Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
kasioleqq
mam wrażenie że badania nas nie ominą, pół godziny temu mierzyłam temperaturę nie mial wysokiej 37,6 teraz mierze 39,6 ja pierdziele, aż mnie do kibla gania, z nerwów, w ogóle jest nie do życia i ciągle tylko mamuś śpij ze mną i mamuś poleż ze mna... na szczęście Kornecha już śpi, to mogę z nim troszkę poleżeć...biedny no...
R.,chcial przyjechać ale powiedzialam, że nie ma sensu żeby przyjeżdżal na noc, bo i tak w niczym nie pomoże...

Kaska a może lepiej, żeby przyjechał? Ty musisz choć trochę pospac, żeby miec siły na jutro. Jejciu, strasznie Wam współczuje, biedny Kacper::(: Jak się mocno denerwujesz, to może od razu jedź do szpitala, niech mu zrobią badania?

właśnie myślę że po niego zadzwonię i niech nas zawiezie na pogotowie... teraz młody zasnął...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
cafe82
kaska jak chloaki mieli angine to mieli tez mega wysoko goraczke i swietnie dawaly rade czopki eferalgan

andziafajny pomysl z liscikiem!

mam w domu zaraz mu zaaplikuję... tylko one są jakos dobierane do wagi...

kurde nie pamietam
zobacz na ulotce
ale wiem,ze naprawde pare minut i bylo duzo lepiej i dluuugo trzymaly

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Cafe suuuper ta ksiażka!!! Ja też musze dla Stasia coś o kosmosie poszukać. Ostatnio namiętnie ogląda Było sobie życie i Był sobie kosmos, moze Magda coś w tym klimacie i Miśkowi by się spodobało?

ehhh, wiem, ze to sa fajne bajki, ale Michu jak wiadomo nie obajrzy niczego na DVD :lup:

A czemu?

Bo o Michał :lup:
Od 1,5 roku nie oglada niczego na DVD. Kiedys sie przestraszyl, ze plyta sie zatrzymala i od tej pory panika. I nic przez 1,5 roku sie nie zmienilo. No dziwak z tego mojego dziecka.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
A wiecei co czytam laskom co wieczór?
Obrazki dla maluchów. Te i inne
http://ecsmedia.pl/c/przeciwienstwa-obrazki-dla-maluchow-m-iext6140783.jpg

Ale już nie narzekam, ważne, że chociaż przy tym się skupiają:Kiepsko:

ale tam nic nie ma do czytania, co? :lup:

No nie wiele. Ale od czegoś trzeba zacząć:Oczko: Ech, mówię Wam co to są za typy. Bajek nadal niet, ani minutki. Dzisiaj im włączyłam, Jim jama czy Minimini, już nie pamiętam,żeby chwile poleżeć, jeszcze się wstęp nie skończyół, a one już wyłączyły tv:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79

ehhh, wiem, ze to sa fajne bajki, ale Michu jak wiadomo nie obajrzy niczego na DVD :lup:

A czemu?

Bo o Michał :lup:
Od 1,5 roku nie oglada niczego na DVD. Kiedys sie przestraszyl, ze plyta sie zatrzymala i od tej pory panika. I nic przez 1,5 roku sie nie zmienilo. No dziwak z tego mojego dziecka.

Ło ludzie:Psoty::Psoty::Psoty:
A może akurat da się przekonać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...