Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu moge usiasc. Co prawda jeszcze musze dokonczyc zupe dla mlodego, ale chociaz na chwile siadam. Co za dzien. Znowu w biegu. P-kole wybrane! Zdecydowalismy sie na takie 100m od P. szkoly, wiec super. No i jakies 150 m od tesciow :)

Ale musze sie pochwalic swoim dzieckiem. Dzisiaj byly zajecia. Na nasze pani nie nie dojechala, wiec zaproponowali, zebysmy zostali na zajeciach z grupa pozniejsza. Tam sa troche starsze dzieci (ok. pol roku od Michała) i chodza juz od wrzesnia, wiec na sali sa bez rodzicow. Zostalismy, weszlam z mlodym do sali i .... tyle go widzialam. Cale zajecia sluchal pani, nasladowal inne dzieci, tanczyl, raczki na bioderkach, biegal na plauszkach, maszerowal, udawal, ze spi, cwiczyl z woreczkami, pilka i szarfa. I spiewal glosniej od pani i pianina :lup: Szok normalnie, bo co pani pwoiedziala to robil tak jak trzeba. Do tego okazalo sie, ze moje dziecko potrafi zawalczyc o swoje, potrafil sie przepchnac jak trzeba bylo, zaczepial dzieci i czasem przeszkadzal troche :) Pani w szoku, od razu zaproponowala, zebysmy juz w tej grupie zostali.
No to sie rozpisalam, ale komu mam powiedziec jak nie Wam :)

Odnośnik do komentarza

uuuuu jeszcze nikt nie zajrzal?

jestem w pracy,bede zagladac

magda dobrze,ze przedszkole wybrane,no i widzisz misiek sie przelamal,teraz bedzie tylko lepiej
jak odpieluchowanie?

anielinka zdrowka

mei a filipo w ogole je malo,czy je tylko to co lubi
olas ostatnio strasznie mi wybrzydza ale wiem dlaczego-za duzo pozwalam na platki,chrupki i inne duperele a p[ozniej ciezko zjesc obiad czy kolacje:Histeria:
a lekarka co na to?

Odnośnik do komentarza

Ja zagladam caly czas, ale sama ze soba pisac nie bede :lup:

Odpieluchowanie cos nam nie idzie, zadne nagrody nie sa kuszace. No, ale malutenki postep jest, bo juz 2 razy udalo mu sie cokowliek zrobic do nocnika. Troszke, ale zawsze cos. Wstrzymuje strasznie i sie denerwuje. No, ale nie mamy wyjscia, trzeba dzialac.

A ja mam maly dolek, jem duzo mnie niz wczesniejm, cwicze, a tyje. Cos jest nie tak, bo gdyby jadla tyle co wczesniej to bym juz jak slon wygladala. Wkurza mnie to :(

Odnośnik do komentarza

I ja się witam,
nie mogę się ostatnio zorganizować, żeby wcześniej zajrzeć, ale pogoda piękna, więc laski po śniadaniu już ubrane czekają żeby wyjsć. I tym sposobem od 9-tej rano byłyśmy na dworze, najpierw szybkie zakupy, a później 2 h placu zabaw. Zołzinki padają jak muchy, a ja nie mam na nic sił, a robota czeka:Oczko:

U nas dzisiaj pięknie cieplutko, laski w samych bluzkach, bez czapek. Popołudniu chciałam je sprzedać na godzinkę do t. i pojeździć ze Stasiem na rowerze. Już super opanował jazdę bez bocznych kółek, tzn. w zeszłym roku już jeździł, ale po złamaniu nogi miał z powrotem przykręcone boczne, bo się bał-a ja chyba bardziej. A teraz znowu śmiga jak szalony:)

Odnośnik do komentarza

Mei rzeczywiście trudna decyzja przed Tobą...Wydaje mi sie, że w hotelu praca ciekawsza, pewnie też zmianowa, pytanie tylko na jak długo to zastępstwo i czy jest ew. szansa został dłużej. No i jakie zarobki:Oczko:
Ja również poproszem fotkę pofryzjerową.
I odpowiadam w Twoim imieniu-Filipek to chudzinka, widziałam na własne oczy:Oczko:

Cafe możemy przyjechać i z rańca, ale czy dla Was i chłopaków nie będzie to zbyt męczące? Zadzwonię jakoś na dniach to się dokładnie dogadamy.
Na pocieszenie u nas tez z jedzeniem nie jest tak pięknie jak było, laski wybrzydzają, mają kilka ulubionych rzeczy, które jedzą,. Czasem nie chcą w ogóle obiadu, ale jak. K. po pracy je-to samo co one miały kilka godzin wcześniej-to wyżerają mu z talerza:lup:

Magda cieszę się, że decyzja z przedszkolem podjęta:great:
I w dalszym ciągu tzrymam kciuki za odpieluchowanie!!!
U mnie z wagą też dół i nie weim co się dzieje::(: Przez miesiąc Dukana zjechało mi 34,8 kg, więc bardzo mało. Od poniedziałku jestem na III fazie, dołożyłam do codziennego menu tylko kromkę ciemnego pieczywa i jedno jabłko, dodatkowo ćwiczę i już mam 600 g więcej::(:

Odnośnik do komentarza

Hej!

A my dziś całą trójką walczyliśmy w nocy z kaszlem i katarem:((( mnie strasznie męczył kaszel, a Ł. i Amelka katar, na szczeście Amelka nie kaszlała, ale za to ja nadrabiałam z wszystkich :Padnięty: wogóle do d...z tym wszystkim...

Andzia
zazdroszcze pogody!!! u nas co prawda 10 st. ale bez słońca i jakoś tak pochmurnie :/

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Hej!

A my dziś całą trójką walczyliśmy w nocy z kaszlem i katarem:((( mnie tak męczył kaszel, a Ł. i Amelka katar, na szczeście Amelka nie kaszlała, ale za to ja nadrabiałam z wszystkich :Padnięty: wogóle do d...z tym wszystkim...

Andzia
zazdroszcze pogody!!! u nas co prawda 10 st. ale bez słońca i jakoś tak pochmurnie :/

Oj bidoki! Gdzie nie slysze to chorobska. Zdrowka dla Was.
Do kiedy Ł. na zwolnieniu?

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia ale u Was musi byc cieplutko :) Ja rano skrobalam samochod. Było -1, teraz niby +9, ale nie ma slonca :( Najgorsze ubieranie mlodego do babci, wychodzi przed 7 i jest naprawde zimno, a potem jak wraca to cieplutko :lup:

Ja jak wczoraj posiedzialam z mlodym to taaaak fajnie. Wszystko na spokojnie. Super!

Ja mam to samo ze Stasiem do p-kola, rano 0 st, a później 16. Ale rano jedzie autem, więc daje mu bluzę i kamizelkę, wie, że jak jest ciepło to ma kamizelki na dwór nie zakładać. A są u niego dzieci, które noszą kalesony:Szok: Stachu całą zimę nie nosił:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
anielinka
Hej!

A my dziś całą trójką walczyliśmy w nocy z kaszlem i katarem:((( mnie tak męczył kaszel, a Ł. i Amelka katar, na szczeście Amelka nie kaszlała, ale za to ja nadrabiałam z wszystkich :Padnięty: wogóle do d...z tym wszystkim...

Andzia
zazdroszcze pogody!!! u nas co prawda 10 st. ale bez słońca i jakoś tak pochmurnie :/

Oj bidoki! Gdzie nie slysze to chorobska. Zdrowka dla Was.
Do kiedy Ł. na zwolnieniu?

U nas calutka rodzina przeziębiona :Szok:
Ł. wraca do pracy 11 kwietnia, nawet nie wiem kiedy minęły te 2 miesiące :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...