Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
jestem jestem

echo serca zrobione,wszsytko dobrze na szczescie
jutro wychodzimy:yipi:
chlopcy osluchowo ok
kaszla jeszcze ale maja prawo nawet przez kolejne 2 tyg!

jutro od ranca bedziemy rozmawiac z lekarzami co dalej
wiem,ze przed poludniem lekarz bedzie nas szkolil odnosnie pierwszej pomocy,reanimacji itd...w razie czego,masakra!!!
baaardzo sie kuzwa boje ale dluzej nie chce tutaj siedziec,bo zwariuje

Suuuuper wiadomosc! W domu bedzie na pewno ok!
A co do szkolenia odnosnie udzielania pierwszej pomocy to bardzo dobrze. Uwazam, ze kazda mama powinna przejsc takie szkolenie. Ja przy okazji zalapalam sie tu w strazy jak strazacy mieli kurs przypominajacy i schodzilam do nich na tematy dzieciece. Niestety polowy juz nie pamietam :lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
jestem jestem

echo serca zrobione,wszsytko dobrze na szczescie
jutro wychodzimy:yipi:
chlopcy osluchowo ok
kaszla jeszcze ale maja prawo nawet przez kolejne 2 tyg!

jutro od ranca bedziemy rozmawiac z lekarzami co dalej
wiem,ze przed poludniem lekarz bedzie nas szkolil odnosnie pierwszej pomocy,reanimacji itd...w razie czego,masakra!!!
baaardzo sie kuzwa boje ale dluzej nie chce tutaj siedziec,bo zwariuje

Cafe to cudne wieści!!!!!!! bardzo się ciesze a przeszkolenie to dobra sprawa chociaz mysle ze nie bedziecie musieli tego wykorzystywac w praktyce;)))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Oj widze że ostatnio tutaj puściutko popołudniami się robi :((

Andzia :Całus: współczuje bólu...jutro pewnie będzie lepiej :yes:

U mnie totalna nuda i smutno mi wiadomo z jakiego powodu :(( wiem, wiem że te 4 dni niby szybko miną, ale dla mnie to wieki, poprostu Ł. nas nigdy nie zostawiał i dlatego tak mi dziwnie, Amelka gadała z Ł. przez telefon jak nigdy, bo ona zazwyczaj nie lubiała z nikim gadać, a dziś włączyłam jej na głośno mówiący i gadała, pytała się jak się tatusiu czujesz, tęsknie za tobą, kocham Cię itd.a w głosie Ł. słyszałam mega wzruszenie i pewnie jemu też nie jest łatwo:(( w szpitalu ogólnie mówił że nie jest źle, wszyscy mili, rozmawiał z anastazjologiem, wszystko mu mówił, tłumaczył, aż się zdziwił ze ktoś taki może pracować w publicznym szpitalu :Szok: w każdym bądz razie jutro od 9 będą go przygotowywać, dostanie głupiego jaśka itd. najgorsze jest to że miałam do niego jechac w sobote, a okazuje się że jest całkowity zakaz odwiedzin, w związku z ta świńską grypą :Histeria: także du... nie pojade....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!!
Wiam po chwilowej nieobecnosci, wybaczcie, ale sma nie wiem dlaczego tak wyszlo:(
Poczytalam troche ale tego tyleeee bylo....
Cafe!!!! zdrowka dla chlopaków!!!!! biedne malenstwa takie malutkie a tyle juz przeszly:( a Ty jestes poporstu prze babka!!!!!!!!!! szacun za to!! Dobrze ze sie wyplakalas ostatnio w domu, wkoncu nerwy Cie troche puscily i musialas to jakos odreagowac, a e wenflony w glowce to wiem ze jest to okropne:( sama to przechodzilam z Mateuszkiem i nikomu nie zycze takiego widoku!!
Justynka Wielkie Gratulacje!! synuś cudny!!!!! życze teraz dużo sił i cierpliwości!!
Andzia!! dobrze ze juz sie pozbylas tego dziada:)) wracaj szybciutko do "żywych":)
Anielinka trzymam kciuki aby Ł. szybko doszedł do siebie i wszytsko było w porzadeczku!!
Magada super ze zakopalas dołek!! trzymaj tak dalej!! A co do zabkow Michałka o sie nie wypowiadam, co one go bidulka wymęczą....:)
Kasioleqq podziwiam za to Twoje odchudzanie, 17 kg powiadasz ..boże jak ja bym tak chciała buuu.

Odnośnik do komentarza

Ja od wczoraj wziełam sie za odpieluchowanie mojego babla, jak siedze z nim w domku to moze cos z tego bedzie.
Zauwazylam niestety ze jak Mati lata w samych majteczkach to w ogole nie sika, wyglada ze sie boi. Dzis dopiero udalo mi sie go namowic na to aby usiadl na nakladke na kibelku i naszczescie zrobil sisiu:) jak bym chciala zeby to był poczatek tych jego wielkich zmian:)), no ale co z tego bedzie to zobaczymy...
Ja mam za sobą prze zaj.... weekend:) W piaek pojechałam z kolezanka do Wisły na 3 dniowa imprezke:) Koleżanka wkręciła mnie w jej imprezke firmowa takze wszytskoi zorganizowane i za free:)) Mówie Wam dziewczyny co sie wybawiłam to moje:)) Dwa dni dyskotek, kulig w nocy, koncert Kombi...ehh rozmarzylam sie znowu:))
Co do pracy to niestety dalej kicha...nie ma nawet gdzie wysylac podania bo taka posucha:(. Musze sie w koncu zarejestrowac na bezrobocie, ale oczywiscie moj piekny szef nie jest laskaw dac mi jeszcze swiadecztwa pracy no i musze czekac ehhh...
Co do Mateuszka to rozgadal sie juz na calego...Jest wielbicielem tej bajki Auta i katuje nas tym bezprzerwy:) Niestety podlapal z niej słowko: o kurde i ciagle teraz to powtarza, w domu to jest jeszze do przezycia:) ale np w sklepie to juz lekki zong:))))) PO za tym tak jak Wy wspominałyście też zaczął spiewac i mówić wierszyki:) Takze teraz jest chyba juz taki najlepszy okres:) mozna sie usmiac jak nie wiem:))

Odnośnik do komentarza

hej :)

Anielinka bdzie ok:) nie denerwuj się trzymam kciuki:***
a Amelka przesadziła co:Szok:

Tynia Ty lepiej szykuj dupsko!!! bo jak Anouk rozgrzeje smołe w kotle to będzie dopiero...

Magda dobrze, że Misiek bez gorączki oby tak dalej, tylko te zembole, matko ja w zasadzie nie wiem co to znaczy zabkowanie, moj Kacper dostawal zęby nawet nie wiem kiedy chyba raz mielismy tylko akcje zębową...
Oby dały mu juz spokoj!!!:Całus:

Andziula jak szczena??? mam nadzieje ze juz lepiej i zajrzysz do nas:Oczko:

Cafe jak tam??? wychodzicie???:Całus:

Justynka jak tam u Was???

Anouk jak zdrówko???

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

a ja dzis robiłąm porządki w szafie , i znalazłam kilka łachów R., i wiecie troche smutno mi sie zrobiło, ale spakowałam w worek i wywaliłąm... nie mam zamiaru tego gromadzic jeszcze do niedawna spalam z jego bluzka, a teraz to wszystko wywalilam...
i jestem z siebie dumna!!!:Uśmiech:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

CZeść,
ja już dzisiaj lepiej, tzn. nadal na Ketonalu jade i opuchnięta jestem okrutnie, ale muszę dać radę. Jutro miałam jechać z koleżankami do kina, ale musiałam zrezygnować, bo nie wyglądam zbyt efektywnie, poza tym i tak nie mogę jeść i pić. Od wczoraj żyję na jogurtach i gerberkach:Oczko:
K. zawiózł Stasia do CK i musiał pojechać do hurtowni, laski zasypiają(są straszne ostatnio), a ja musiałabym poogarniać trochę. Mama zabiera Stasia popołudniu i ma zostać u nich do niedzieli:Szok:

Poczytałam wszystko i normalnie nie mogę się ogarnąć, żeby poodpisywać, podziwiam te co zaglądaja raz na kilka dni, ja jestem przyzwyczajona, że lukam tu kilka razy dziennie i takie zaległości to nie dla mnie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anielinka będzie dobrze, głowa do góry. Stres zrozumiały, ale najważniejsze, że Ł. zdecydował się na tą operację:yes:
A Amelka niezła agentka:Oczko:

Magda
zdrówka dla Michała, oby żadne draństwo go nie dopadło.
Jak puzzle? Skończone?

Anouk super, że już zdrowiejecie:yes:

Kasioleqq śliczne dzieciaki, Kacper to rzeczywiście cała Ty, a Nelka taka trochę mieszana chyba:)

Justynka
jak Twój duecik? Dajecie rade?

Tynia powodzenia w odpieluchowaniu. Super tak weekend, się rozmarzyłam:)

Odnośnik do komentarza

Andzia dobrze że już dziś lepiej ze szczeną!
szkoda tylko że wypad do kina Ci przepadł:(

Tynia obiecałaś zaglądać częściej, a Ty się pokazujesz raz na ruski rok :Oczko:
fajny weekend za Tobą, tylko pozazdrościc, powodzenia w odpieluchowaniu!

Kasioleq no i dobrze że łachy wywaliłaś to znak że wszystko jest na dobrej drodze:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...