Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Veronica to super zakupy w lumpku udane:) powiem ci że ja niedawno kupiłam na allegro bieżnik lniany do pokoju też taki na styl ikei i było wszystko ok dopóki go nie wyprałam (ręcznie) :Niespodzianka: no za cholere nie moge go teraz wyprasować, wygląda jak psu z gardła wyciągnięty :Zakręcony: długo sie nim nie nacieszyłam...

no to Marcel dał popis przy tatusiu hihi...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Czesć!!!
Wczoraj wieczorem wzięłam się za porządki w szafach, segregacja ciuchów i te sprawy, zleciało mi prawie do północy:Padnięty:
Dziś na szczęście ładniejsza pogoda, zaraz śmigniemy na jakiś zakupowy spacer.
Zołzy abvsorbujące, złośliwe, nic nowego. Wczoraj pod wieczór wróciłyśmy z działki, Stasiu poszedł do kolegi, wchodzimy do chaty, a Zośka pierwsze co to ekła, że na kanapie są porozkładane Stasia Lego City, nie zdążłym zareagować i ze złościa i głupkowatym uśmiechem wszystko porozwalała:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Vercia ja czasem od czytania co Ty robisz czuję się już zmęczona:Oczko:
Fajne zakupy, a to że Marcel był grzeczny z tatą w ogóle mnie nie dziwi U nas dokładnie to samo, z jednej strony dobrze, bo opiekunowie się tak szybko nie zniechęcają, ale jak słysze teksty: co Ty chcesz od tych dzieci, przecież takie grzeczne...to mnie ściska!!!
Pomyślnych wieści u gina!!!

ANielinka ja bym ten bieżnik wrzuciłado automatu na jakiś delikatny program, po praniu ręcznym ciężko doprasować tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Andzia ja piorę właśnie w pralce i jest ok. Właśnie biorę się za prasowanie. Muszę coś wymyślić szybkiego na obiad. Zrobię zapiekanki w bułakch, takie duże. Pyszne są!!
My od 5 jestesmy na nogach, tesciowa jechała na 7 do lekarza i biecałam, że ją zawiozę. Przed chwilą wrócilismy, młody padł a ja szukam zajęcia. O 15 idę do dentysty na 2 ekstrakcje. Na całe nieszczęście dopiero 5 lipca będzie mój ortodonta:Wściekły: Chciałam wcześniej założyć aparat:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Andzia jak napisałaś, że zyczysz dobrych wieści to przez chwilę pomyslałam o....ciązy...mam nadzieję, że taka wiadomośc jeszcze na mnie poczeka. Nie mniej okres miałam przedziwny....wolę to sprawdzić....tymbardziej, że 2 tyg. do tylu robiłam rtg zęba i bralam masę tabletek przecwbólowych....:Histeria:

Veronica a bierzesz tabletki?

Odnośnik do komentarza

Witajcie ja na minutkę:)
Właśnie moje chlopaki wyslalam na spacer:) U nas dzisiaj było bardzo cieplutko, ale teraz słoneczko zaszło i zachmurzyło się.
Ja mam dzisiaj takiego nerwa... wrrrr.... chyba napięcie przedmiesiączkowe do mnie przyszło...
Vercia kiedy idziesz do gina? Bo jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyniknie... Trzymam kciuki oczywiście żeby wszystko skończyło się dobrze!
Andzia oby zołzy były zoraz grzeczniejsze:)
Cafe jak się czujesz? Mam nadzieje, że nie przemęczasz się i odpoczywasz!

Odnośnik do komentarza

Veronica cieszę się, że wszystko dobrze:) Co do pracy, to dzisiaj mam wolne, jutro idę na cały dzień, potem jeszcze w piątek i trzy dni wolnego:) W czwartek przyjeżdża do nas teściówka na 2 tygodnie, a mi się marzy wyciągnąć gdzieś P. wieczorem w niedzielę bo ma urodziny:) i nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy gdzieś we dwójkę sami:)

Odnośnik do komentarza

gOSIA TRZYMAM KCIUKI ZA UDANY wieczór z P. i za wspólne plany:Śmiech:
Moja gadzina już śpi:Padnięty: Machnęłam 2 rozdziały do pracy a młody w tym czasie powywalał wszystko ze swoich półek:Wściekły::Wściekły::Wściekły: Teraz muszę posprzątać....
G. pojechał wymienić blat stolika do ikei i podrzucić kumpla na samolot. Ciekawe czy zareklamują:Niespodzianka:Mam ogromną nadzieję.:yipi:
Zajrzę jeszcze do kwiatów w ogrodzie, kupiłam dzisiaj nawóz, muszę go tylko rozrobić z wodą.
Reszta babeczek gdzie??

Odnośnik do komentarza

Siem meldujem:)

Zołzy śpią, musze jeszcze skoczyc ze Stasiem do sklepu po prowiant, bo ma jutro wycieczke:D
Czekam tylko na K., który z moim bratem skręca altankę na działce.

Vercia cieszę się, ze wszystko ok:) Reklamacje na pewno przyjmą, w Ikei nie ma z tym raczej problemu
Gosia wykorzystajcie tesciową na wspólne wyjscia ile sie da, przeciez kubuś i tak wieczorami śpi, na pewno się zgodzi:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...