Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Wstaaaaaaaaaaaaaać, koniom wody dać!!!

Stasiu w drodze do p-kole opowiadał mi coś o sadzeniu rzerzuchy, że właśnie do tego te nakrętki są im potrzebne itd. Coś mi nie grało, ale nie zagłębiałam sie w temat. W p-kolu okazało się, że dzieci miały przynieść nakrętki od ...słoików.:Padnięty:I ponoć połowa grupy przyniosła od piwa...ja nie wiem jak oni słuchają:Padnięty:

Anielinka
odezwij się!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
tak olek w przedszkolu-no z trojka sama bym sie w zyciu nie odwazyla

:D
A chłopaki siedzą w wózku? Nie chcą łazić?

tak z godzine posiedza spokojnie
pozniej zaczynaja marudzic
ale w ruch ida wtedy chrupy,biszkopty i zyskuje z 30 minut:oczko:

Hehe, to i tak długo posiedzą:)
Zmykam do tej dżungli, udanych zakupów:)

Odnośnik do komentarza

hej
zeby nie bylo, ze to ja spalam rano :hahaha:
Dzisiaj przychodzi polozna, wiec od rana musialam ogarnac. A ze młoda pozwala jedynie na raty, wiec troche mi zeszlo.
Dziiaj o wiele lepsza noc :yuppi: Spalam 3 x po 40 min i 2 h wieczorem jak P. sie nia zajmowal :)

A ze w nocy cicho i ciemno, a w dzien normalnie to wiem. Jej nic nie przeszkadza. W dzien Michał gania, krzyczy i jak Ala ma spac to spi.

No i teraz gadzina spi, a ja mam czs na sniadanie.

Cafe i dla mnie Julek to cały Olek. Chlopcy zdecydowanie sie roznia, chociaz pewnie jakbym zobaczyla ich na zywo to bym nie rozroznila :lup:
Fajnie z autem, co? Widze, ze smigasz ile sie da :)
A jak tam Twoj orbitrek???

Andzia ale Ty dzialasz!!!!
Nasmialam sie z tych nakretek :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Magda oj współczuje tego niewyspania, ale w końcu się jakoś ureguluje. Ja przez pierwsze miesiące życia dziewczyn tez chodziłąm jak zombie, one dodatkowo miały kolki i codziennie od 20-1 w nocy je nosiliśmy. Aż mi się skóra zjeżyła na samo wspomnienie:Psoty:

U Stacha błysk. Ciekawe jak długo. Pierwszy raz odkąd ma swój pokój posprzątałam mu biurko, a ma kupe tych szafeczek i szufladeczek. Boże, co ja tam nie znalazłam. I przypomniały mi się moje młodzieńcze lata, też w biurku trzymałam wszystkie skarby, jakieś karteczki, liściki, naklejki i inne cuda. Wydaje się, jakby to było wczoraj...::):

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj naprawde noc lepsza, wiec nawet nie narzekam.
Teraz maluda spi na balkonie w wozku. I az szkoda mi ja do domu zabierac. Musze tylko jakas czapke kupic, bo te co ma to sa beznadziejne.

Była polozna, obejrzała Alke z kazdej strony i wszystko ok! Wezmie od pediatry skierowanie do poradni patologii noworodka i na morfologie, zebym nie musiala wozic malej do przycodni i przywiezie w czwartek :)

A mi kuzwa apetyt wrocil. Przez kilka dni nie chcialo mi sie jesc, a teraz zarlabym bez przerwy :lup:

Odnośnik do komentarza

Przez te pierwsze dni wlasciwie nic nie jadlam, nie moglam nic w soebie wmusic albo nie mialam czasu. wczoraj w koncu cos zjadlam. Jakos z Michałem od poczatku jadlam wszystko, a teraz sie boje. Ale wlasnie zaraz ide zjesc jablko - zobaczymy.
Tyle, ze od piatku przeczyszcza mnie po kilka razy dziennie i co zjem to zaraz sie pozbywam.

Bede Was teraz meczyc :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny:)
zaglądam od wczoraj Was podczytuje i podziwiam tą maleńką kruszynę:)

Magda Alcia faktycznie podobna do Miśka, ale Michu chyba z tego co pamiętam był ciemny od początku nie? a Ala chyba blondyna po Tobie? :Oczko:
fajnie że trochę pospałaś, z mojego doświadczenia z Kornelą powiem Ci że szybko mała się ustabilizuje z tym spaniem:) a Ty jedz i odpoczywaj jak Ala śpi;) sił Kochana!!!

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

jezu mialam taki dzien,ze ja pierdole
tyle mialam planow i duupaa!
julian wyl i marudzil,wyl i marudzil
w koncu dostal nurofen,ale i to nie pomoglo
tyle co na sapcerze bylismy,pozniej w auto i podjechalismy do rodzicow na godzinke byle tylko nie siedziec z wyjcem w chacie
no myslalam,ze na leb dostane

na szczescie juz spia
K czyta olkowi i za chwile zapadnie cisza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...