Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki!

U nas wstrętnie... 0 stopni i pada śnieg od rana:Kiepsko: Spadam zaraz do sklepu po jakieś mleko dla młodego, bo nigdzie nie można dostać nutramigenu:Szok: Niestety młody właśnie wstał i już mi się tu wciska... W ogóle zasnął wczoraj przed 22:00 a wstał o 6:00:Padnięty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ile laseczki pospały? Mi dziad też jakiś czas temu zbuntował się do spania i nie spał kilka dni a przy tym był tak okropny, że nie szło z nim wytrzymać:Kiepsko:
Dzieciaki pięknie wykorzystały "wolny" czas:lol: Udało się Zośce dobić interesu? :D

Anielinka ciekawy sen miałaś:Oczko: Chętnie bym się tam do Ciebie wprosiła:lol: przynajmniej nie miałabyś czasu na myślenie:D

Kasioleqq pewnie że by się pospało:Oczko: Dla mnie to najlepsza pora na sen:D Niestety kurde nie mam okazji:P

Vercia ostatnio pije coraz rzadziej... Z kaszką robiłam kilka podejść, ale niestety nie przechodzi:/ Dziad ma odruch wymiotny:Histeria:

Cafe może chłopakom zuby idą że tak wczoraj czadu dawali? Dobrze że dzisiaj już lepiej... A mama dobrze, że akurat na taką ciekawą akcję trafiła:yes: Może na trochę klapki spadną... Jak głowa? Mi już trochę przeszło...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

no a mój starszy dziad zasął, ale nie dobry dziś jest!!! nawalił znó w gacie... nie wiem dziewczyny co z nim się dzieje...mam wrażenie że on to robi zlośliwie :Wściekły: a poza tym jest baaaaardzo nie grzeczny wszystko rozwala wszystkim rzuca nie wiem co z nim dzis sie dzieje...;/ mam nadzieję, że jak wstanie to będzie w lepszym nastroju, a Nelka się wyspałą na spacerze... teraz siedzi z moją mamą babcią i Jerzym;) mam chwilę dla siebie, zaraz przyjaciółka ma przyjechać do mnie na wino:Oczko: będziemy pić;)
ah już dawno nie piłyśmy winka, a nie tak dawno to był nasz piątkowy zwyczaj::):
R., się nie odzywa ani wczoraj ani dziś, nie wiem przed wczoraj też sie chyba nie odzywał... nie pamiętam a smsy pokasowałam...w piątek byłaby nasza 6 rocznica...:Płacz: w czwartek on ma urodziny .. ehh teraz chyba szykuje się kilka smutnych dni... co sobie o tym przypomnę to mi jakoś przykro... najgorsza ta rocznica...;(

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

KasioleQ tulam mocno :Całus: Może Kacper ma gorszy dzień i ta pogoda....Marcel, jak nie mam dla niego czasu to rozwala wszystko albo podbiega i szczypie :lup:
Dzisiaj strasznie go nosi po domu i chyba pojedziemy na wieś.....przyda mi się trochę przewietrzyc głowę bo nie moge się skupić....miałam jeszcze coś przygotowac ale normalnie nie dam rady.....głowa mi pęka....:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Ogarnęłam teren z grubsza i szykujemy się....pewnie w tym czasie cos bym zrobila jeszcze ale młody jest nie do zniesienia.....przed chwila wystraszył mnie na śmierć!!:Wściekły: Smażyłam placki owsiane a ten na korytarzu stał i po chwili zaczal się dusić...zrobil sie fioletowy i ręce trzymał w buzi.....myslalam, ze cos połknął a ten chyba wsadził za daleko paluchy i nie wiem czemu od razu ich nie wyciągnął.....ze strachu wepchalam ręke do gardła, żeby zobaczyć czy nic sobie nie wsadził :lup: Marcel mówi, że nic nie wsadzil.....
Uciekam, zajrzę później i pewnie będę nocowała przy kompie dzisiaj....

Odnośnik do komentarza

krzykacze juz wykapani,leza i mam wieeeeelka nadzieje,ze szybciutko padna
nie wiem co jest,a raczej wiem,tylko sama sie oklamuje:Histeria:

olek wczoraj zrobil kupola podczas kapieli-oczywiscie mial taki pomysl :Szok:
a dzisiaj zasikal druga czesc kanapy,bo przeciez musi byc zasikana rowniusienko:Szok:

no mowie wam,masakra jakas
no ale nic,cwicze cierpliwosc:Oczko:

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
no a mój starszy dziad zasął, ale nie dobry dziś jest!!! nawalił znó w gacie... nie wiem dziewczyny co z nim się dzieje...mam wrażenie że on to robi zlośliwie :Wściekły: a poza tym jest baaaaardzo nie grzeczny wszystko rozwala wszystkim rzuca nie wiem co z nim dzis sie dzieje...;/ mam nadzieję, że jak wstanie to będzie w lepszym nastroju, a Nelka się wyspałą na spacerze... teraz siedzi z moją mamą babcią i Jerzym;) mam chwilę dla siebie, zaraz przyjaciółka ma przyjechać do mnie na wino:Oczko: będziemy pić;)
ah już dawno nie piłyśmy winka, a nie tak dawno to był nasz piątkowy zwyczaj::):
R., się nie odzywa ani wczoraj ani dziś, nie wiem przed wczoraj też sie chyba nie odzywał... nie pamiętam a smsy pokasowałam...w piątek byłaby nasza 6 rocznica...:Płacz: w czwartek on ma urodziny .. ehh teraz chyba szykuje się kilka smutnych dni... co sobie o tym przypomnę to mi jakoś przykro... najgorsza ta rocznica...;(

Kasioleq :Całus: jak ja Cię doskonale rozumiem co czujesz........

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

W koncu na spokojnie moge usiasc. Niby nic takiego dzisiaj nie robilam, ale nie bylo chwili, zeby na luzie posiedziec przy kompie. P. teraz na treningu, mlody spi juz jakies 20 min, a za mna sterta prasowania. Michał od kilku dni bez drzemki, wiec padl w minute.
Jutro powrot do rzeczywistosci, znowu wozenie mlodego i powroty do domu przed 19 :(

Cafe ale Olek ma pomysly :lup: Michał juz tez raz mial taki pomysl w wannie, oby to sie juz nie powtorzylo. No, ale co, masz dziecko z wyobraznia.
A tak serio to cholernie bym sie wkurzyla za to sikanie po katach.

Andzia sorki, ale odkad przeczytalam o poranku w wykonaniu laseczek to micha mi sie smieje. Biznesłómenki Ci rosna :sofunny:
I jeszcze ten kombinezon :hahaha:
Szkoda tylko, ze zabawa skonczyla sie niemilo :(
Szykujecie sie powoli do wyjazdu? Jedziecie w pitaek, tak? A kiedy wracacie?

Kasioleqq tulam mocno, zawsze najtrudniejsze sa te cholerne rocznice. Oby przeszlo to wszystko bezbolesnie.
Kacper tez ma pomysly z kupolem!

Vercia ale Ty masz tempo, jak czytam te Twoje posty to od razu wyrzuty sumienia mnie zzeraja :lup:
P. ma awans na mianowanego :)
wspolczuje sytyuacji z duszeniem sie MArcela. Okropnie boje sie takich sytuacji :( Najwazniejsze, ze nic sie nie stalo!

Odnośnik do komentarza

anielinka
kasioleqq
no a mój starszy dziad zasął, ale nie dobry dziś jest!!! nawalił znó w gacie... nie wiem dziewczyny co z nim się dzieje...mam wrażenie że on to robi zlośliwie :Wściekły: a poza tym jest baaaaardzo nie grzeczny wszystko rozwala wszystkim rzuca nie wiem co z nim dzis sie dzieje...;/ mam nadzieję, że jak wstanie to będzie w lepszym nastroju, a Nelka się wyspałą na spacerze... teraz siedzi z moją mamą babcią i Jerzym;) mam chwilę dla siebie, zaraz przyjaciółka ma przyjechać do mnie na wino:Oczko: będziemy pić;)
ah już dawno nie piłyśmy winka, a nie tak dawno to był nasz piątkowy zwyczaj::):
R., się nie odzywa ani wczoraj ani dziś, nie wiem przed wczoraj też sie chyba nie odzywał... nie pamiętam a smsy pokasowałam...w piątek byłaby nasza 6 rocznica...:Płacz: w czwartek on ma urodziny .. ehh teraz chyba szykuje się kilka smutnych dni... co sobie o tym przypomnę to mi jakoś przykro... najgorsza ta rocznica...;(

Kasioleq :Całus: jak ja Cię doskonale rozumiem co czujesz........

Tulam Was obie bardzo mocno!

Odnośnik do komentarza

Michał ostatnio tez jakis niedobry sie zrobil. Na niczym nie moze sie skoncentrowac naet minuty, wszystko rozwala itp.
Dzisiaj stwierdzilismy z P., ze dla niego nie dzieci i nie zabawki sa najwieksza atrakcja, ale my!
Jak jestesmy w domu to nie odchodzi od nas na chwile i ciagle caluje, przytula, wchodzi na nas.

Odnośnik do komentarza

Magda a co piekłaś?
Marcel też nie może posiedziec w miejscu dłużej niż minutę....w ogole taki zalatany się zrobił...wszędzie go pelno.....tak szybko wszystko robi, że nie ogarniam.....teraz siedzi i mówi, ze jest jemu smutno ale nie wie dlaczego :lup::lup:
Cafe sił i cierpliwości!!!! Marcel prawie standardowo robi bomby do wanny...a jak zobaczy, że coś pływa to od razu wychodzi z wody.....

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny, matko kochana ale pogoda snieg sypie w maju :o_no::o_no::o_no:

cafe no niezli ci olek zafundował dzień siku na kanape i kupa do wanny....ja odpukac nie mam takich atrakcji.... za to olek dzisiaj zsikal sie do swojego lozka podczas snu i to dwa razy.

veronika ty pracusiu, w domu tez nie posiedzisz ani troszke tylko biegasz po rodzince....ja dzisiaj znowu dzien lenistwa sobie zrobilam zreszta pogoda nie zacheca do niczego konkretnego...

magda a ty jak zwykle zabiegana....i te ciasteczka ja mam ochote na buleczki z powidlami ale jakos nie mam sily ich zrobic.

andzia no dziewczyny sa niesamowite...jeszcze troche i beda K pomagaly prowadzic firme....nam tez czasem przytrafi sie przysnac rano jak olek wstanie ale on idzie wlaczy sobie telewizor i uklada puzzle.

kasiolegg najgorsze sa te rocznice.....sil kochana dla ciebie...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cos mi parenting kilka razy nie wskoczył......dopiero skończylam pisanine...jak sobie pomyslę, ze tab będzie przez caly miesiąc to mi niedobrze:Wściekły:
Justynka czasami trzeba poleniuchować.....mi jakoś się nie udaje:Zakręcony: W ogole to rozzlozylismy sobie lózko w salonie....młody śpi jak susel a ja siedzę z lapkiem :lup:
Muszę tylko wszystko wydrukowac i mogę iśc spać....niestety o 5 pobudka....na szczęście tylko 3 godziny w pracy......:yipi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...