Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
andzia
Heloł,

Anielinka śliczne foteczki, widać , że bardzo udany weekend mieliście. Sto lat nie byłam w wesołym miasteczku. A dinozaury bombowe, to chyba jakaś nowość w Ustce? W Wielkopolsce też jest taki park dinozaurów, musimy się konicznie do niego wybrać:yes:

Andzia ten park jest w Łebie, powstał na jesień 2009 r. więc to jest ich pierwsze lato, dlatego ludzi jest full...no i atrakcja ogromna dla dzieci, a Amelka się nie bała była dziwiona, zapatrzona i wogóle ciężko było jej fotke pstryknąć bo nie chciała w obiektyw patrzeć::):

Miałam pisać w Łebie:lup:
Super, naprawdę super::):

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Zasiadłam do was z kawka a tutaj takie śliczne fotki!! Magda sliczna z Was para:brawo:
Anielinko fotki super! Szkoda, że koło mnie nie ma żadnego takiego parku, też bym się wybrala z małym.
Cafe wszystko się ułoży! Częściej masz teraz wizyty u gina??
Andzia nie mogę sobie wyobrazic jak latasz za zołzinkami, bo marcel mało absorbujący jest. Jesli chodzi o zajęcia domowe to we wszystkim uczestniczy. Lubi zamiatać, wycierać kurze. Jak szykuję obiad to sadzam go w krzesełku i robimy razem zupę albo drugie. Marcel podaje warzywa, udaje, że kroi itp. Dzisiaj ubijał jajka i tak się najadł masy, że później rzygał!
My z odpieluchowywaniem czekamy na nocnik, jeszscze nie przyszedł:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Ciekawe po kim:Oczko:
A tak na serio to super!!! ZOłzy kurze wycierają owszem, ale więcej przy tym bałaganu niż pożytku. Ostatnio wypucowaną podłogę "wyczyściły: chusteczkami Pampers:Kiepsko: w ogóle są dziki, w krzesełkach już nie chcą siedzieć, tylko z nami przy stole, a zrobienie przy nich czegokolwiek, chociażby obiadu graniczy z cudem. Na placu zabaw sprintowały od zabawki do zabawki, zmieniając kierunek biegu co 2 sekundy:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Dziś u Ł. pod pracą na parkingu jechał jakiś klient ciężarowym samochodem z naczepą i jeszcze lawetą, nie wyrobił zakrętu i przyrżnął w nasz samochód:Zły: jest wgnieciona calutka lewa strona od kierowcy, dwoje drzwi i dwa błotniki...wezwali policje i teraz jutro rano Ł. musi jechać do ubezpieczalni zgłosić szkode, ehh...dobrze że klient był w porządku i nie spierniczył, tylko przyszedł do firmy Ł. i szukał kierowcy srebrnego mondeo:) a ogólnie to on był ze Szczecina...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Dziś u Ł. pod pracą na parkingu jechał jakiś klient ciężarowym samochodem z naczepą i jeszcze lawetą, nie wyrobił zakrętu i przyrżnął w nasz samochód:Zły: jest wgnieciona calutka lewa strona od kierowcy, dwoje drzwi i dwa błotniki...wezwali policje i teraz jutro rano Ł. musi jechać do ubezpieczalni zgłosić szkode, ehh...dobrze że klient był w porządku i nie spierniczył, tylko przyszedł do firmy Ł. i szukał kierowcy srebrnego mondeo:) a ogólnie to on był ze Szczecina...

Ło matko jakieś fatum u nas z tymi samochodami:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cześc dziewczyny:)

ja na minutkę...
Cafe kochana :Całus: trzymam kciuki żeby wszystkie czarne myśli pouciekały! Andzia pewnie bardziej jest Cie w stanie pocieszyć niż ja, a więc popatrz na nią kobieta daje radę, to i Ty dasz!
Justynka czekam na wieści o suwaczku:)
Anielinka współczuje problemów z autem! Ale dobre chociaż to, że gość się przyznał...
Veronica ale masz małego pomocnika! Super!
Andzia no ja przez ten tydzień raczej się nie wezmę za odpieluchowywanie... Jak sobie pomyślę, że dopiero w czwartek za tydzień będę miała dzień wolny brrrrr:/

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny:)

nawet sie nie przywitalam, bo zobaczylam taka super wiadomosc:)
u nas nocka super maly spal jak suselek:) tylko mialam okropny koszmar...snilo mi sie ze R.zabil mojego tate i razem z mama pakowali go do takiego nie duzego worka na smieci...
a potem ja z nim wynosilam zwloki na smietnik...masakra pol nocy sie meczylam...
ja nie wiem skad takie koszmary...
maly oglada bajke a potem idziemy do babci i na zakupki...;)
dzis moj tesciu w nocy wyjechal do Katowic po swoja siostre jutro przyjada a w czwartek zabieraja mlodego na kilka dni my chyba tez pojedziemy na weekend...
musze kupic cos dla 4 letniej dziewczynki, bo oni zawsze kupuja cos malemu wiec wypada miec cos dla niej...tylko nie mam zadnego pomyslu...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe kochana dacie rade:) trzyama kciuki:)

ANdzia Kacper od kilku dni ma dzien swini :hahaha::hahaha: i od kilku dni jest nie znosny, czasem mam ochote dac mu w tylek ale na szczescie jakos sie opanowuje...a co do chusteczek pampers to moje dziecko uwielbia wycierac nimi ekran telewizora i witryne w meblach, potem wyglada to koszmarnie...ale tylko sprobuj mu zabronic to nie recze...

gosia no moze jednak lepiej poczekaj az bedziesz miala wolne z tym nocnikowaniem....

Anielinka wspolczuje problemow z autem...;/

vercia no no maly kucharz ci rosnie:) super...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Justynka żartuję sobie oczywiście, jakby sie okazało, że i Ty masz bliźnaikai to chyba by mnie dziewczyny o jakieś ciotowanie oskarżyły:Oczko:

Kasioleqq super, że tescie tacy chętni, zeby się zajmować Kacprem.
Sen rzeczywiście koszmarny, ja miała ostatnio serię snów erotycznych z takimi osobami w roli głównej, że obłed:Szok:

Magda Ty już w pracy? Jak sie Misiek czuje? Pochwal się, jakie prezenty dostaliście na ślub.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...