Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wieczorami dostaje jakies dziwne nadklady energii.
a musze dzisiaj posprzatac, bo jutro przychodza goscie do Stacha.
Poza tym uwielbiam te wieczory, cisza, dzieci nie placza, a ja sobie robie kawke, herbatke, drineczka-zalezy od nastroju, wlaczam muzyczke i sie relaxuje:)

Kurcze Maryska ma zatkany nochal:(
Mam nadzieje, ze STasiu ich nie pozaraza:(

Odnośnik do komentarza

Cafe decyzja na pewno dobra!!!

Placek wyszedl srednio, bo po dodaniu zelatyny do smietany wyszly mi gluty:lup:
Cos mnie ta zelatyna ostatnio nie lubi:(

Maryska ma na maxa zawalony nochal, co chwile sie budzi...oj czuje, ze noc bedzie ciezka:(

Cafe ja wiem, ze jestem wielka, ale gabarytowo:(
Normalnie moglabym ze sloniem konkurowac:sofunny:

Chociaz sama nie weim z czego sie smieje:(

Odnośnik do komentarza

Przy okazji jutrzejszych Stachowych imienin, sprawdzilam kiedy dziewczyny maja imieniny.
Maryski jest 26.08, ale to dzien po urodzinach, wiec bez sensu, byloby dziecko poszkodowane, bo pewnie zawsze by tylko jeden prezent dostalo.
Zdecyduje sie chyba na styczniowe imieninki.

A Zoski, co mnie bardzo zdziwilo, jest tylko raz do roku-15 maja.
Prosiaczek chyba, ze wiesz cos o jakis innych???
Troche mi ten maj nie pasi, bo u nas maj obfity w swieta, urodzin Stacha, moje, nasza rocznica slubu...no ale co zrobic, trzeba bedzie na maj kredyt wziac:noooo:

Odnośnik do komentarza

Moja mała jeszcze spi, :princess_l:ale pewnie nie długo, bo pusty brzusio ją obudzi.

Andzia moja Amelka miala tydzień temu katar, bo mój mąż ja zaraził- masakra, całymi nocami nie spała i ja taeż, furczało jej w nosku, oddychała przez buzie, spała w nocy z nami, bo bałam sie ze się udusi przez ten cholerny katar, musialam co chwile gruszką oczyszczac.
A na taki katar dla takich maluszków to tylko woda morska, zeby nawilzac śluzówke.

Jutro na 8.45 mamy na szcepienie, az sie boje pomyslec co sie bedzie dzialo, bo to nasza pierwsza wspolna szczepionka. Pierwsza na gruzlice miala w szpitalu, a teraz druga. Jutro dam znac jak bylo.

A teraz kłade sie do łozka, jestem ciekawa czy mój aniołek da dziś pospać.

Spokojnych i przespanych nocek!!! Pa

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andziu niestety, tylko 15 maja! U nas to też gorący okres bo moje siostry są majowa a mama czerwcowa no i mamy teraz 3 Zośki- naszą, moją mamę i babcię mężula. No ale nie ma tego złego...podczepimy się z imprezą imieninową pod któregoś prototypa;)
Zośka po kąpieli zasnęła przy cycu zanim zaczęła jeść i cały czas śpi! Zaczęła się wiercić to ją wyjęłam z łóżeczka a ona zasnęła zanim usiadłam. Boję się, że mi się z głodu w nocy przebudzi no i wymionka mi pękają!

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

juz zmieniałam na bardziej aktualny :))) my tez dziś na szczepienie zobaczymy co to bedzie .. i do diabetologa , kuna cukier w normie w sumie mam ale podwyzszony :( zobaczymy co powie ta babka ..znów stresor .. Gosia dacie rade :) widze ze kazda z nas ma swoje małe stresiki :) bedzie dobrzeee w ciazy tez panikowałysmy niepotrzebnie ale łot taka babska natura jak widac ;) pozdrówka kofane

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

o cześć cafe:)
Ja w sumie nie wiem po co lekarz chce nas widzieć, jak moja położna dzwoniła i mówiła mu co u nas zastała to stwierdził że mamy przyjść;) Bo przepisał nam nutramigen bez wizyty...recepta na nas czekała...
Anouk ostatnio zauważyłam że mały zaczyna się ślinić, na razie jednak delikatnie... A to już na zęby by było????????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...