Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

kasioleqq
ja sie nawet nie przywitalam, ale wiesci od justynki poprostu mnie zszokowaly bylam pewna ze jeszcze troszke bedzie w dwupaku...
ale i mnie martwi to ze cafe sie nie odzywa... mialam dzis straszny sen, ale nie bede o nim pisac bo u nich na pewno jest ok;)
a my bylismy na szczepieniu, moja niunia wazy 6700g, mnie sie wydawalo ze to taki grubasek a jest na 50centylu wiec jak modelka i pieknie radzi sobie na brzuszku lekarz byl zachwycony;)a ogolnie szczepienie zniosla dzielnie, ja szczepie tymi darmowymi wiec 3 uklocia i ostatnie przeciw zoltaczce ja bolalo i plakala i ja rzecz jasna z nia:lup:

Dobrze, że już po!!!
Fajnie, że tak lubi leżeć na brzuszku, jak dla mnie to wczale na grubaska nie wygląda:yes:

Odnośnik do komentarza

Mei fajnie, że Filipek grzeczniejszy oby tak mu juz zostalo:))
tez bym pojechala na zakupy jakies do Niemiec, ale na razie nie mam nawet takich mozliwosci;((

Andzia z sytuacji z bąkiem się uśmiałam:sofunny:
u nas tez ciezko z przedszkolami zapisy od polowy marca, licze na to że jako samotna matka bede miala wieksze szanse ze Kacper sie dostanie;))

Anielinka no to nie zle musialas sie zestresowac tym zachlysnieciem;( ja podobnie jak Andzia w takich chwilach jestem przerazona i zawsze pamiętam o Ewie Błaszczyk...okropne...

gosia oby te dwa dni szybko zlecialy:))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

wczoraj wieczorem dlugo siedzialam przed kompem, Kacper w dzien nie spal zreszta on co kilka dni ma tak ze nie spi w dzien...ale bylam pewna ze szybko zasnie, bo o 18juz padal, ale zaczelam sie z nim bawic zeby go przetrzymac chociaz z godzinke...tak sie rozbudzil ze wcale nie chcial zasnac...o 22 mowie do niego:
"Kacper kładz sie juz spac''
a ten, podparl sie pod boczki i mowi:
"nie mam ochoty mama jeszcze sie polozyc, dobrze mi sie z toba siedzi uwierz mi!":lup:
potem mowi do mnie:
"wiesz ile kosztuje mećko???"
ja na to:
"wiem ile kosztuje mleczko"
"tak???a ile???"
"3złote"
"ojaaaa cie nie moge w to uwierzyc"

uwielbiam takie rozmowy:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia podrzuc zolzy do Sz-na :) Ciocia Magda i wujek Przemek posiedza z nimi :)

Mam nadzieje, ze Juliusz Cezar szybko bedzie z mama! Ryczec mi sie chce, ze to juz i wszystko ok :))

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć:D
Ostatniego kwietnia spodziewaj się kuriera:)

Ostatnio jak była siostra K. to obydwie chciały jechać z nią do Poznania, ona mówi, że jak będzie miała wolne, to może zabrać na nockę tylko jedną, bo z dwójką nie da rady(ja od razu zareagowalam, że one są do wydania tylko w dwupaku, pojedynczo nie przechodzą przez kasę:D), no ale przedrzeźniały się z nią, że chcą jechać i koniec. W końcu A. mówi, no ok, pomyślimy, zapakujemy Was w jakąś torbę i może damy rade, a te od słowa do czynu, przyniosły wielką reklamówkę i probowały się do niej załadować, żeby tylko jechać z ciotką:)

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
wczoraj wieczorem dlugo siedzialam przed kompem, Kacper w dzien nie spal zreszta on co kilka dni ma tak ze nie spi w dzien...ale bylam pewna ze szybko zasnie, bo o 18juz padal, ale zaczelam sie z nim bawic zeby go przetrzymac chociaz z godzinke...tak sie rozbudzil ze wcale nie chcial zasnac...o 22 mowie do niego:
"Kacper kładz sie juz spac''
a ten, podparl sie pod boczki i mowi:
"nie mam ochoty mama jeszcze sie polozyc, dobrze mi sie z toba siedzi uwierz mi!":lup:
potem mowi do mnie:
"wiesz ile kosztuje mećko???"
ja na to:
"wiem ile kosztuje mleczko"
"tak???a ile???"
"3złote"
"ojaaaa cie nie moge w to uwierzyc"

uwielbiam takie rozmowy:)

Ale fajny mądraliński::):

Zołzy już spią 2 godziny, normalnie szok:Szok:

Odnośnik do komentarza

Kacper jutro jedzie do chrzestnej na weekend:) ciesze sie bo po pierwsze odpoczne sobie, a po drugie i on bedzie mial frajde:)

wiecie co???
dzis jak bylismy u lekarza przyjechala taka pani z corka dziewczynka ma 8 lat...urodzila sie bez nozek...okropne to...
tak sobie mysle jakie to szczescie ze mam zdrowe dzieci i zamiast sie z tego cieszyc i Bogu dziekowac to ja zamartwiam sie jakims idiota, ktory nie potrafi docenic tego co ma...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
wczoraj wieczorem dlugo siedzialam przed kompem, Kacper w dzien nie spal zreszta on co kilka dni ma tak ze nie spi w dzien...ale bylam pewna ze szybko zasnie, bo o 18juz padal, ale zaczelam sie z nim bawic zeby go przetrzymac chociaz z godzinke...tak sie rozbudzil ze wcale nie chcial zasnac...o 22 mowie do niego:
"Kacper kładz sie juz spac''
a ten, podparl sie pod boczki i mowi:
"nie mam ochoty mama jeszcze sie polozyc, dobrze mi sie z toba siedzi uwierz mi!":lup:
potem mowi do mnie:
"wiesz ile kosztuje mećko???"
ja na to:
"wiem ile kosztuje mleczko"
"tak???a ile???"
"3złote"
"ojaaaa cie nie moge w to uwierzyc"

uwielbiam takie rozmowy:)

:sofunny:

I tych rozmow bedzie teraz coraz wiecej :) Ale slodziak!

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
Kacper jutro jedzie do chrzestnej na weekend:) ciesze sie bo po pierwsze odpoczne sobie, a po drugie i on bedzie mial frajde:)

wiecie co???
dzis jak bylismy u lekarza przyjechala taka pani z corka dziewczynka ma 8 lat...urodzila sie bez nozek...okropne to...
tak sobie mysle jakie to szczescie ze mam zdrowe dzieci i zamiast sie z tego cieszyc i Bogu dziekowac to ja zamartwiam sie jakims idiota, ktory nie potrafi docenic tego co ma...

Mi tez od czasu do czas przychodzi takie otrzezwienie i wszystkie problemy znikaja.
Biedna dziewczynka :((

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Andzia podrzuc zolzy do Sz-na :) Ciocia Magda i wujek Przemek posiedza z nimi :)

Mam nadzieje, ze Juliusz Cezar szybko bedzie z mama! Ryczec mi sie chce, ze to juz i wszystko ok :))

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć:D
Ostatniego kwietnia spodziewaj się kuriera:)

Ostatnio jak była siostra K. to obydwie chciały jechać z nią do Poznania, ona mówi, że jak będzie miała wolne, to może zabrać na nockę tylko jedną, bo z dwójką nie da rady(ja od razu zareagowalam, że one są do wydania tylko w dwupaku, pojedynczo nie przechodzą przez kasę:D), no ale przedrzeźniały się z nią, że chcą jechać i koniec. W końcu A. mówi, no ok, pomyślimy, zapakujemy Was w jakąś torbę i może damy rade, a te od słowa do czynu, przyniosły wielką reklamówkę i probowały się do niej załadować, żeby tylko jechać z ciotką:)

Jesli tylko je do nas dowieziesz to no problemos :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei
andzia
Mei super, że u Filipa taka przemiana, niech trwa jak najdłużej!!!
Z bąka się uśmiałam:hahaha:
U nas tez była ostatnio taka akcja, cała trójka je kolacje i nagle bąk, Z. mówi: O bąk, kto to? Pewnie znowu Pepisia. A fuj, ale śmierdzi ten Twój bąk. Stachu posikany ze śmiechu, bo to jego sprawka była:Oczko:
Zazdroszcze, że masz tak blisko do Niemiec, ale już chyba nie raz o tym pisałam:Nieśmiały:
My jedziemy 1-go maja da Moenchengladbach na Komunię mojego chrześniaka, a to 1000 km...

Bąki są niezłe:sofunny:

Na komunie jedziecie wszyscy? Kawał drogi przed Wami:Szok: Moja siostra była w tej miejscowości i naprawdę ładnie tam jest::): Super drogi, piękne widoki - normalnie jak patrzyłam na zdjęcia to zaraz mi się chciało rowerem po takich drogach pośmigac!

Mei ja tam już byłam wiele razy, rzeczywiście cudna okolica. Jak zniose tą podróż z dziecmi to nie wiem:Zakręcony:
W maju mamy też z K. 5-tą rocznicę ślubu i wymyśliliśmy sobie, że pojedziemy sami ze Stasiem na 3-4 dni do Karpacza, ale szukam chętnych do opieki nad zołzami:)

Podrzuc do Zg-ca:Oczko: Prawie po drodze! Filip dostanie niezłą szkołę a dziewczyny będą miały frajdę: trzy koty i chłopak do męczenia:P.

Kasioleqq dzielna modelka-Kornelka! Dobrze że już macie za sobą to szczepienie... Pamiętam, że Filip nie chciał za bardzo leże na brzuszku... Fajnie że Kornela nie protestuje bo to dobre cwiczenie:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ale dziś naskrobałyście, musiałam az na raty czytać:)
Ale fajnie że Justynka już po, ciesze się że znowu "Nam" dzieciątko przybyło:))

Kasioleq super fotki, a Kornelka jest prześliczna i taka słodka :Podziw: no i fakt baaardzo podobna do R.
dobrze że już po szczepieniach, a wage Kornelka ma identyczna jak Amelka w jej wieku, aż musiałam zerknąc do książeczki:D
Mei Andzia ale rozbawiły mnie te Wasze bąki:hahaha: u nas Amelka jak puści bąka to zawsza ze zdziwieniem na twarzy mówi "kto to? chyba tata" także zawsze jest zgonione na Ł. :hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...