Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloooł

U nas nocka suuuper, Amelka ani razu się nie obudziła po smoczka :yipi:
wstałyśmy o 8 więc naprawde nie tak strasznie jak myślałam nam to pójdzie...
Wczoraj na wieczór jak ją usypiałam to widać było ze jej go brakuje, nie mogła się skupić na spaniu i zaczeła wymyślać rózne rzeczy a to że chce mleko, a to pić, a to że chce się do taty przytulić, tak więc przyszedł Ł. położył się koło nas wtuliła się w nigo i usnęła i tak do rana spała::): a dziś jeszcze nie wspomniała nawet o nim:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hahah! U nas zadne gry teraz nie przechodza. Michał wczoraj dostal odkurzacz od mojej mamy i musielismy dzisiaj zapakowac do tesciowej, bo bez tego nie chcial sie ruszyc z domu :lup:

Andzia ale ten chlebek to juz II faza, tak?
Ile dni mialas I fazy? JA chce 3, wlasciwie to sama sobie tak wymyslam, bo w tescie mi wychodzi, ze moja waga jest idealna :lup:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Heloooł

U nas nocka suuuper, Amelka ani razu się nie obudziła po smoczka :yipi:
wstałyśmy o 8 więc naprawde nie tak strasznie jak myślałam nam to pójdzie...
Wczoraj na wieczór jak ją usypiałam to widać było ze jej go brakuje, nie mogła się skupić na spaniu i zaczeła wymyślać rózne rzeczy a to że chce mleko, a to pić, a to że chce się do taty przytulić, tak więc przyszedł Ł. położył się koło nas wtuliła się w nigo i usnęła i tak do rana spała::): a dziś jeszcze nie wspomniała nawet o nim:)

Brawa dla Amelki!!! Oby juz tak zostalo!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia ale u Was fajne tereny na spacery! Fotki zaj..., podoba mi sie to jak chlopaki robia babeczki :hahaha: A tak przy okazji to fajna kuchnie macie :)
Czy na ostatnim zdjeciu jest Zosia? Piekna fotka, ale strzelam, bo juz dziewczyn nie rozpoznaje.

no mi też podoba się Andziowa kuchnia :yes: teraz właśnie marudze Ł. żeby zmienić naszą na taką ciemną w brązie, ale zobaczymy co z tego mojego mędzenia wyjdzie :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka wielkie brawa dla Ciebie i dla Amelki!!! Może i ja się zmobilizuje...

A Stachu jest maniakiem babeczek, przynajmniej raz w tygodniu muszą być:Oczko: I robi je całkowicie sam, rozbija jaja, miesza, wkłada do foremek, nastawia czasówkę na piekarniku itd. Full wypas.::):

A na ostatnim zdjęciu Zosia

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
Andzia ale u Was fajne tereny na spacery! Fotki zaj..., podoba mi sie to jak chlopaki robia babeczki :hahaha: A tak przy okazji to fajna kuchnie macie :)
Czy na ostatnim zdjeciu jest Zosia? Piekna fotka, ale strzelam, bo juz dziewczyn nie rozpoznaje.

no mi też podoba się Andziowa kuchnia :yes: teraz właśnie marudze Ł. żeby zmienić naszą na taką ciemną w brązie, ale zobaczymy co z tego mojego mędzenia wyjdzie :Oczko:

Ty to masz dobrze, bo Ci maz kuchnie zrobi :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka wielkie brawa dla Ciebie i dla Amelki!!! Może i ja się zmobilizuje...

A Stachu jest maniakiem babeczek, przynajmniej raz w tygodniu muszą być:Oczko: I robi je całkowicie sam, rozbija jaja, miesza, wkłada do foremek, nastawia czasówkę na piekarniku itd. Full wypas.::):

A na ostatnim zdjęciu Zosia

udalo mi sie! Ale nie bylam pewna na 100%.

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka ja miałam do dziewczyn z Baty bardzo fajne jesienne buty:)
Magda uderzeniówkę robiłam 3 dni, teraz II fazę jadę systemem 1/1. Chlebek można codziennie jesć.

CO do kuchni to mi się teraz marzy kremowa:hahaha: na ciemnych meblach strasznie widać kurz.

No ja tez uderzeniowke chce robic 3 dni, ciekawe czy mi sie uda.
Wlasnie zajadam kefirek z otrebami :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Chwila relaxu przy kompie=godzina sprzątania. nawet sobie nie wyobrażacie co laski w tym czasie zrobiły:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Co takiego? Prznajmniej mialas chwile spokoju :)

Ach szkoda słów::(:
Nie mogę się odwrócić, bo diabeł w nie wstępuje, dzisiaj oprócz powywalania wszystkich zabawek, puzzli itd to np. podarły dwie gazety w strzępy, ot tak dla zabawy:Kiepsko:Nie wspomnę o tym, że leją sie non stop::(: Mam wciąż taką gimelę w chacie, że rzygać sie chce. Po spacerze proszę, żeby zdjęły buty, to oczywiście musiały przemaszerować w obłoconych po każdym możliwym kącie. I tak jest codziennie

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Chwila relaxu przy kompie=godzina sprzątania. nawet sobie nie wyobrażacie co laski w tym czasie zrobiły:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Co takiego? Prznajmniej mialas chwile spokoju :)

Ach szkoda słów::(:
Nie mogę się odwrócić, bo diabeł w nie wstępuje, dzisiaj oprócz powywalania wszystkich zabawek, puzzli itd to np. podarły dwie gazety w strzępy, ot tak dla zabawy:Kiepsko:Nie wspomnę o tym, że leją sie non stop::(: Mam wciąż taką gimelę w chacie, że rzygać sie chce. Po spacerze proszę, żeby zdjęły buty, to oczywiście musiały przemaszerować w obłoconych po każdym możliwym kącie. I tak jest codziennie

No to faktycznie jazda bez trzymanki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...