Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia rewelacyjni są! Zdrówka dla Stasia! Oby to był jednorazowy incydent...
No i mnie też zaraziłaś tym rowerkiem już w zeszłym roku:D I mam zamiar kupić właśnie ten sam co Cafe, hehehe:Oczko: Szkoda tylko, że nie ma nigdzie w pobliżu tego sklepu bo bardzo chciałabym przymierzyć Filipa... Drogie są, nie powiem, ale za ten biegowy też kupę kasy dałam. W dobrym stanie jest więc może się sprzeda i będzie na nowy.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla Twoich chłopców! Oby Olasowi szybko minęło... Nic Ci nie poradzę na gryzienie:( Musi to wyglądać strasznie ale z boku wydaje się być śmieszne:)
Materiał ze studiów na 100% opanujesz piątkowo, jak przystało na wielodzietną matkę:36_1_21: Więc nie peniaj:Oczko:

Cafe, Andzia mnie jeszcze zastanawia z tymi rowerkami taki jeden model... Jest sporo tańszy od tych i trochę brzydszy, ale jest napisane, że też wyprodukowany przez B'twin... Zaraz poszukam i wrzucę linka. Czym one się różnią, oprócz tych bajerów kilku? Ciekawa jestem jak wagowo wypadają...

Magda jak samopoczucie? Daj znać co tam po USG...
Wiem jak to jest tęsknić... Mam nadzieję, że faktycznie tak jak Andzia pisze, Michał zniesie tą rozłąkę lepiej niż Ty... Ja tak myślałam, że z Filipem będzie, ale wcale tak lekko nie było:(

Anielinka pozytywnym zawiało, czekam na wieści!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei współczuje poranka świni:Wściekły: I rozumiem złość na kota, my wczoraj zostawiliśmy rowery przed domem i ten popieprzony kejter teściów pogryzł Zośce kask. A t. się śmiał, bo to przecież takie zabawne:Wściekły:
Pokaż ten drugi rower. Najlepiej jechać i popatrzeć, na pewno można kupić tańsze rowery, ale ja się zakochałam w tych Decathlonowskich, K. zresztą też:Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej laski
Mi wczoraj tez fajnie minal dzien. Moje chlopaki przyjechali odstawieni w koszule, w pekiem tulipanow (jak to P. zapobiegawczo zabral tez wazon). Przywiezli ciacho jakie lubie, zrobilismy kawke i ... prawie jak w domku w niedziele.

Potem przyjechali rodzice i jakos dzien zlecial.

Młody radzi sobie zajebiscie, na pewno lepiej niz ja :)

No, a wieczorem mialam dosyc nieprzyjemne skurcze. W nocy sie uspokoilo, ale od rana na ktg znowu pisaly sie mocne skircze, doszedl bol jak na @. Wzieli mnie wiec na badanie i okazalo sie, ze mam 2 cm rozwarcia, szyjki nie ma.
Tyle, ze skurcze ustepuja i bol mniejszy :(

Tak czy inaczej to oprocz swterdzonej jednak hipotrofii małej to zostaje w szpitalu na obserwacji pod katem I fazy porodu.

Diagnoza lekarza: moze pani urodzi do jutra...., a moze nie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Andzia ja też właśnie nie wiem:) Tzn, myślę, że ta firma b'twin robi części a inna skręca, sprzedaje. Oferta fajna, jakbym była pewna, to bym licytowała... Niestety, kurde nie wiem czy dobry ten rowerek, czy nie... A nie mam nigdzie blisko sklepu, żeby podjechać i pooglądać na żywo:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Wiedzialam, ze wazon Was rozbawi :sofunny: A jaka ja mialam mine jak go zobaczylam. Moj zapobiegawczy maz nawet przywiozl dla siebie kubek na kawe, zebysmy razem jak w domku mogli wypic :lup:

A dzisiaj zgadnijcie co robi? SPRZATA. I juz mi zapowiedzial, ze mam nie rodzic dopoki nie umyje okien i podlog (patrz: fugi).

A co do jutrzejszego porodu to moje chrzesniaki z 20 marca i moj gin z 20 marca. wiec data calkiem calkiem :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Wiedzialam, ze wazon Was rozbawi :sofunny: A jaka ja mialam mine jak go zobaczylam. Moj zapobiegawczy maz nawet przywiozl dla siebie kubek na kawe, zebysmy razem jak w domku mogli wypic :lup:

A dzisiaj zgadnijcie co robi? SPRZATA. I juz mi zapowiedzial, ze mam nie rodzic dopoki nie umyje okien i podlog (patrz: fugi).

A co do jutrzejszego porodu to moje chrzesniaki z 20 marca i moj gin z 20 marca. wiec data calkiem calkiem :)

Ale jaja:lol:
A sprzątający P. jakoś mnie nie dziwi:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Andzia Michu wlasnie rower ma bardzo lekko chodzacy. Nawet jak sie go pcha to pedaly same sie obracaja. On nie chce jezdzic, bo pwoiedzial, ze to jeszcze nie pogoda na rower!!!!
No jak to Michał!

Ja uciekam, bo niewygodnie mi tak pisac. Skurcze ucichly, poki co nic sie nie dzieje. Ale na pewno dam Wam znac jakby cos sie zmienilo :)

Trzymajcie za nas kciuki!

Odnośnik do komentarza

Laski od poł godziny kolorują, ale już zaczynają się kłótnie. Stasiu poszedł do kolegi, a ja machnęłam ciasto marchewkowe dla mężusia do pracy:D Pewnie i tak się skusze na jeden kawałek:Padnięty:
Mam nadzieje, że jutro nie będzie tak wiac, przez okno wydaję się super cieplutko, bo słonko świeci, ale łby urywa:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Andzia i u nas taka oszukana pogoda. Za oknem sielanka a jak się wyjdzie to mało łba nie urwie:/
Filip ma 101 cm:D Kurdupel:Oczko:

Magda:D nie ma co się śmiać, że P. Ci takie warunki tworzy:D
Dobrze, że Michu bez problemu:yes: To tylko ja mam takie dziwne dzieciątko:Psoty:

Cafe ja już je (te rowerki) od zeszłego roku obczajam i do tej pory żadnego nie widziałam na żywo:Rozgniewany: Mniejszego na pewno nie kupię, ale myślałam, że jak Filipo będzie za mały na tą 16' to przehula jeszcze ten rok na tym biegowym... A znowu nie chcę kupować w ciemno, bo nie mam kasy a byłoby szkoda, gdyby sobie z nowym nie radził - zostalibyśmy z niczym. Jak kupię ten to muszę sprzedać biegowy , żeby kasa się zwróciła chociaż trochę... Wyobrażacie sobie, że za ten biegowy dałam prawie 600zł?! Ale mam już plan. 6 kwietnia jadę do Karpacza na te testy z Filipem a z 30 km dalej jest sklep decathlona więc podjedziemy i go przymierzę:) Już dzwoniłam i wszystkiego się dowiedziałam.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...