Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
Anouk
andzia
Anielinka hejoł:)
U nas tez od wczoraj sypie, a K. dzisiaj cały dzień w rozjazdach. NIe lubie jak musi jeździć w taką pogode.
Anouk Ty palisz?

a no pale :Nieśmiały::Nieśmiały:

no co wszystko dla ludzi, niee??:Oczko:
Andzia nie wiem dlaczego, ale coś mi świta po głowie że Ty też palisz co? jeśli się myle to przepraszam:)

A no palę:Nieśmiały:
ale nie palę w ogóle w mieszkaniu, więc teraz w te mrozy jestem ugotowana:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja w ogole nie mam pomyslu na prezent dla Michała. Moi rodzice tez wypytuja co kupic ,a ja nie wiem co im powiedziec.
Do tego musze mu jakies spodnie kupic na Swieta, bo cos marnie to u niego wyglada, ze wszystkiego powyrastal :(

My kupujemy tą kuchnię, mojej mamie powiedziałam, zeby kupiła sanki, to jest prezent na lata i zawsze się przyda. Wczoraj siostra K. się pytała, co im kupić, to powiedziałam, ze ma nie szaleć i kupic po jakimś ciuchu i koniec

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja w ogole nie mam pomyslu na prezent dla Michała. Moi rodzice tez wypytuja co kupic ,a ja nie wiem co im powiedziec.
Do tego musze mu jakies spodnie kupic na Swieta, bo cos marnie to u niego wyglada, ze wszystkiego powyrastal :(

Nas też się wypytują co kupić Amelce, ale my naprawde już pomysłow nie mamy, kurcze przez 2 lata zdązyło się już nazbierać tych zabawek i limit na pomysły się wyczerpał :( nie wiem, no nie wiem :o_no:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Zapomnialam Wam napisac. P. kolega zalatwil wczoraj wizyte u ortopedy na IP w szpitalu. No i od razu wode mu sciagneli, ponad 0,5 litra. Postaraja mu sie szybko zalatwic rezonans.

Super wiadomość!!!
Pół litra-:Szok:
A P. boli ta noga?

Pobolewa go. Nie jakos strasznie mocno, ale jak nadwyrezy to boli. W przyszlym tyg. jeszcze zrobi usg, a potem zobaczymy. super, gdyby udalo mu sie z tym rezonansem.

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
Ja w ogole nie mam pomyslu na prezent dla Michała. Moi rodzice tez wypytuja co kupic ,a ja nie wiem co im powiedziec.
Do tego musze mu jakies spodnie kupic na Swieta, bo cos marnie to u niego wyglada, ze wszystkiego powyrastal :(

Nas też się wypytują co kupić Amelce, ale my naprawde już pomysłow nie mamy, kurcze przez 2 lata zdązyło się już nazbierać tych zabawek i limit na pomysły się wyczerpał :( nie wiem, no nie wiem :o_no:

No wlasnie ja tezn ie mam pomyslu. Niby wszystko ma. Z drugiej strony tych zabawek to az tak duzo nie ma, a przynajmniej malo konkretow. Tyle, ze jak mi sie wydaje, ze cos bedzie super to potem okazuje sie, ze to niewypal.

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Anouk

a no pale :Nieśmiały::Nieśmiały:

no co wszystko dla ludzi, niee??:Oczko:
Andzia nie wiem dlaczego, ale coś mi świta po głowie że Ty też palisz co? jeśli się myle to przepraszam:)

A no palę:Nieśmiały:
ale nie palę w ogóle w mieszkaniu, więc teraz w te mrozy jestem ugotowana:)

no ja pale w domu ale do pieca z ze ciag jest mocny nic na mieszkanie nie leci .. nigdy nikt nie wyczuł ze sie u nas pali

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
anielinka
magda_79
Ja w ogole nie mam pomyslu na prezent dla Michała. Moi rodzice tez wypytuja co kupic ,a ja nie wiem co im powiedziec.
Do tego musze mu jakies spodnie kupic na Swieta, bo cos marnie to u niego wyglada, ze wszystkiego powyrastal :(

Nas też się wypytują co kupić Amelce, ale my naprawde już pomysłow nie mamy, kurcze przez 2 lata zdązyło się już nazbierać tych zabawek i limit na pomysły się wyczerpał :( nie wiem, no nie wiem :o_no:

No wlasnie ja tezn ie mam pomyslu. Niby wszystko ma. Z drugiej strony tych zabawek to az tak duzo nie ma, a przynajmniej malo konkretow. Tyle, ze jak mi sie wydaje, ze cos bedzie super to potem okazuje sie, ze to niewypal.
Ja mam dokładnie tak samo, ale stwierdziłam, że nie ma co szaleć, bo one i tak się rzadko czymś bawią. W zeszłym roku dostały na gwiazdkę wózki i gadające lalki. I co? Wózki stoją nieużywane, a lalki już rozbroiły, powyjmowały te gadające wkłądy ze środka i po imprezie:Padnięty:
Dla Stasia mam mały problem, ale chyba stanie na jakiś klockach i grze, ale na pewno nie lego, bo tych ma już dosyć.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Zapomnialam Wam napisac. P. kolega zalatwil wczoraj wizyte u ortopedy na IP w szpitalu. No i od razu wode mu sciagneli, ponad 0,5 litra. Postaraja mu sie szybko zalatwic rezonans.

ja pitole , pól litra ? szko .. dobrze ze sie udało załatwic wizyte i rezonans ..oby pomogli bo P. przeciez musi byc sprawny z racji wykonywanego zawodu ..3 mam kciuki za zdrówko P !!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
andzia
anielinka

no co wszystko dla ludzi, niee??:Oczko:
Andzia nie wiem dlaczego, ale coś mi świta po głowie że Ty też palisz co? jeśli się myle to przepraszam:)

A no palę:Nieśmiały:
ale nie palę w ogóle w mieszkaniu, więc teraz w te mrozy jestem ugotowana:)

no ja pale w domu ale do pieca z ze ciag jest mocny nic na mieszkanie nie leci .. nigdy nikt nie wyczuł ze sie u nas pali

Hehe, ja też już kilka razy siedziałam pod właczonym okapem i jarałam:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
Zapomnialam Wam napisac. P. kolega zalatwil wczoraj wizyte u ortopedy na IP w szpitalu. No i od razu wode mu sciagneli, ponad 0,5 litra. Postaraja mu sie szybko zalatwic rezonans.

Super wiadomość!!!
Pół litra-:Szok:
A P. boli ta noga?

Pobolewa go. Nie jakos strasznie mocno, ale jak nadwyrezy to boli. W przyszlym tyg. jeszcze zrobi usg, a potem zobaczymy. super, gdyby udalo mu sie z tym rezonansem.

A może normalnie ćwiczyć? Jeździ na mecze?

Odnośnik do komentarza

anielinka
magda_79
Ja w ogole nie mam pomyslu na prezent dla Michała. Moi rodzice tez wypytuja co kupic ,a ja nie wiem co im powiedziec.
Do tego musze mu jakies spodnie kupic na Swieta, bo cos marnie to u niego wyglada, ze wszystkiego powyrastal :(

Nas też się wypytują co kupić Amelce, ale my naprawde już pomysłow nie mamy, kurcze przez 2 lata zdązyło się już nazbierać tych zabawek i limit na pomysły się wyczerpał :( nie wiem, no nie wiem :o_no:

Anielinka ty masz dobry gust i pomysły wiec napewno cos fajnego i rozsadnego znajdzisz
:) wierze w Ciebie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Anouk
andzia

A no palę:Nieśmiały:
ale nie palę w ogóle w mieszkaniu, więc teraz w te mrozy jestem ugotowana:)

no ja pale w domu ale do pieca z ze ciag jest mocny nic na mieszkanie nie leci .. nigdy nikt nie wyczuł ze sie u nas pali

Hehe, ja też już kilka razy siedziałam pod właczonym okapem i jarałam:Nieśmiały:

najgorzej jak sie kawke pije .. no palic chce sie jak nie wiem co ..albo pifko wypije ... łłłłłAAAAAa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

Super wiadomość!!!
Pół litra-:Szok:
A P. boli ta noga?

Pobolewa go. Nie jakos strasznie mocno, ale jak nadwyrezy to boli. W przyszlym tyg. jeszcze zrobi usg, a potem zobaczymy. super, gdyby udalo mu sie z tym rezonansem.

A może normalnie ćwiczyć? Jeździ na mecze?

Musi bardzo ta noge oszczedzac. Jutro na mecz nie jedzie. Jedyny plus!

Odnośnik do komentarza

hej kobitki:)

a ja juz w domku, Kacperek szczesliwy ze spal z tatusiem...;) a ja sobie odsapnelam:)

cafe super ze z chlopcow wynikami ok:) a pokarm na pewno sie pojawi jak tylko zaczniesz ich przystawiac:) bedzie ok:)

justynka super masz widoki zazdroszcze...:)oczywiscie wypilam za Ciebie:)

Andzia wspolczuje niewyspania, ja nie kolezensko sie pochwale ze spalam dzis do 9:) ale luksus:)
a co do kup, to my tez nie mamy problemow, chociaz Kacper czesto wali kupala w gacie i tez z premedytacja... ale rzeczywiscie z tymi zatwardzeniami to zauwazylam ze u dziewczynek bardzo czesto sie zadarza, R.chrzesnica do 3 lat robila kupe dwa razy w tyg.i to z wielkim trudem...ale teraz od jakiegos roku wali kupe codziennie i bez problemu takze moze u Zosi i Amelki tez tak bedzie;)

Madzia wspolczuje tych bolow... no i P.tez wspolczuje biedny 0,5l wody masakra...

Beata zdrowka i wrzucaj fotki Izy i Janka:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...