Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
Nie mam czasu poki co sie ogarnac :lup:
ale jest cudnie! Alicja jest zajebista i tak jak pisalyscie wszystko przyszlo naturalnie. Do Michała nic sie nie zmienilo, a mala tak kocham, ze az boli :)

Młoda jest malenka. Lalki dla dzieci sa wieksze. Za to sily i zywotnosci to tylko pozazdroscic.
No i pokrecilo jej sie, bo w dzien spi i je, a noca szaleje. Pierwsza noc w domu tez kompletnie nieprzespana. P. z nia siedzial do 2, a ja polozylam sie na godzine o 5.40 :lup:

Pieknie ciagnie cyca i mam nadzieje, ze bedzie rosnac szybciutko, bo poki co to nie wiem czy ktos oprocz mnie odwazy sie ja przewinac. hehe.

Odnośnik do komentarza

andzia dzieki za przekazywanie wiesci.

anielinka zaraz ide na bok doczytac co i jak u Ciebie!

Beata super, ze jestes z nami. Mam nadzieje, ze wszystko co zle u Was sie dzialo to juz przeszlosc i teraz bdzie z gorki.

Filip ucaluj mega dzielnego syna od ciotki. Jak zobaczylam tego guziola to az mnie zatkalo. Nigdy czegos takiego nie widzialam. I nie chce sobie awet wyobrazac jaki to stres. Buziaki

Cafe przepraszam, ze dopiero dzisiaj, ale najszczersze wszystkiego NAJ

Odnośnik do komentarza

magda a ja ciagle nie moge uwierzyc,ze alicja juz jest na swiecie
no naprawde!
jest pieeekna i faktycznie nie wyglada na taka kruszynke

a jak michal reaguje na siostrzyczke??

andziaco tak K przeskrobal?
fajny dzien za wami-widzialam na fb:sofunny:
deser pyyyycha i na pewno bede czesto robic
czesc zrobilam bez ajerkoniaku i jak dla mnie nawet lepszy
zrobilam w takich przezroczystych szklankach-pieknie wygladalo

Odnośnik do komentarza

a my pojechalismy do wroclawia
zoo odpuscilismy,bo wcale nie bylo za cieplo
olek zostal u moich rodzicow a my pojechalismy z chlopakami
ikea,pasaz i o pare dobrych stow biedniejsi:oczko:

za to pokonalam 200km
w samym wroclawiu prowadzil K,bo sie cykalam,ale teraz zaluje

lece kapac olasa
mlodzi juz spia

bede zagladac,bo zasiadam niedlugo do nauki

Odnośnik do komentarza

hej
czekam az nagrzeje sie do kapania malej, wiec na chwilke zagladam.

andzia zajebista fota na fb, wariatko :sofunny:
super dzien za Wami. szkoda tylko, ze z K. srednio :(

cafe nono, kierowca rajdowca! zajebiscie mi sie podoba, ze tak jezdzisz!
co tam pokupowaliscie?

Mala naprawde malusia. jej glowa jest wielkosci mojej dloni bez palcow, na zdjeciach tylko tak wyglada :)
Michał poki co zajebiscie.
Mała pisnie tylko, ja nie reaguje, a on: no idz do mojej malej aluni, daj jej jesc bo placze!

a dzis przed kapaniem powiedzial: jak fajnie jak jestesmy tak razem. Ja, ala, mama i tata :)

No, ale staramy sie poswiecac mu duzo czasu. szczegolnie P. dzisiaj zabral go na 4h. zaliczyli rozne place zabaw, gokarty, lody, gofry itp. atrakcji ma mnostwo.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry!

jezu ale mamy rozpierduche,rzygam juz tym sprzataniem ogarnianiem-codziennie to samo a i tak wszedzie syf!

andziapogodzeni?

magda tak myslalam,ze michal da sobie rade
swietnie sie odnalazl w nowej sytuacji
a alka za miesiac przybierze pewnie z 1.5 kilo,zobaczysz
jest zdrowa,silna to najwazsniejsze

a w ciuszkach pewnie plywa,co?
nasi chlopcy rozm 56 mieli spooooro za duzy

Odnośnik do komentarza

Joł:)
Cała trójka w przedszkolu, laski jeszcze odkaszlują na mokro, ale polazły.
A ja kupiłam sobie gumowe rękawice i musze się wziać za sprzątanie.
Kinie u mnie też wieczny syf, wieczna rozpierducha i też tym rzygam. Musze znowu wypieprzyć połowe zabawek od dziewczyn, posegregować, bo wciąż wszystko rozwalone, a i tak niczym się nie bawią

Magda super, że Michał jest takim dzielnym straszym bratem::): Jest taka fajna książeczka"Franklin jest starszym bratem", Stasiu po urodzeniu dziewczyn uwielbiał mieć to czytane.
A Alicja na pewno przybierze. I naprawde wcale nie wygląda na takiego kurczaka, zołzy nosiły rozmiar 48::):

Odnośnik do komentarza

hej
Mloda wlasnie odpadla od cyca i spi mi na rekach. Od 14 bede sama z obojgiem. juz to widze :)
noc kolejna do dupy. spalam od 24 do 1 i od 6.20 do 6.40. szalenstwo!

no, ala faktycznie plywa w ciuszkach 56. mam wlasciwie tylko kilka, ktore w ogole nadaja sie do zalozenia, bo reszta 56 to chyba za m-c bedzie dobra. ona ma wlasnie 48 cm, wiec powiina miec o wiele mniejsze rzeczy, ale juz nie bede dokupowac. musze tylko czapke na dwor kupic.

myslicie, ze od jutra moge ja juz na balkon wystawiac???

Odnośnik do komentarza

Jaaaaa, zpaomnialam Wam najwiekszego hitu sprzedac!!!!

W sobote moi rodzice byli u nas jak P. byl na meczu. No i jak worcil to sie pytaja czy juz jego rodzice byli. A akurat on byl u nich wczesniej i ich pytal czy przyjada zobaczyc Ale.
Nie uwierzycie co powiedzieli!
Ze do Swiat to sa mega zarobieni i nie maja czasu!!!! no i przeciez juz ja na zdjeciu widzieli!

czaicie cos takiego?
maja 10 min do nas samochodem!

Odnośnik do komentarza

Cafe i ja zostalam bez slowa. nigdy sie tego nie spodziewalam.
P. niby zartowal, ale wiem, ze jest mu zajebiscie przykro. JEgo siostra tez sie nie popisala, bo po pordzie wyslal od razu smsa z fotka Ali, a ona po ilus tam godzinach odpisala: gratulujemy!
I to wszystko. Szok!

A Ala w dzien spi wiece niz w nocy. Ale tez dluuugo potrafi czuwac. Jestem zdziwiona, bo Mivhałto tylko spal i spal. A ta gadzina najchetniej by byla na rekach i zeby do niej mowic. Rozglada sie tymi slepiami na wszystkie strony i slucha jak zaczarowana :) No i sle te bezwiedne usmiechy. hehe
ehhh,moglabym tak o niej godzinami.

Ale noce jakies dziwne. Do wieczora spokojna, a tak wlasnie od 1 masakra. Zasypia na chwile i spi po kilka minut. No i wtedy kupa za kupa i to mysle, ze jest glowny winowajca. Meczy ja i robi przez noce ok 6-7 kup. Przebieram ja, rozbudza sie i wszystko zaczyna sie na nowo :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe super z ta ikea. wlasnie tyle pierdol by sie nam przydalo. Musimy tez ogarnac zabawki Michała. A taaaak mi sie nie chce za to zabierac.

Andzia jak tak sie zabaralas za porzadki to moze i do nas byc wskoczyla,co? :)

Poprawiać po mistrzu? Nigdy w życiu:lol:
A tak serio to kuchnia i pokój lasek lśni, zajrzałam w każdą szafkę, w każdy kąt. U dziewczyn odsunęłam tą wielką szafę i znalazłam pod nią...mandarynki:Histeria:
Styrana jestem jak dziki osioł, więc zmykam zaraz pod prysznic

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Cafe super z ta ikea. wlasnie tyle pierdol by sie nam przydalo. Musimy tez ogarnac zabawki Michała. A taaaak mi sie nie chce za to zabierac.

Andzia jak tak sie zabaralas za porzadki to moze i do nas byc wskoczyla,co? :)

Poprawiać po mistrzu? Nigdy w życiu:lol:
A tak serio to kuchnia i pokój lasek lśni, zajrzałam w każdą szafkę, w każdy kąt. U dziewczyn odsunęłam tą wielką szafę i znalazłam pod nią...mandarynki:Histeria:
Styrana jestem jak dziki osioł, więc zmykam zaraz pod prysznic

Oj, mistrzu ostatniio pokonany. Nic wlasciwie nie sprzatamy :lup:
Na razie Milan jest u moich rodzicow, ale jutro wraca i zacznie sie jazda!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...