Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Veronica ale superowy pomocnik:)
Marcelek musi być grzecznym chłopcem, skoro możesz przy nim tyle rzeczy zrobić!!!
Kiedyś podawałam mi przepis na ala pizze z ciasta francuskiego, jakbyś mogła to wrzuć prosze w wolnej chwili:)

ANouk może i ja się skusze na ten sernik Verci:) Tylko, ze mi tak dupsko znowu urosło od słodyczy, ze obłęd.
A na stresy najlepsza praca:yes:
Ta bab siedzi cały dzien w domu, czy gdzies pracuje?

Kasioleqq współczuje dnia świni u Kacpra, wiem jak to jest:Histeria:

Odnośnik do komentarza

JA na sekunde, nie ma pradu i moj lapek ledwo juz zyje na bateriach :)
My od rana w biegu, musialam odebrac swoje auto od rodzicow. Jak jechalismy to P. sie dowiedzial, ze dzisiaj ma rade klasyfikacyjna :lup: Musielismy wypelniac arkusze, liczylam mu srednie , frekwencje itp. Masakra! Wlasnie pojechal.

A my z Miskiem idziemy zaraz do sklepu i na plac zabaw. Przed chwila padalo, mam ndzieje, ze wiecej nie bedzie.

Zaraz, jak czasu starczy to wrzuce kilka fotek. Bez szalu - robila je moja ciocia.

Odnośnik do komentarza

Andzia jak zabierzesz sie za odpieluchowywanie dziewczyn to daj znac jak to robisz, mi brak pomyslu :lup:

Anielinka czadowy weekend za Wami! Czekam na fotki!

Vercia nie nadazam za Twoimi wypiekami! JA przy Michałe nie mam szans, a wieczorem to juz mi sie nie chce. A Ty w takim tempie to robisz, ze szok!

Anouk podeslij troche swojego sernika, skoro Twoj mezol spac bez niego nie moze :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam...
u nas niedawno co wyszło słońce i zrobilo się całkiem cieplutko...
dziś byłam na tym drugim zastrzyku w kolano, wyniki są ok, nie ma żadnego stanu zapalnego, ani żadnych oznak reumatoidalnych, woda też się nie zebrała :yipi: za 2 tyg. na kontrol...

Magda właśnie mi łezka się zakręciła w oczach jak Was zobaczyłam ::): wygląsz ślicznie, suknia bossska, no a z Miśka mały przystojniacha z super fajną fryzurką :yes:
dawaj jeszcze fotki:) no i pochwal się z bliska obrączką :)
robiliście jaką sesje fotograficzną u fotografa lub w plenerze?

Veronica a ty znowu kusisz tymi słodkościami niu-niu :Oczko:
masz super małego pomocnika :yes:
musze też koniecznie zrobic ten sernik...ale mam nadzieje że Ł. nie bedzie mnie budził w nocy żeby mu zapodać ciasto :sofunny:

Beata super że się wybawiliście na weselichu:) oczywiście proszę o foteczki :Śmiech:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie, ze nasze fotki Wam sie podobaja!!! My jestesmy ciagle pod wrazeniem soboty i o niczym innym nie rozmawiamy :lup:
Ze ja Was nie sluchalam jak mowilyscie, ze o taki cudowny dzien :hahaha:

Wieczorem wrzuce wiecej fotek. Sesje zrobilismy w plenerze, ale fotograf byla z nami tez w kosciele. Zdjecia od niej beda w ciagu 2 tygodni!!!

Wieczorem tez Wam napisze jak sie zazelam smiac w trakcie mszy. P sie pomylil :sofunny:

anelinka fotki bombowe!!! Jestem zaskoczona, ze Amelka sie nie bala tych wszystkich atrakcji! Zacheciliscie nas, zeby w Wasze strony wybrac sie na urlop :)

Super, ze z kolanami wsio ok!

Vercia zapomnialam napisac, ze masz rewelacyjnego pomocnika! Jak pieknie stal i Ci pomagal! Szok!

Beata ale poszaleliscie!! Czekam na fotki!

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Co do chleba to ja na razie robię z mieszanek dostępnych w sklepie:) Magda pytałaś się czy to proste... A więc wsypujesz mieszankę, drożdże, wlewasz wodę i chlebek robi się sam:36_2_25: Jak będę miała trochę czasu to spróbuję upiec coś z normalnych przepisów.
Veronica w moim też można wyrabiać różne ciacha i zrobić dżem:)
Andzia ja dzisiaj zakupiłam małemu majtki i tez będę odpieluszkowywać:)
Magda zdjęcia super! Wyglądałaś pięknie! Misiek przystojny jak zawsze, no i mąż też niczego sobie;)
Anielinka fajne fotki z weekendu:)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki:)

Magda bosko wyglądaliscie;) suknia cudna, kwiaty przepiekne, a Misiek przeuroczy...:)
czekam na więcej fotek no i na relacje z mszy:)

veronica ale świetnego mialas pomocnika;) cudne ma oczka:)

Anielinka cudne fotki, ja tez sie dziwie, że Amelka nie bala sie tych dinozaurow:)ona jest taka delikatna...:)

Andzia trzymam kciuki za odpieluchowywanie;)

gosia za wWasze odpieluchowywyanie tez sciskam kciuki:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda pieeeeknie wygladaliscie.....pieeeeknie....wiedzialam,ze bedzie skromnie i pieknie ... sliczna sukienka,bardzo fajna,prosta fryzura... cudooo...a misiek to juz w ogole przystojniacha

doczytalam kobitki ale ostatnio weny brak:(
chyba zaczelo do mnie docierac co nas czeka...a na dobicie okazalo sie,ze moj macierzynski to beda grosze- bo jestem na niskim zusie:( nie wiem jak my sobie poradzimy

Odnośnik do komentarza

Napisze Wam o pomylce P. :)

Przy przysiedze bylo wszystko ok, dopiero przy nakladaniu obraczki zrobilo sie wesolo. Pierwsza czesc formulki poszla gladko. Ksiadz podpowiadal druga czesc: W Imie Ojca. P. powtorzyl. Ksiadz: I Syna. P.: I Ducha. Ksiadz: I SYNA! I dopiero P. powtorzyl :hahaha:
A ja jak durna tak sie zaczelam smiac, odwrocilam sie do kuzynki i zacieszam. Moja mama bala sie, ze dostane glupawki i sama nic nie powiem. Na szczescie udalo mi sie opanowac :)

Jeszcze kilka fotek:

Odnośnik do komentarza

Magda śliiiiiiiiicznie!!!!!! Napatrzeć się nie mogę!!!!
A co do pomyłki P. to ja miałam podobnie :lub: Wszystko ładnie powiedziałam: W imie Ojca, Syna... a jak ksiądz powiedział: I Ducha - to ja zamiast powtórzyć powiedziałam "Amen" :hahaha:

A co do maszynki na chleb to my też nie mamy miejsca:/ chyba będę musiała jakąś szafkę do kuchni domowić i wkąponowac w meble bo jak mam jakieś np pierogi robić to tragedia - mam tak mało blatu... teraz jeszcze ekspres stoi i kompletnie nie mam blatu wolnego, a juz nie wspomnę o miejscu w szafkach:/

Odnośnik do komentarza

Heloł,
u mnie samotny wieczór, K. zaraz po pracy jechał na jakąś awarie i do teraz go nie ma. Za radą Verci dzieli się kasą pół na pół:sofunny:
Popołudniu poszłam z dzieciakami do mamy na kawkę i razem z mama i siostrą poszłyśmy z dzieciakami na plac zabaw. Powiem Wam, że we trzy miałyśmy co robić, latałyśmy za zołzami z jęzorami do ziemi:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Magda przepiękne zdjęcia, cudownie wyglądaliście, bardzo się ciesze, że wszystko się udało i tak miło wspominacie ten dzień::):
Co do pomyłek, to mojemu Kubie tak się spociły ręce z nerwów, że nie mogłam mu założyć obrączki, wcisnęłam tylko na czubek palce i koniec. I tez wtedy dostałam głupawki, stres puścił i było super::):
Jak Michałek?

Anielinka śliczne foteczki, widać , że bardzo udany weekend mieliście. Sto lat nie byłam w wesołym miasteczku. A dinozaury bombowe, to chyba jakaś nowość w Ustce? W Wielkopolsce też jest taki park dinozaurów, musimy się konicznie do niego wybrać:yes:

Cafe :Całus::Całus:
Doskonale wiem co czujesz, ale dacie radę, będzie dobrze, zobaczysz!!!
My tez daliśmy rade, to i Wy dacie.
Czekam na wiadomość, że są dwie zołzinki i wypraweczka po moich już czeka:Oczko:

Gosia
to kiedy zaczynamy odpieluchowywanie?
Ja musze dokupić nicnki, bo jeden po Stasiu jest pęknięty, a gaci mam ponad 50 par, wiec w tej kwestii jestem przygotowana. Od jakiegoś czasu tłumaczę dziewczynom o sikaniu, chodzą ze mną do łazienki stoją, patrzą i mówią siii, później pilnują czy spuściłam wodę i umyłam ręce:sofunny: Zobaczymy, na począ tku na pewno będzie ciężko, zasikane wszystko co możliwe, ale damy rade:)

Kasioleqq
jak Kacper, dał popalić?

Beata
super, że weselicho udane, tez bym się na jakies przeszła:) Fotki proszem:)

Odnośnik do komentarza

Witaj Andzia:)
Ja zaraz idę spać, bo padam na ryjek.... Co do ryjka to dzisiaj praktycznie w centrum Poznania jak staliśmy w korku...(chyba na lechickiej) po chodniku i w krzakach latały dzikie świnie :Padnięty: locha i 3 małe... Normalnie szok :Padnięty:
tak sobie myslę, że z odpieluchowywaniem zaczekam aż sie zaczną cieplejsze dni... no i ja teraz bedę pracowała dzień w dzień po 10-12 godzin, a więc czasu brak... wolny dzień dopiero w czwartek za tydzień będę miała, no chyba, że P. z teściową się weźmie za tłumaczenie małemu co to siii i tak dalej :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Zasiadłam do was z kawka a tutaj takie śliczne fotki!! Magda sliczna z Was para:brawo:
Anielinko fotki super! Szkoda, że koło mnie nie ma żadnego takiego parku, też bym się wybrala z małym.
Cafe wszystko się ułoży! Częściej masz teraz wizyty u gina??
Andzia nie mogę sobie wyobrazic jak latasz za zołzinkami, bo marcel mało absorbujący jest. Jesli chodzi o zajęcia domowe to we wszystkim uczestniczy. Lubi zamiatać, wycierać kurze. Jak szykuję obiad to sadzam go w krzesełku i robimy razem zupę albo drugie. Marcel podaje warzywa, udaje, że kroi itp. Dzisiaj ubijał jajka i tak się najadł masy, że później rzygał!
My z odpieluchowywaniem czekamy na nocnik, jeszscze nie przyszedł:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

andzia
Heloł,

Anielinka śliczne foteczki, widać , że bardzo udany weekend mieliście. Sto lat nie byłam w wesołym miasteczku. A dinozaury bombowe, to chyba jakaś nowość w Ustce? W Wielkopolsce też jest taki park dinozaurów, musimy się konicznie do niego wybrać:yes:

Andzia ten park jest w Łebie, powstał na jesień 2009 r. więc to jest ich pierwsze lato, dlatego ludzi jest full...no i atrakcja ogromna dla dzieci, a Amelka się nie bała była dziwiona, zapatrzona i wogóle ciężko było jej fotke pstryknąć bo nie chciała w obiektyw patrzeć::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...