Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe nam tez jeszcze brakuje kilka pierdołek typu czapki i chustki, Stasiowi udało mi się kupić kurtke na all, czekam aż przyjdzie, a laski mają jeszcze dobre buty od jesieni, strasznie się cieszę:)
Jutro chyba jedziemy do Decathlona po rower dla Stasia, kupujemy jednak nowy, bo nic fajnego używanego nie znalazłam, ale dziadki się dorzucą i będzie to już prezent na urodziny::):

A ze szkołą tak jest zawsze, im cieplej, tym mniej chce się chodzić:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Jestem :yuppi:

Masakra, ja tu nie wytrzymam. Nuuuudy okropne. Do tego dolozyli mi mega nudna dziewczyne. Pol godziny rozmowy i juz mialam dosyc :hahaha:
Przed chwila byl P. z Michałem. Mlody rano i w nocy troche poplakal za mamusia, ale tak poza tym to ok. Dobrze sie bawia :)

A wlasnie zoabczy;am przez okno, ze moi rodzice jada :)

Na szybko teraz tylko napisze, ze sie kwurwilam, bo usg bede miala ..... w poniedzialek!!!! Porabało ich na maksa. Prowadzi mnie lekarz, jedyny o ktorym marzylam, zeby na niego nie trafic. Glupi przystojniaczek. Wrrrr! A tak to 3 x dziennie ktg i co 2 h sprawdzanie szybkie tetna mlodej. Bleeee! Zwariuje!

Odnośnik do komentarza

andzia laskie mialy piekne wlosy, ale w tych krotszych chyba jeszcze ladniej. w ogole to zawsze sa zajebiste. Ktora to byla wolna? Zosia??? :)

Cafe milego wieczoru z sasiadami :) Super, ze ich poznaliscie.
a z p-kolem Olasa i MAteuszem to chyba trafil swoj na swego, co? :)

Justynka ale Julek ma spanie! Moze i mi sie teraz taki egzemplarz trafi :)

Mei nie mecz dziecka sniadaniem. Zglodnieje to sam zje :)

Odnośnik do komentarza

Hehe się rzuciły na mnie za to karmienie:D To tak strasznie tylko brzmi:Oczko: Prawda jest taka, że ugryzł jeden raz tą kromkę i tyle było z jedzenia:Rozgniewany: Za to w sklepie zaraz chciał czipsy! W sumie to zjadł dzisiaj gryz chleba na śniadanie, pół suchej bułki w południe, zapił ją kubusiem i dopiero ok 17:00 Zjadł chochelkę zupy, wypił łyk herbaty ode mnie i szklankę soku i zjadł łyżeczkę jogurtu. Ja już się tym tak nie przejmuję. Je ile uważa. Z głodu w każdym razie nie padnie:) Wkurza mnie tylko jak wymyśla sobie, że chce to czy tamto, a później kompletnie nawet tego nie je... Robi czasem ze mną coś co chce zjeść a na koniec często nawet nie spróbuje.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Justynka pięknie Julcio sypia:yes: Zwolnij trochę, bo co nawet w postach tchu Ci brak:yes:

Magda :D Nudziara powiadasz?
Dzielny Michał, że tak świetnie sobie radzi!
Współczuję przydzielonego lekarza, ale najważniejsze, żeby znał się na rzeczy:) A to oczekiwanie wiem jakie jest irytujące:Rozgniewany:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

ehhh, wiedzialam, ze w weekend to bedzie tu pusto :(
Ale ja tez dopiero odpalilam kompa. Rano na obchodzi jakis kolejny gin stwierdzil, ze jednak musze miec usg. Powiedzial mi to o 10 ,a zrobil o 17.30 :lup:
No i w tym czasie nie moglam sie ruszac nigdzie z pokoju, ciagle w gotowosci. Nie pytajcie jaka zala bylam.
Na usg ok, przeplywy ok, mała odrobinke urosla i tyle. Mam lezec raczej do porodu, ktory ma sie sam zaczac!!!

Tesknie okropnie za Michałem. Rodzice dzisiaj na chwile go przyprowadzili, ale co on ma robic na korytarzu. Naprzytulalam i koniec. P. dzisiaj nie widzialam :(

Leze, jem, badaja tetno i tak w kolko.

Spadam, bo mi niewygodnie pisac!

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Ja dopiero teraz znalazłam chwilke, bo jakiś czasobrak mnie dopadł, ale to chyba za sprawą pogody...przepięknie jest, po 17 st. u nas było, ale niestey dziś juz jakieś słońce zamglone i na wieczór zaczeło padać :( oby szybko wróciła ta piękna pogoda....
Amelce wyciagnełam chuśtawke, wziełam się za porządki na podwórku i tak jakos czas miło leci....

Poza tym u mnie jest coraz to lepiej, Ł. przyjeżdza, Amelka szczęśliwa(chyba jej uczucia wróciły) dziś np. najpierw byliśmy wszyscy razem nakarmić gołąbki , później w tym naszym mini zoo, a później u t. na kawce i ciachu::):
więcej szczegółów napisze jutro, teraz zmykam do łózka, nie wiem czy zasne z tych emocji:Szok:

Magda trzymajcie sie dzielnie dziewczyny!:Całus:
przepraszam, ale dziś juz mam pustą głowe:lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

magda a nie mozesz czekac w domu?
najwazniejsze,ze alka troszke jeszcze urosla i wszsytko jest dobrze
ty sobie troszke odpoczniesz:Całus:

anielinkaczekam z niecierpliwoscia na wiesci od ciebie

andziajak minal weekend?

mei wiem,ze martwisz sie,ale filipo juz taki typ-malo je i pewnie szybko sie to nie zmieni
olek tez bez szalu,ale nie zmuszam

musze tylko calej trojce porobic badania-krew i mocz

Odnośnik do komentarza

a u nas wszsytko dobrze
weekend szybko mi zlecial
wczoraj do wieczora w szkole-ile mam materialu do opanowania do glowa mala:Niespodzianka:a juz w maju pierwsze zaliczenia i egzaminy:Niespodzianka:

olka mam w domu
wstal z katarem,czerwonymi oczami i chrypa:Szok:
mlodzi tez maja maly katar
a akurat w tym tyg K w rozjazdach
i jeszcze dzisiaj i jutro ma auto u mechanika i jezdzi moim,wzdych
no ale nic,damy rade

w sobote mamy rodzicow i tesciow na kolacji
bo ja koncze 30 lat,K 33 i mamy 3 rocznice slubu,hehehe

Odnośnik do komentarza

Hej baboki,
ja mam Stasia w domu, bo w nocy rzygał:Histeria: Na szczęście teraz jest ok, więc liczę, że był to tylko jednorazowy incydent.
Laski też z delikatnym katarem, ale połazły.
A weekend był piękny, nie pamietam takiego przedwiośnia, żeby z zimowych kurtek przerzucic się od razu na same bluzeczki. W sobote pojechaliśmy po rower dla Stasia i całe dwa dni spędziliśmy rowerowo-spacerowo-placo zabowo:lol:

Odnośnik do komentarza

Magda doskonele rozumiem Twoją tęsknotę za Michałem, ja w ciąży z laskami też miałam pierwsze przymusowe rozstanie ze Stasiem. Michał na pewno znosi to wszystko lepiej niż Ty, więc głowa do góry, teraz najważniejsze, żeby Alcia podrosła. Jest szansa, że prze porodem Cię jeszcze wypuszczą?

Cafe zdrówka dla trójeczki!!! Fajnie z taka potrójną imprezką::):

Anielinka i ja czekam niecierpliwie na szczegóły


Mei
domyślam się, że takie niejedzenie jest wkurzające. A zdjęcie Filipa na FB bomba, pokaz nam go więcej

Odnośnik do komentarza

hej andzia

zdrowka dla stacha,pewnie cos zjadl,co?

ja ciagle poluje na rower dla olka
sa fajne ale typowo dla dziewczynek
moze cos uda sie jeszcze wyhaczyc
a jak nie to tez kupimy nowy
i wlasnie taki jak pokazywalas

Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 16" PIRABIKE 2011 B'TWIN - dla dzieci w wieku 4-6 lat (105-120 cm).
dobrze pamietam,ze sluzyl stachowi do teraz,tak?

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej andzia

zdrowka dla stacha,pewnie cos zjadl,co?

ja ciagle poluje na rower dla olka
sa fajne ale typowo dla dziewczynek
moze cos uda sie jeszcze wyhaczyc
a jak nie to tez kupimy nowy
i wlasnie taki jak pokazywalas

Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 16" PIRABIKE 2011 B'TWIN - dla dzieci w wieku 4-6 lat (105-120 cm).
dobrze pamietam,ze sluzyl stachowi do teraz,tak?

Tak, do teraz:yes: Już w zeszłym roku powienien mieć większy, ale jakoś przepękał. A za rok dokupimy jeden taki dla lasek.

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
hej andzia

zdrowka dla stacha,pewnie cos zjadl,co?

ja ciagle poluje na rower dla olka
sa fajne ale typowo dla dziewczynek
moze cos uda sie jeszcze wyhaczyc
a jak nie to tez kupimy nowy
i wlasnie taki jak pokazywalas

Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 16" PIRABIKE 2011 B'TWIN - dla dzieci w wieku 4-6 lat (105-120 cm).
dobrze pamietam,ze sluzyl stachowi do teraz,tak?

Tak, do teraz:yes: Już w zeszłym roku powienien mieć większy, ale jakoś przepękał. A za rok dokupimy jeden taki dla lasek.

no wlasnie
my tak samo pozniej jeden dokupimy i tyle
szkoda mi tylko tych 5 stow z jednej strony jak na allegro uzywane naprawde w fajnym stanie sa za polowe ceny ale nie kupie kurde rozowego

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
hej andzia

zdrowka dla stacha,pewnie cos zjadl,co?

ja ciagle poluje na rower dla olka
sa fajne ale typowo dla dziewczynek
moze cos uda sie jeszcze wyhaczyc
a jak nie to tez kupimy nowy
i wlasnie taki jak pokazywalas

Decathlon - rowery rower dla dzieci - juniorw B'TWIN - 16" PIRABIKE 2011 B'TWIN - dla dzieci w wieku 4-6 lat (105-120 cm).
dobrze pamietam,ze sluzyl stachowi do teraz,tak?

Tak, do teraz:yes: Już w zeszłym roku powienien mieć większy, ale jakoś przepękał. A za rok dokupimy jeden taki dla lasek.

no wlasnie
my tak samo pozniej jeden dokupimy i tyle
szkoda mi tylko tych 5 stow z jednej strony jak na allegro uzywane naprawde w fajnym stanie sa za polowe ceny ale nie kupie kurde rozowego

No nie sa tanie te rowery, ale dla mnie rewelacyjne:yes: I Stasia rower po tylu latach szleństw na nich wygląda jak nówka, więc na pewno uda się go jeszcze sprzedać

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja!

Poniedziałek dla Filipa zaczął się niezbyt fajnie... Wstał i pierwsze pytanie brzmiało jak zwykle: mam dzisiaj wolne? Na odpowiedź, że nie rozbeczał się a jak jeszcze kot wskoczył mu na balona i go przebił (Filipo spał z tym balonem:Histeria:) to młody wpadł w histerię:Szok: Na koniec tak się z babcią spieszyli do p-kola, że zapomnieli kapci z domu i młody nie chciał wejść na salę w skarpetach... Ja siedzę w pracy, pogoda się pogorszyła i się ochłodziło. W nocy nawet lało, ale weekend był bossski! W końcu w sobotę kupiłam Filipowi kurtkę. Szarpnęłam się w tym roku, bo zawsze coś na all szukałam, ale i tam ceny kosmiczne więc kupiłam mu w sklepie. Buty z zeszłego roku jeszcze dobre, kurtka wiatrówka też od biedy może jeszcze chwilę posłuży... Jakoś to będzie:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...