Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Justynka piekny suwaczek :)
Gratki dla Olka! Super Wam poszlo odpieluchowanie! A i na kupke przyjdzie czas.

Jej, chyba i na nas czas, zeby powalczyc z pielucha. W weekend zakupimy nocnik i majtasy i zaczniemy. Nie wiem tylko od czwgo zaczac. Mojemu dziecku nie przeszkadza ani kupa ani zasikany pampers!

A ja wlasnie po kapieli. Cala noc i rano nie bylo wody i musialam isc do pracy z nieumyta glowa :lup:
W nocy znowu nie bedzie.

Andzia taki z Ciebie fan pilki noznej??? Ja jeszcze zadnego meczu nie obejrzalam w calosci, az mnie serce boli :)

P. wlasnie wszedl do domu. Tez pozno wraca, dzisiaj mi sie plakac chcialo, bo kolejne popoludnie sama z Michałem. I tez sobie tlumacze, ze tak musi byc, ale ciagle mnie to wkurza.

A ja dalej w wirze slubnych przygotowan :lup: Moja przyjaciolka wychodzi za maz w sierpniu i zaangazowala mnie w przygotowania :)

Ale dzisiaj chaotycznie pisze!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja tylko na szybciutko z kawką wpadam:)
Justynka gratulacje dla Olka!
Andzia mogę dać za zadanie P. żeby dzisiaj spojrzał na jakieś noclegi nad naszym jeziorem. Jak coś będzie to dam znać:) Tylko na jaki weekend???? Najfajniej byłoby za tydzień albo za trzy tygodnie, albo za 5:Śmiech: bo ja co drugi weekend pracuje i nawet jak spotkanie odbędzie się blisko nas w weekend pracujący to raczej nie dam rady zajrzeć:kiepsko:

Odnośnik do komentarza

i ja witam

co do spotkania,nam w sumie bez roznicy,na pewno sie dostosujemy

olek obudzil sie o 5 ,jak K wyjezdzal ale padl jeszcze i ciagle spi
a ide dzis na badania a laboratorium czynne do 10 ,musze dziada niedlugo obudzic,bo pol godzinki drogi nas czeka

justynka gratulacje dla olka,sliczny suwaczek
a jak sie w ogole czujesz?

ide sie kobitki szykowac,zajrze pozniej

Odnośnik do komentarza

dzień dobry:)

ja dzis zawiatalam pozno, bo moje dziecko u dzidkow wiec ja musiama troszke odpoczac...
obudzilam sie juz po 6, ale do 8 sobie lezalam:) suuuper tak...;)
dzis musze wreszcie zarejestrowac sie w PUP-ie:) nie chce mi sie tam jechac jak cholera, biurokracja i uzeranie sie z tymi babsztylami, ale moze znajda mi jakas robote, albo staz???:lup:
musze wreszcie cos sama ogarnac wziasc sie za cos swojego tak jak mialysmy plany z mama ale zapalu brak...
potem musze jechac do babci tel.jej naladowac bo biedna nie umie podlaczyc pod ladowarke...
no i bedziemy sie szykowac do tesciow;) super nie moge sie doczekac, az dziwne, ale rodzinka ze slaska przyjechala wiec pewnie dlatego...w innych okolicznosciach z taka checia bym tam na pewno nie jechala...:lup:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

ale sie rozpisalam...

Andzia ja tez ogladalam jak makarony dostaly w dupsko...nie zebym byla fanka futbolu, ale czasem z nudow ogladam bo ostatnio w tej telewizji nic ciekawego nie leci...

justynka cudny suwaczek:) noi gratki dla Olusia:) super wam poszlo:)

Magda bidulo dobrze cie rozumiem i te samotne popoludnia..;/ co do tych przygotowan slubnych moze zauz jakas agencje ktora zajmuje sie takimi rzeczami???:Oczko:

cafe trzymam kciuki za dobre wyniki:) i odpoczywaj troszke babo:) teraz jest was troje:) albo trzy:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

jestem
a zmachalam sie jak cholera:( cos mi sie wydaje,ze hemoglobina mi leci:(
wstapilam sie jeszcze do ksiegowej i troszke mnie pocieszyla,pokombinujemy i grosikow bedzie wiecej:)

kasioleqq powodzenia w urzedzie,fajnie,ze tesciowie tak chetnie zajmuja sie mlodym

moja tesciowa zapytala mnie ostatnio czy ja naprawde nastawiam sie na blizniaki:Histeria: to juz nie jest smieszne,i jeszcze raz uslysze cos podobnego to naprawde nie bedzie fajnie

Odnośnik do komentarza

czesc cafe ja sie swienie czuje jakbym wogole nie byla w ciazy i aby tak pozostalo tylko mam wyczulony wech....odebralam wyniki krwi i na 100% jestem w ciazy popoludniu wybieram sie do ginkologa....mam pewne obawy i musze sie wszystkiego dowiedziec bo bedac juz w ciazy czyli 10 czerwca a nie wiedzac o tym zrobilam sobie przeswietlenie zebow mam nadzieje ze nie bedzie to mialo jakiegos wplywu na fasolinke....musze sie wsyztskiego dowiedziec....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cześć,
rozlazła jestem jakas dzisiaj, bez humoru i wigoru, sama nie wiem dlaczego:Padnięty:
Zołzy poszły na drzemkę, a ja musiałabym się zabrać za jakąś robotę:Padnięty:

Kasioleqq miłego weekendu u teściów!!!
Cafe odpocznij troszkę kochanapoleń się na ile Olek pozwoli:Całus:
Super, ze księgowa coś wymyśli:yes:
Co do żelazał to ja miałam od początku niskie i od początku brałam leki, dziewczyny tez sie urodziły z niskim i przez klilka miesięcy musiały brać żelazo, bo to moje malutkie musiały jeszcze na dwie podzielić. Jedz dużo czerwonego mięsa i zielonych warzywek:yes:
A teściowa widze jak zwykle pokazuje klase, puknij jej w łeb, może przestanie:glass:

Justynka oficjalne gratulacje!!!Super, że się tak dobrze czujesz::):

Gosia będę wdzięczna P. jak się czegoś dowie, szukaj terminu pod Twoje wolne:yes:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe współczuje:Całus:
ALe to już końcówka I trymestru, więc pewnie niebawem mdłości miną

dzieki kochana
sa lepsze chwile ale ogolnie jak podjem to pozniej cierpie:(
nawet pizza mi nie wchodzi,hehehe

powiedz mi,pamietasz kiedy czulas pierwsze ruchy?

Kurde nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi sie, ze coś ok 20 tc, czyli tak normalnie

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe współczuje:Całus:
ALe to już końcówka I trymestru, więc pewnie niebawem mdłości miną

dzieki kochana
sa lepsze chwile ale ogolnie jak podjem to pozniej cierpie:(
nawet pizza mi nie wchodzi,hehehe

powiedz mi,pamietasz kiedy czulas pierwsze ruchy?

Kurde nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi sie, ze coś ok 20 tc, czyli tak normalnie

bo tak sie zastanawiam czy z blizniakami sie szybciej czuje
a olkiem czulam szybko,tylko dokladnie nie pamietam

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe jak bedziecie szykować wyprawkę, to miej na uwadze, ze mam uszykowaną dla Ciebie poduszkę do karmienia, mam też jeden dziewczęcy rożeki sporo śpioszków i bodziaków 50-68:)

andzia baaardzo ci dziekuje :Całus::Całus::Całus::Całus:

ehhh....ty mi chcesz dac tyle rzeczy a siostra K mowi do nas tak
''zostaly mi 2 paki pampersow,jak chcecie to wam sprzedam 2 zl taniej'' :o_no:
nie wiadomo czy smiac sie czy plakac

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe jak bedziecie szykować wyprawkę, to miej na uwadze, ze mam uszykowaną dla Ciebie poduszkę do karmienia, mam też jeden dziewczęcy rożeki sporo śpioszków i bodziaków 50-68:)

andzia baaardzo ci dziekuje :Całus::Całus::Całus::Całus:

ehhh....ty mi chcesz dac tyle rzeczy a siostra K mowi do nas tak
''zostaly mi 2 paki pampersow,jak chcecie to wam sprzedam 2 zl taniej'' :o_no:
nie wiadomo czy smiac sie czy plakac

No co Ty gadasz???:glass::glass::glass:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe jak bedziecie szykować wyprawkę, to miej na uwadze, ze mam uszykowaną dla Ciebie poduszkę do karmienia, mam też jeden dziewczęcy rożeki sporo śpioszków i bodziaków 50-68:)

andzia baaardzo ci dziekuje :Całus::Całus::Całus::Całus:

ehhh....ty mi chcesz dac tyle rzeczy a siostra K mowi do nas tak
''zostaly mi 2 paki pampersow,jak chcecie to wam sprzedam 2 zl taniej'' :o_no:
nie wiadomo czy smiac sie czy plakac

No co Ty gadasz???:glass::glass::glass:

no serio
i jeszcze mowi,ze w tesco jest teraz promocja...2 paki 84zl wiec ona nam sprzeda za 80 :Histeria:
szkoda gadac

Odnośnik do komentarza

Cafe widze, że cała familia fajna:Histeria::Histeria::Histeria:Szkoda słów, rodziny się nie wybiera.
Moi teście byli 10 dni w Chorwacji i wiesz co przywieźli dzieciakom? Po paczce żelków kupionych na stacji benzynowej w Polsce, bo w Chorwacji nic nie było, a jak było to drogie:Histeria::Histeria::Histeria:

A zołzy spały w jednym łóżeczku 4 miesiące, dokładnie 1-go stycznie przenieśliśmy je do osobnego pokoju w osobne łóżeczka. Na początku jest bardzo wygodnie w jednym:yes:

Odnośnik do komentarza

masz racje rodziny sie nie wybiera
ale znajomi sie pytaja jak pomoc,co potrzebujemy a siostra ci kuzwa takie pieprzy glupoty
K sie tak wkurzyl,ze powiedzial,ze nic siostrzencowi nie kupi
chcialam jakis drobiazg chociaz dac mlodemu ale uparl sie i koniec
zreszta olek tez nic od nich nie dostal

my mamy duze lozeczko
70/140 i mam nadz,ze do wiosny bedzie ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...