Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! U mnie też czasobrak totalny.....nas zając odwiedzł wczoraj....niestety rowerek z allegro to jakIŚ FELER.... na szczeście jak tuylko babka powiedziała, że doszły do nich wadliwe to ja odmówiłam, tzn, zrezygnowałam z zakupu bo przedłuzyłby się termin do końca maja :lup: Dostaliśmy zająca od G,. ja na zakupy dla siebie dostałam kaskę a młody dostała na "wower".....oczywiście ten rower, o którym pisałam, że mamy po szwagierce to już nieaktualny....okazalo się, że jak młody zaczął korzystac to nagle rowerek zniknął....chociaż wiem, że jest niepotzrebny....:Wściekły: Kupiliśmy taki bez pedalów i w sumie mędziłam, że na tym starym po kuzynie wywalał się marcel to na tym nowoczesniejszym jest git...smiga jak warita....podobny do rowerka mei....a dzisiaj cały dzień przygotowania...placki, sałatki, mięcha...jutro nie robie już nic:Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Andzia trzymam kciuki za odsmoczkowanie!!!
KasioleQ super, że z R. zaczyna się układać.....jednak zaczyna doceniac co stracił.....
Anielinka to pewnie nerwoból.....śliczna Amelka!!!
Cafe super, ze rodzice zabrali Olasa!! I fajnie, że u babci będzie tak rodzinnie.....my jutro jedziemy do mojej mamy i też trochę ludzi będzie:Śmiech:
Magda gratki za mieszkanie:brawo: Coś opuściłam chyba....ale to wasze mieszkanie wynajęliście???:lup::lup:

Odnośnik do komentarza

Moje chłopaki na spacerze.....a ja ogarniam dom....
Cafe, Andzia.....nie wiem jak wam udało się trzymać dukana ale ja wczoraj bez wyrzutów obżerałam się ciastem.....dzisiaj obiecałam sobie, że nie ruszę nic co nie jest na liście 3 fazy
:lup::lup: Od rana chodzi za mną coś słodkiego i zrobilam galaretkę z jogurtem i brzoskwiniami.......jak zastygnie to pożrę całą miskę.....

Odnośnik do komentarza

uuuu nie spodziewalam sie,ze ktos tu zajrzy

hej vercia

ja od soboty sie obzeram:Oczko:
i odpukac waga sie nie zmienia
od jutra oczywiscie proteinki itd

wiem wiem ,nie powinnam ale trudno
i dobrze mi z tym,choc z nerwem stanelam dzisiaj na wadze

ciagle mam 5 kilo mniej
mam nadzieje,ze wreszcie waga zacznie spadac dalej ale po tym swiatecznym obzarstwie znow trzeba oczyscic organizm

Odnośnik do komentarza

Witaj cafe!!!
Jak będziesz miała chwilę to napisz mi jak robiłas tortilę.....a cos próbowalam na oko w kuchni...ale pierwsza partia przyklejała się do patelni...druga wersja wyszła jak puszyste nalezniki i zjadłam je z dżemem light i serkiem....ale za diabła nie wyszedł placek na tortilę....z braku laku lezy jeden naleśnik i czeka na wieczór do kurola.....
G. zjadł obiad z mlodym i pojechali kładem do lasu poszaleć i nad zalew:yipi::yipi: a ja mam tyleee zaległości z pracy...w tym tyg. wywiadówka, mam zeszyty i sprawdziany w domu....a strasznie mi się nie chce bo wyszło słonko i mamy 20 stopni za oknem:Szok:

Odnośnik do komentarza

Witam po świątecznie...uff całe szczęście juz te koszmarne święta się skończyły...
tylko jak sobie pomyśle że niedługo długi weekend i że zawsze te dni spędzalismy rodzinnie, to znowu mnie skręca na samą myśl...

Cafe suuuper fotki!!! fajny ten rowerek ma Olek...
dobrze ze chociaż z rana chłopcy dają coś porobić...ja wstawiłam tylko pranie, nawet jesteśmy jeszcze nie ubrane...:Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...