Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorowo:)
położyłam właśnie mojego ogra;) miał kłopoty z zaśnięciem i w pewnym momencie już myślałam, że to ja prędzej padnę, ale na szczęście zasnął:) Popołudniu byliśmy wszyscy na spacerze na placu zabaw i jakoś do wieczora zleciało:)
Cafe dzidziola to nie wiem na kiedy planujemy:/ Pewnie wyjdzie spontanicznie;) chociaż u nas musi być spontan kontrolowany;) a więc w najbliższym czasie mam zamiar zapisać się do wszystkich możliwych lekarzy porobić badania no i koniecznie do dentysty muszę się wybrać bo moje zęby są w opłakanym stanie:( a potem to już będzie co Bóg da...
Anielinka no właśnie to samo co Andzia pomyślałam, że nic nie piszesz co u was;)
Justynka no u nas odkąd poszłam do pracy to też ciągle tylko mama i mama ale to też zależy od sytuacji... np jak ja jestem w domu nie chce iść z nikim innym na spacer, ale bez problemu pójdzie spać z P. czy P. może go kąpać, przewijać itd.
Magda i jak tam? Dałaś radę nie zasnąć?

Odnośnik do komentarza

JUtro jedziemy:) Zobaczymy co jutro będzie na tej rehabilitacji, bo jutro w końcu będzie ten rehabilitant z którym się umawialiśmy... Kuba dzisiaj kilka razy zrobił samodzielnie parę kroków... Ale co to jest te kilka kroków... no zobaczymy:/ Opowiadali nam ostatnio, że czasami nawet 5 letnie dzieci przestają z dnia na dzień chodzić... Zobczymy czy znajdą jakąś mtodę żeby Kuba odblokować, spróować warto...

Odnośnik do komentarza

Poczytałam....
Magda, zdrówka dla Mateuszka!!!!
Gosia, ja odpoczęłam kilka miesięcy od pracy i już mi się sni po nocach:whistle: Nie ma nic wspanialszego, jak kilka godzin odizolowania!!!
Andzia, super, że wszystko w porządku!
Justynka, Cafe oby leń szybko minął!!
Andzia podobno pijawki są polecane przy dużych żylakach i dają podobno lepsze efekty. Po tych zastrzykach będziesz mogła brać tabsy? Efekt będzie stały?
Cafe, dzidziole dwujajowe?

Odnośnik do komentarza

Hehe a co ja mam pisać, u nas taaaka nuda że nawet nie ma o czym :Oczko:
Ł. pracuje cały tydzien do 19, a po pracy jedzie prosto na montaże, więc w tym tygodniu jest gościem w domu:) A moja córcia jest chyba za grzeczna, bo nawet nie moge na nia ponarzekać :lol:
zapomniałam się pochwalić że wyszła dolna trójka i kolejne dwie już są tuż tuż...kurcze tak się bałam ich, a teraz się okazuje że wychodzą bezobjawowo:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka hehe...ciesz sie,ze amelka grzeczniutka,naprawde....widze,ze wiekszosc naszych chlopow ciagle poza domem :Szok: ja tego nie znosze:Zły:
a jak ty sie czujesz?

justynka olek tez ciagle mama mama chociaz ja sie nie daje - musi sie mlody usamodzielnic na ile to mozliwe ,a jak tylko K jest w domu to robi przy olku wlasciwie wszsytko

goska daj znac po rehabilitacji

andzia nie wiem co ci powiedziec ... w koncu kuzwa lekarze chyba wiedza co robia,cooo? ja bym skonsultowala ... ale nie czytaj za duzo,bo mozna niezle sie nakrecic i zdenerwowac :Całus:

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam z rana!
Wczoraj udalo mi sie nie zasnac z Miskiem. Maly sukces. Ale chcielismy z P. obejrzec Housa, no i oboje padlismy po kilku minutach :lup:

Nasiedzialam sie wczoraj u przyjaciolki. Musze wykorzystac to, ze ma urlop :) No i blizej nas teraz mieszkaja. Michał przeszczesliwy, wpatrzony w KAcpra (ma 6 lat) jak w obrazek i robi wszystko co ten mu wymysli. Ale ogolnie super sie razem bawia. Misiek potrafil i pol godziny siedziec z nim na ziemi i ukladac lego (takie malutkie). Nic nie narozrabial, zachowywal sie jakby mial co najmniej ze 4 lata :)
Az mi sie chce wychodzic :)

Dostalismy 2 kartony ciuchow. Jak zobaczylam w domu to bylam w szoku. Kombinezony mam na kilka lat. Wszystkie takie narciarskie, ja bym Miskowi takich drogich nie kupila, do tego kurtki zimowe, na jesien, na deszcz. Mnostwo swetrow i spodni. Od przyszlego roku chyba nic nie bede musiala kupowac, bo wiekszosc rzeczy na 104 i w gore :) Ale i na teraz Misiek ubrany.

Odnośnik do komentarza

Hej Cafe! Fajnie, ze zostajesz w domku. No i wolne popoludnie! Tylko nie zabieraj sie za sprzatanie, a odpocznij!Chyba przy blizniakach niskiej hemoglobiny nie unikniesz.

Justynka u nas tez mama i mama. Co rzeczy, ktore moge robic tylko ja przy Michale, bo inaczej ryk :) A jak wracam z pracy to przyczepiony do moejj nogi non stop i tylko: mama, chodz bawic z Michalkiem :)

Andzia ja tez wiem, ze zlamania z przemieszczeniem sa natawiane, ale u Stasia ta kosc zeszla w dol, a nie w bok, moze dlatego powinna mu sie sama zrosnac??!!
Mimo wszystko brak rtg mnie zdziwil.

Gosia fajnie, ze myslicie o drugim dzidziolku :)
Daj znac jak po rehabilitacji!

Anielinka Ł. baaardzo duzo pracuje. P. tez iagle w pracy, ale ja tez wychodze do pracy, wiec nudy nie ma.

Musze leciec, bo maly sie obudzil!

Odnośnik do komentarza

Hej,

mam dosć:glass: Od rana chodzę i rycze, nie daję już rady, te dwie małpy sa tak nieznośne i złośliwe, że koszmar!!!

Magda super z ciuszkami:yes: A Michał jest niesamowity, Stasiu nie dałby zołzom lego nawet powąchać:Kiepsko:

Cafe fajnie, ze znowu wolne::):Odpoczywaj ile wlezie

Anielinka musiałabym CI na kilka dni podrzucić zołzy, bo co Ty wiesz o dzieciach:Oczko:
Gratki za trójki!!!

Gosia trzymam kciuki za rehabilitacje, mam nadzieje, ze Kuba na drugie urodziny będzie już samodzielnie śmigał!!!

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny, ale tutaj ruch od rana ze ja nie moge....

oleczek wstal dzisiaj przed 8 az sama bylam w szoku....slyszalam tylko rano jak S przyszedl z pracy i sie polozyl a pozniej to mnie olek obudzil wolajac mama si i mama am....no to dziecko tylko oczy otworzy i chce jesc....zjadl na sniadanie dwie kromki z serkiem homo truskawkowym i stwierdzil ze idzie do baba am....no i poszedl na drugie sniadanie....

czy u was tez jest tyle much no one niczego sie ie boja nawet jak je gonie to mnie atakuja....chyba tylko lapka zadziala na nie....

andzia sil kochana na dzisiaj...bedzie dobrze....olek od rana tez jakis zywiolowy moze taki dzien

magda
no nie moge sie nadziwic jak czytam o michalku gdzie tam moje dziecko posiedzi na ziemi i sie pobawi nie ma szans....

gosia
powodzenia na rehabilitcji, mam nadzieje ze cos tam juz okresla konkretnego dlaczego kubuś się boi chodzic....

anielinka ty to tylko staraj sie o drugie dziecko bo naprawde nie wiesz co to znaczy miec zywiolowe dziecko i e tak powiem zlosliwe :lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
ja przy olku naprawde czuje sie jakbym miala blizniaki...je za dwoch,sra za dwoch....swiruje za dwoch...:36_27_2:

fajnie,ze tesciowka wpadla na pomysl,zeby troche posiedziec w wnukiem..a ty wyjdz i nie wracaj szybko :Oczko:

To ja się czuję, jakbym miała pięcioraczki:glass:

A tesciówka nie jest taka bystra, o nie nie!!!

heee....musialas poprosic?:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!!
Andzia, trochę odsapniesz jak przyjdzie teściowa.
Magda, super z ciuszkami. Tylko pozazdrościć Michałkowego zachowania. Mój mlody, jak są dzieci to się popisuje....wywala, rozwala, kładzie się, skacze itp... Jak bylismy na sali zabaw, to się bawił ze mną :glass: :lup: Dzisiaj rano ledwo wyszlam do łazienki a on wylał jupika na stół i porozmazywał:Zakręcony: Na koniec brał do buzi i pluł :lup:
Cafe daj znać po wizycie u gina, nadal umieram z ciekawości.....choć jak ostatnio oglądałam fotki to wydaje mi się, że dwie dziewczyny będą.....
Jesli chodzi o jedzenie to marcel też co chwilę podjada....najwięcej słodyczy i lody.....
Wczoraj z mężem tak zaszalałam, że poszliśmy spać o 4 :Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...