Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magdanormalnie nie wierze w to co czytam...ja pierdole, nie rozumiem, normalnie nieczaje. Biedny P., wyobrażam sobie jak mu przykro:Płacz:

A Alka...hmmm...nie ma lekko, drugie dzieci zazwyczaj bardziej ruchliwe:lol:
Mam nadzieje, ze te nocki jej się szybko wyregulują, a Ty staraj się ją jak najmniej nosić jeżeli nie płacze, bo jak się przyzwyczai to będzie przegwizdane

Odnośnik do komentarza

Andzia nie nosze jej bez potrzeby. z Michalem bylam na kzde jekniecie, ale teraz jak jeczy to sie ciesze, ze nie wyje i nawet nie podchodze :lup:
Za to P. oszalal i zaraz ja w lapy bierze, bo mu szkoda.

No i młoda mega ruchliwa, Michała jak polozylam to lezal, ale ta z boku na bok bez problemu sie przekreca i co przykryje czy zawine to odkopana. Bedzie wesolo :)

Co do t. to mi wlasnie okropnie szkoda P. Nie ogarniam tego zupelnie!

Odnośnik do komentarza

Magda Cudna ta Wasza Ala!!!
Zachowania t. nie chce mi się nawet komentować... P. musi być cholernie przykro:(
Oby Ala szybko się przestawiła i dała Wam troszkę pospać:) Po raz kolejny muszę Ci napisać jaki Michał jest fajowy! No i jeszcze te jego rozczulające teksty:Podziw:

Cafe zaraz po tym jak napatrzyłam się na słodziaków rzuciły mi się w oczy ich bluzy:lol: Filipo ma taką samą i ju ż nie mogę na nią patrzeć:Kiepsko: Pod tym względem czasami żałuję, że mamy zwierzęta bo po prostu ich kudły są dla mnie nie do ogarnięcia:Płacz:

Andzia wiosna Ci już uderzyła do głowy całkiem:D Zaszalałaś z tym sprzątaniem:Psoty:
Zdjęcie na fb - pierwsza klasa:lol:
Oby cała trójka jak najdłużej pochodziła do p-kola... Może skończą się już te choróbska, co?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe dobrze typowałam Julka?
Wcześnie chłopaki padły, aż dziwne po tej zmianie czasu:)

Magda współczuje takiego niewyspania. Tak jak Kinia radzi, w dzień głośno, w nocy cisza, ciemno itd. ALe pewnie to wszystko wiesz. A ona w tej nocy płacze?

Mei mam nadzieje, że nic z tego kataru nie wyjdzie. A Ty jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

A tak poza tym to cześć dziewczyny:)
Ta zmiana czasu mnie wykończy:/ Myślałam dzisiaj, że padnę jak musiałam wstać o 5 rano :lup: cały dzień w pracy spałam:/ no masakra jakaś... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej...
Magda Alicja słodka!!!! Jak tak narzekam na ten mój krótki sen dzisiaj to aż mi głupio... trzymam kciuki żeby ALi się wszystko unormowało i dała mamie pospać :Całus:
Cafe Twoje chłopaki ale już duże!!!! jak dla mnie identyczni...;)
Andzia fajne zdjęcie na fb:) hehehhe
Mei jak tam Filip???
Anielinka co tam u was????

Odnośnik do komentarza

Gosia no no, się nie tłumacz:lol:
Współczuje wydatków samochodowych::(:

A propos zmiany czasu to ja Wam powiem, że jakoś nigdy ich nie czuje, przestawiam się raz dwa i dzieciaki też:)
Laski w łózkach, Stasiu w wannie i właśnie mu się przypomniało, że na jutro potrzebuje do p-kola kapsli od piwa. Na szczęście znalazłam kilka.
Idę grzać żelazko i rozłożyć deche

Odnośnik do komentarza

Ja też Andzia nigdy zmiany czau nie czułam, ale dzisiaj jak miałam wstać po 5 to brrrr..... no i cały dzień byłam zmęczona... Ale wczoraj dość późno szliśmy spać bo oglądaliśmy "Listy do M"....
Ehhhh no wydatki z autem nie ciekawe:/ mam nadzieję, że jakoś damy radę:/ Musimy...
Kurcze dzisiaj byłam z dzieciakami prawie 4 godziny na dworze i zmarzłam.... teraz siedzę pod kołdrą i nie mogę się wygrzać:/ był cholernie zimny wiatr:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...