Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

***** mam szpital w domu, Kornelia ma 39,4!!!:Histeria:

Kacper odrobinkę lepiej, ma 37,9 już mu nie zbijam, no i humor mu odrobinę wrócił, i już godzinę nie zrobił kupy :Szok:
ale dziad mały ani myśli żeby cokolwiek zjeść specjalnie ugotowałam im rosół taki delikatnie przyprawiony a on nawet nie powąchał, co najdziwniejsze nawet Kornelia go nie tknęła, i to dalo mi pewność że jest chora...
moze glupio to zabrzmi ale cieszę się bo jestem pewna że to nie żaden wyrostek... tylko wirusówka mam nadzieję że szybko im to minie i nie będzie akcji z kupą i wymiotami...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleq zgadłąś:D

Współczuje Ci tego szpitalu w domu, ja to przechodziłam z laskami w styczniu, 3 tygodnie je trzymało. I z doświadczenia powiem Ci, że najważniejsze, żeby pili i tak jak mówiłam słone paluszki, krakersy itp. Rosół ani żadne zupy na wywarach nie są wskazane, ew. marchwianka albo suche pyry

Odnośnik do komentarza

A u nas dzisiaj zamieszanie. rano po 8 polozylam sie z Ala, zeby troszke odespac noc, mlody w p-kolu, P. cos zalatwial. mielismy pozniej jechac i tez pare spraw alatwic. budze sie po 10, a tam 6 tel nieodebranych. moja kuzynka z familia, z Koszalina, chciala nas poinformowac, ze ok. 12-13 beda w szczecinie i zajada na kawe. ale sie wk...., nie cierpie takich sytuacji.
P. wrocil, w biegu sniadanie, sprzatanie, nic nie zalatwilismy, a oni zajechali po14, kawe wypili i pojechali do moich rodzicow. wrrr1

a po 18 ma przyjechac P siostra z mezem. w dupie ich mam, o 19 kapie normalnie Michala, bo przeciez on rano do p-kola :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
A u nas dzisiaj zamieszanie. rano po 8 polozylam sie z Ala, zeby troszke odespac noc, mlody w p-kolu, P. cos zalatwial. mielismy pozniej jechac i tez pare spraw alatwic. budze sie po 10, a tam 6 tel nieodebranych. moja kuzynka z familia, z Koszalina, chciala nas poinformowac, ze ok. 12-13 beda w szczecinie i zajada na kawe. ale sie wk...., nie cierpie takich sytuacji.
P. wrocil, w biegu sniadanie, sprzatanie, nic nie zalatwilismy, a oni zajechali po14, kawe wypili i pojechali do moich rodzicow. wrrr1

a po 18 ma przyjechac P siostra z mezem. w dupie ich mam, o 19 kapie normalnie Michala, bo przeciez on rano do p-kola :(

ehhh nie przejmuj sie mamuska:Całus:

Odnośnik do komentarza

z Kacprem wsio ok, tzn.wyniki ma rewelacyjne, gorączka prawie minęła, kupol zrobił 2h temu, ale to jelitówka i dlatego...
a Kornela, ma tylko temperaturę, pojechaliśmy od razu młodą przebada, miałam zamówić wizytę do domu, ale R.,powiedział że im szybciej ty lepiej i zapakowaliśmy dzieciaki i pojechaliśmy...
Kornecha ciągle pije ale młody ani jeść ani pić... troszkę suchych ziemniaczków pojadl, ale dosłownie łyżeczkę...
a mała też troszkę pojadła ziemniaków;)
myślę że będzie ok:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Przepraszam że ostatnio nie zaglądam, ale jakaś jestem do du... nie wiem jakieś przesilenie wiosenne czy co?:Oczko:
Ciągle coś...od dziś już mam wolne i dlatego nie puściłam Amelki juz do p-kola, świętujemy już sobie:)
Byłyśmy na zakupach, może jeszcze jutro skoczymy, bo okazuje sie że jeszcze tego nie kupiłam, a to jeszcze tamtego:Szok:
Pogoda u nas masakryczna, codziennie rano śnieg leży:Zły: dziś co prawda już ciut lepiej, bo słonko wyszło, ale w cieniu okropna zimnica brr, a w święta niestety ma być zimowo:Zły: załamka, nic tylko siedzieć i gnić w domu:(
W pierwszy dzień świąt moja mama pracuje, więc nawet nie będzie gdzie iść na śniadanie wilkanocne:(
pójdziemy tylko do kościoła, a na reszte dnia póki co nie mamy żadnych planów...
dopiero drugiego dnia pójdziemy do mamy i tam troche posiedzimy sobie.
Ł. kupił dla Amelki rowerek na zająca, więc pewnie będzie chciał przyjechać, ale jeszcze nie wiem kiedy...

Kasioleq o matko, ale masz szpital, współczuje! Zdrówka dla chorowitków! dobrze że wyniki ok, mam nadzieje że teraz już będzie z górki:Całus:

Magda bidna Alunia z tym brzuszkiem:Całus:
śliczne fotki, Alunia taka kruszyneczka, wycałowała bym całą:Podziw:
śliczne prezenty nza zajączka macie.

Andzia ale świetna z Was pisankowa rodzinka::):

Gosia ja nie mam pojęcia jak zaczyna sie ospa...
a bez samochodu faktycznie lipa;)
macie na oku juz cos nowego?

Cafe widze że chłopcy już śmigają do żłobka:) i super!
będzie coraz to lepiej...
a ty widze mamuśka działasz ostro:oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Kasioleq bardzo się ciesze, ze wyniki dobre. Niech im to wirusisko szybko mija!!!
Magda piękna Alicja:Podziw:Na drugiej fotce widac, że rzeczywiście maleńka, ale na maminym mleczku na pewno szybciutko nabierze ciałka. A Michał jak zwykle uroczy. Wrzuć jakąs porównawczą fotkę Micha jak był taki malutki.
Gosia no pewnie ospa. Szkoda, że akurat na święta, ale i tak Wam zazdroszcze, że będziecie mieć to za sobą, tym bardziej, że pogoda i tak do kitu. NIech Kubulec ją jak najłagodniej przejdzie!!!
Anielinka no w końcu zajrzałaś. U nas pogoda też nie rozpieszcza, ale śniegu współczuje:/ A na śniadanie nie możecie iśc do taty? Szkoda tak same we dwójke siedzieć.
Fajnie z rowerkiem:)
Cafe super z książeczkami!!! Jak tam dzisiaj chłopaki w żłobie? I jak w sklepie? Podziałałaś?

Odnośnik do komentarza

hej
ja na szybko. Michu w p-kolu, a P. spi z Ala na rekach :)
JAk tylko wstana to musimy podjechac w kilka miejsc, tak zeby zdarzyc miedzy karmieniami.
Zarejestrowalam Michała do laryngologa na 17.04.

aaaa, i najwazniejsze! Moj tata jedzie do pracy w srode :yuppi:
Fajnie jak jest na miejscu, duzo nam pomogl, ale ciesze sie bardzo. Moze w koncu cos sie ruszy.

Wczorajsza wizyta siostry P. ok. Sympatycznie, tylko szkoda, ze tak pozno :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...