna, ja mówie nie, a ona na złość odwrotnie i tak cały czas:)

W klimacie teściow, idziemy do nich jutro na sniadanie, dzisiaj t. przyszła zapytać czy zostaniemy też na obiedzie i czy przyjdziemy w poniedziałek, na obiad, mówimy, ze nie, bo mamy już inne plany, zresztą mówiliśmy o tym jakiś tydzień temu jak pytała, a ona: to po co tyle jedzenia narobiłam:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Mei poprawy samopoczucia:Całus:
Doskonale wiem jak wkurza Cię takie zachowanie Filipa, bo ja czasem też nie mam ochoty z moimi dziadami nigdzie jechać. Oni akurat chętnie do łażenia i nie marudz,a ale wstyd i obore robią.
O testach nie wiedziałam, Stasiau miał robiona na psa i kota skórne.

Gosia super, że u Kuby ospa przebiega łagodnie, niech już tak zostanie!!!
Całe święta jesteście w domku?

Cafe Stachu niedługo matke przerośnie, jest najwyższy w grupie, niektórzy koledzy mu do ramiona sięgają:Szok: Szkoda, że rozsądek i grzeczność nie ida w parze ze wzrostem:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

U nas pogoda do bani:Wściekły: pada od rana, i wogóle ciemno, szaro i ponuro...wrr
Byłyśmy z Amelką o 12 ze święconką, później zrobiłam troche jedzenia, wysprzątałam mieszkanie i tyle...
A atmosfery świątecznej i ja wogóle nie czuje::(: kolejne beznadziejne święta, chce mi sie ryczeć na to wszystko :Płacz: jeszcze gdyby słonko zaświeciło, to by i humor był lepszy, a tak dół okropny....ehh

Kasioleq
zdrówka, szybko wracajcie do formy!:Całus:

Magda
gdybyś nie podpisała tych zdjęć że to Michał, to bym pomyślała że to Alicja:)
baaaardzo podobni są:)
a z komentarza t. nie moge:Histeria:

Cafe widze że Ty na pełnych obrotach:)
ważne że jesteś zadowolona i tyle:)

Andzia super dzieciaczki wyglądają:) Staś naprawdę duży facior:)

Mei współczuje takiego nastawienia Filipa:( wierze że takie marudzenia może spierniczyć humor...

Gosia oby ospa szybko i łagodnie przeszła....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ehhh a ja zadzwoniłam do taty, że jednak nie przyjedziemy... cały czas w głowie siedzi mi jak ja byłam chora na świnkę, a po jakimś czasie zachorowałam na cukrzycę:( jak posiedzimy w domu to nam się nic nie stanie.... Może w Boże Narodzenie byłoby gorzej, ale teraz w trójkę damy radę;)
Chociaż nie wiem co Kuba na to, bo on słyszał że tata dzwonił i bardzo się ucieszył, że jutro pojedziemy na śniadanie do rodziców...

Odnośnik do komentarza

Gosia fajnie, że Kuba tak delikatnie przechodzi tą ospę... Jak sobie przypomnę Filipa...:Histeria:

Anielinka no dobija ta pogoda jeszcze... Trzymaj się kochana jakoś... Myślałam, że weselej u Ciebie:Całus:

Magda
no cudo z tej Alki niesamowite:Podziw: Ja też się przez chwilę zastanawiałam, czy na tych drugich to Ala ale zobaczyłam podpis:Psoty:
Trzymam kciuki, żeby praca była intratna i wszystko się rodzicom poukładało:yes:

Andzia piękne rodzeństwo! ( rodzinka pisankowo-wampirowa też:D Malowaliście specjalnymi farbkami?). Zazdroszczę, że dzieciaki lubią łazić... A że słoma im czasem z butów wystaje to wielkie halo:Oczko: Większość dzieciorów ma durne fazy... Naprawdę fajnie, że chętnie chodzą/jeżdżą na rowerkach...

Cafe
Ty pamiętasz jeszcze jak się nazywasz? :D Chyba tak, skoro czujesz, że żyjesz:Oczko: Ale musiało Ci tego brakować... Gdybym teraz dostała tyle obowiązków to wysiadłabym pewnie na pierwszym zakręcie:lup:

Ciekawa jestem co tam u Rose... Pewnie wszystko przygotowane na tip top łącznie z własnoręcznie wykonanymi ozdobami::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam świątecznie!
Widze że wszystkie świętują...a my kisimy się w domu, wczoraj nawaliło śniegu i dziś rano biało:Histeria: i dziś jak szłyśmy do kościoła zamiast ubrać się wiosennie, to spowrotem wszystko zimowe:Zły:masakra!
Nie pamiętam takiej Wielkanocy....
Rano byłyśmy na sniadaniu u rodziców, tzn. u mojego taty, bo mama w pracy, posiedzieliśmy z tatą, moim młodszym bratem i wróciłyśmy do domu...
Teraz zjadłyśmy barszczyk biały z białą kiełbachą i chyba pojedziemy na jakiś spacerek się przewietrzyć....na wieczór mamy iść do mamy na kolacje...więc dzień jakos zleci.
A jutro Ł. ma przyjechać, więc też jakoś zleci dzionek.

Gosia byliście na tym sniadaniu?
ja bym optuliła Kube i bym pojechała, tym bardziej że przechodzi ją łagodnie....

Mei piekne zdjęcia, ta druga fotka wygląda jak z filmu:)
powiedz jeszcze co Ty robisz że tak młodziutko wyglądasz?:Oczko:
a u mnie wcale nie zrobiło sie wesoło, nawet nie chce mi się o tym pisać...
ale wygląda na to że chyba nic z tego nie wyjdzie i wszystko wróciło do normy:(( szkoda gadać....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej
P. dzisiaj rano byl z Michem na spacerze i uwaga: Michał w kombinezonie, sniegowcach i rekawicach grubych, zeby grzebac w sniegu :lup: Przegiecie :(
u nas byli moi rodzice. bylo sympatycznie i leniwie. przyjechali po 10, pojechali po 17.

Michu chyba przechodzi klasyczny etap zazdrosci. jest nieznosny, niegrzeczny i ciagle z fochem.

Mei pieknie wygladacie. jak rodzenstwo. i super fotka z dinozaurami :)

anielinka mocno tulam! mialam nadzieje, ze Ł sie jednak oganie :(

gosia jak Kuba?

Ja ostatnio juz nie jeden raz myslalam co u Rose. szkoda, ze nawet na chwilke nie zajrzy.

Odnośnik do komentarza

melduje się że żyjemy, ja z Kacprem już zdrowi, tzn.ja jak się najem to lecę do toalety, ale da się żyć nie ubolewam nad tym::):
ale Kornelcia strasznie bidusia tylko śpi, byliśmy dziś na dyżurze w przychodni, no i w sumie nic poza temperaturą się nie dzieje... więc tylko syropek, albo czopki jeśli nie ma biegunki...
Święta jak Święta, tyle, ze i u nas zero atmosfery, był dziś brat z rodziną, moja babcia... chciałam żeby R., przyjechał, ale powiedział, ze nie... ale o tym napiszę Wam na boku w wolnej chwili...
no dzieciaki śpią, a ja zasiadłam z lapkiem do łóżka i jednym okiem ogladam "boksera"...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka przepraszam, że to napiszę, ale czułam że to tak będzie wyglądało, a znam to jak dobrze wiesz z własnego doświadczenia... ehhh rozpisałąm się tutaj w tym temacie i zajarzyłam że nie jestem obok, więc musiałam skasować mega długiego posta... trzymaj sie dzielnie!!! :Całus:

gosia jak Kubuś?:)

Andzia dzieciaki superowe:)

Magda t.nie skomentuje...

mei jessssssssu wyglądasz na prawdę jak siostra Filipa::): super!!!

spadam spac

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

meipowtorze za dziewczynami-wygladasz mega mlodziutko!
a jak ci sie w ogole jechalo?
denerwowalas sie?

kasioleqqdobrze,ze wam juz przechodzi
a kornelcia pewnie jeszcze dzien i tez dojdzie do siebie

goskajak kuba?w sumie to nawet dobrze,ze teraz ja przechodzi-bylas w domy te kilka dni
jezu ja jakos u nas ospy sobie nie wyobrazam:Szok:

Odnośnik do komentarza

i ja sie witam. jak zwykle ssak przy cycku i musze pisac jedna reka.
chlopacy pojechali do kosciola, a ja jak zwykly dzien: odkurzanie, pranie i takie tam.

kasioleqq to juz z gorki u Was! zdrowka dla Kornelci!

cafe u Was chociaz slonce, w Szczecinie pochmurnie i zimno. bleeee. to cieplo ciagle sie odsuwa :(
u nas tez zepelnie nie-swiatecznie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
U nas święta spokojnie... Wczoraj tylko byli rodzice, a poza tym ciągle siedzimy w domu... Kuba ma tylko chrosty, po jego zachowaniu kompletnie nie widać, że ma ospę;) każdemu z was życzę takiej ospy:) bez gorączki, nocki przesypia normalnie.
Mei pięknie wyglądasz.... taaaak młodo!!! no i Filip jak zawsze przystojniak:)
MAgda a jak tam brzuszek Ali??
Cafe jutro otwierasz??? u mnie też normalnie... pranie... sprzątanie... dzień jak co dzień:)
Andzia jak tam święta??
Kasioleqq zdrówka dla Kornelki!!!
Anielinka sił dla Ciebie!!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny...

u nas już prawie ok, z kupskami już spokoj z wymiotami też, dzieciaki jeszcze nie chcą jeść za bardzo, ale nie ubolewam troszkę brzuszki spadną... :Oczko: :D
u mnie lenistwo, nie mogę nic robić bo mama z babcią od wczoraj u nas, śpią... a babcia wielka katoliczka w Święta sprzątać nie wolno!!! :Zły:
a przydałoby się puścić z dwie pralki::): no trudno wieczorem będę działać:)
poza tym za bardzo sobi pofolgowałam i jestem objedzona jak świnia...:glass:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...