Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki:)
Ja z pracy piszę:)
Kasioleqq bardzo się cieszę, że z maleńńką wszystko dobrze:)
Andzia zazdroszczę grzybów, ja jeszcze w tym roku nie byłam:(
Veronica miło Cię czytać:) ja cały czas podziwiam tą Twoj energię:)
Magda zdrówka dla Miśka i P. a jak tam Milana łapa? Bo właśnie P. mi pisał, że nasza Yoko zraniła sobie łapkę:( i nie wiemy co robić:/ a wy coś robiliście?

Odnośnik do komentarza

Umyłam i pokroiłam grzybki, zrobię jutro dla mnie i K. ze śmietanką:)

Gosia a ja jakoś nie moge sie przekonac do Biedronki, choc juz mnóstwo osób mi mówiło, ze dużo się tam zmieniło, na lepsze oczywiscie. MOze w końcu sie przełamie.

Cafe fajnie, ze gry Wam sie podobaja. Ja nie rozkładam tych wszystkich kart na stole, tylko trzymam je w kupie w ręce i każdy po kolei wyciąga. I juz zaczynają kapować wygrac i przegrac. Dzisiaj Maryśka wygrała, wiec od razu zaczęła wszytko pakowac i koniec, poleciała po drugą gre. Jeszcze troche pocwiczymy i spróbujemy z dominem

Anielinka i co tam w tv, bo nie spojrzałam?

Odnośnik do komentarza

Witam na szybciutko i zaraz zmykam... Chciałam się tylko zameldować i napisać, że żyjemy...

Czytam na bieżąco, ale żeby odpisać to nie mam ani czasu ani weny totalnie... Ciężkie dni za mną...Mam nadzieję, że chociaż jutrzejszy dzień fajnie minie i że młody będzie zadowolony z prezentów::): Odezwę się pewnie jutro wieczorkiem jak nie padnę...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

kuzwa olek naprawde nie ma duzo zabawek...ale sa wszedzie...no nasze mieszkanie ma tylko 60 m a chodze i chodze i doslownie wszedzie znajduje olkowe pierdoly
juz i tak pokupilam kosze i pojemniki i moje sprzatanie polega na wrzuceniu wszsytkiego i tyle :hahaha: no ale dzisiaj postanowilam posegregowac i to nie byl dobry pomysl...tymbardziej,ze mlody oczywiscie mi baaardzo pomaga

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe u nie jest to samo, zabawki są po prostu wszędzie, kanapę i szafy odsuwam raz w tygodniu i wiecznie znajduje pod nimi skarby. I tez wciąż segreguje, wynosze itd., ale zero efektów.

ja juy pochowalam,zostawilam raptem auta,klocki...puzzle i ksiazki sa na najwyzszej polce...a i tak nie daje rady...a musze zrobic kupe miejsca na dzieciowe pierdoly...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...