Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry:)

dzis chlodno na dworze..;/
ale mam nadzieje ze nie bedzie padac...chociaz jest pochmurno, ale w domu nadal goraco...;/
dzis mielismy isc na Dni Morza, ale jak sie rozpada to bedzie dupa blada...R.w pracy do 14 ponoc ma sie wyrobic ale jak bedzie nie wiem...
Kacper sika do nocnika juz calkiem sam, wczoraj byl calusienki dzien w samych majteczkach tylko do spania mu zakldam... jestem z niego bardzo dumna;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

mei witaj:) fajnie ze wyjazd wam sie udal:) fotki superowe:) sliczne wygladacie

cafe z ojca rodziny wielodzietnej sie usmialam:hahaha::hahaha::hahaha: moj R.jest ojcem rodziny "jednodzietnej" i tez ciagle jest w pracy...

gosia faktycznie cizka decyzja z tymi studiami, ja wrocilam ale wcale mi sie nie chce i nie pamietam kiedy bylam na zajeciach,.,, strasznie mi ciezko sie odnalezc... no ale decyzje musisz podjac sama...;/ trzyamam kciuki zebys podjela madra decyzje;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witammm.
u nas wczoraj przeszła burza i się ochłodziło, ale za to internetu nie miałam :lup:
a dziś wieje dosyć mocny wiatr i jest tylko 17 st.

Mei śliczne zdjęcia ::): super że troche pozwiedzaliście... zdrówka dla Filipka, wiesz czym mógł się zatruć???widze że też ma takie piankowe klapki, ja Amelce tez takie kupiłam i nie chce się z nimi rozstawać, nawet po domu w nich chodzi:)

Gosia trudna decyzja przed Tobą, ale w sumie to cię rozumiem że teraz by ci było cięzko to wszystko pogodzić...ehh

Kasioleq brawa dla Kacperka za siusianie:) zdolny chłopiec :yes:
super że z babcią lepiej.
jutro się przeprowadzacie???

Cafe oby ta twoja wena Cię już nie opuszczała:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A ja jakoś się zebrałam i ogarnełam mieszkanie, uszykowałam obiad, byłyśmy w sklepie, gdyby nie ten wiatr byłoby całkiem ładnie...na dziś dostalismy zaproszenie od chrzestnej Amelki na grilla:D mam nadzieje że pogoda nie pokrzyzuje planów...

Cafe
szkoda że gdzieś zapodziałaś wene:( może to po tej drzemce, ja jak wstane to nic mi się palcem nie chce ruszyć :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka fajnie,ze amelcia chociaz wola .... mozesz sprobowac zdjac pieluche
u nas olek nie wola wiec nie ma sensu....chociaz czesc ludzi uwaza,zeby po prostu zdjac pieluche i po ok tygodniu dziecko uczy sie sikac na nocnik lub kibelek

a my pochwalilismy sie najblizszym znajomym i od rana mam goraca linie....i co najdziwniejsze wszsyscy dzwonia i mnie pocieszaja :Oczko: hehehe

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe może i racja z tym żeby ściągnąć pieluche, tylko już sobie wyobrażam wszystko dookoła zalane :Padnięty:
he he smiać mi się chce z tego pocieszania znajomych, chyba wszyscy dookoła bardziej się przejmują, niż ty sama, coo? :Śmiech:
super że już męzol wraca, to troche odpoczniecie na działce...

ja sie nie przejmuje....moze jeszcze do mnie nie dociera?MARTWIE sie tytlko,zeby wszsytko bylo dobrze...zeby donosic spokojnie ....a reszta jakos sie pouklada...mam wielkie wsparcie w K,wiem,ze mi pomoze...a poza tym ciewszy sie jak wariat
no i martwie sie jak on sobie sam da rade z utrzymaniem calej rodziny.....a czeka nas jeszcze zamiana mieszkania na wieksze:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witam!
U mnie dalej bez weny i humoru.

Cafe pewnie, ze najwazniejsze, zebys spokojnie donosila ciaze. Twoje zdrowie i maluhow jest najwazniejsze! A reszta sie ulozy! Super, ze K. tak sie cieszy. To takie wazne! A wena sie nie przejmuj, ja w ciazy nie jestem a weny brak :lup:

Michał jak Olek, zupelnie nie sygnalizuje, ze zrobil kupe czy siku. Nawet jak wiem, ze zrobil i sie go pytam to zawsze mowi, ze nie ma. Kompletnie nie zwraca na to uwagi!

Kasioleqq super Wam poszlo odpieluchowanie!!! Brawa dla KAcperka!
My na Dni Morza sie nie wybieramy, po P. zaraz jedzie do Niemiec, a iweczorem wychodzi :(

Mei ale super czas spedziliscie!!! rewelacja!
Filippo jest mega przystojny! Npatrzec sie nie moglam. A Ty jak jego starsza siostra (ale to juz wiesz :)). Faktycznie chudziutki, za to nozki ma bardzo dlugie. Bedzie po prostu drobny.
Hehe! JA zawsze marzylam o takim drobnym dziecku, a dostalo mi sie zupelnie odwrotnie :lup:

Anielinka mam nadzieje, ze griilujecie i pogode macie super!

Gosia wierze, ze masz dylemat ze studiami. Najgorsze to, ze jeak bedziesz miala wolny weekend to ostatnie o czym bedziesz myslala to siedzenie w szkole.
Przejrzyj kierunki jakie sa niedaleko Was, moze cos ciekawego bedzie :)
Fajnie, ze Kuba taki grzeczny i kochany u rodzicow. I dla nich to ulatwienie, a Ty ze spokojem go mozesz zostawiac :)

Odnośnik do komentarza

Cafe masz racje nie przejmuj się niczym na zapas, dbaj o siebie i fasolkinki...super że K. cię wspiera i się cieszy, bo to bardzo ważne...
a z zamianą mieszkania, bedziecie czekali aż urodzisz? czy chcecie wcześniej?

Magda jeszcze nie grillujemy, mamy iść na 17, ale pogoda się pierniczy, zaszło słonce i pochmurno się zrobiło :Zły: wiadomo...weekend...:lup:
Magda a czemu ty bez humoru???
kochana, a ty nie powinnaś dziś mieć wieczoru panieńskiego???????????????

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe masz racje nie przejmuj się niczym na zapas, dbaj o siebie i fasolkinki...super że K. cię wspiera i się cieszy, bo to bardzo ważne...
a z zamianą mieszkania, bedziecie czekali aż urodzisz? czy chcecie wcześniej?

Magda jeszcze nie grillujemy, mamy iść na 17, ale pogoda się pierniczy, zaszło słonce i pochmurno się zrobiło :Zły: wiadomo...weekend...:lup:
Magda a czemu ty bez humoru???
kochana, a ty nie powinnaś dziś mieć wieczoru panieńskiego???????????????

No, u nas tez pogoda sie schrzanila :(
Mam nadzieje, ze jednak Wasz grill wypali.

umowilismy sie z P., ze jesli jedno z ns zaplanuje wieczor to i drugie zrobi. A jak nie to po slubie zorganizujemy wspolna impreze dla znajomych.
P. powiedzial, ze nie bedzie organizowal wieczoru i tematu nie bylo. W srode oznajmil mi, ze dzisiaj wychodzi w kolegami z pracy na piwo. Nie ma problemu. Ale dzisiaj sie dowiedzialam, ze pozapraszal wszystkcih swoich kumpli. A mnie pstawil w sytuacji takiej, ze nie mam kiedy juz zrobic swojego wieczoru. Umawialismy sie inaczej. Tak mi podniosl cisnienie, ze szok. Zla jestem, bo niepotrzebnie wyzylam sie na Michale :(((

Odnośnik do komentarza

magda no szkoda,ze tak wyszlo,tez bym sie wkurzyla
a w tyg juz pewnie nie bardzo,co?to po weselichu zrobicie sobie babskie spotkanie
anielinka ja wolalabym niedlugo bo pozniej jakos sobie tego nie wyobrazam,bedziemy rozmawiac z wlascicielem kamienicy ,w ktorej mieszkamy czy jest w ogole taka mozliwosc,czy ma cos wiekszego...jak nie to bedziemy sie zastanawiac co dalej

Odnośnik do komentarza

Mei zdrówka dla Was!!!
Cieszę się, że wyjazd się udał, zdjęcia cudne, Filipek rzeczywiście chudzina, ale przecudna chudzina::):

ANielinka mam nadzieje, ze grill wypalił, my tez mieliśmy w planach, ale deszcze nas przegonił:Kiepsko:

Gosia Ty pracoholiku:Oczko: Nawet nie wiesz jak miło czyta się Twoje posty::):Ze studiami trudna decyzja, im dłużej się odkłada, tym bardziej się pózniej nie chce...

Magda rzeczyiwście głupia sytuacja, tez bym się wkurzyła, może rzeczywiście w środku tygodnia zrób jakąś małą popijawę dla znajomych?

Cafe super, że masz takie wsparcie i pomoc w K:yes: Ja tez odbierałam wiele współczujących i pocieszających telefonów, z tym, że ja była na poczatku mocno załamana i dość późno powiedziałam rodzince i znajomym, że to bliźniaki

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cześć.
U mnie od wczoraj tragedia:Kiepsko:
Obiecałam Cafe, że będę przedstawiała potrójne macierzyństwo w samych superlatywach, więc szczegóły przemilczę:Oczko:
Jak ktoś chętny, to oddam dzieci w dobre ręce:Zakręcony:

andzia dawaj....wole wiedziec co mnie czeka :Oczko:
co sie dzieje?

Ach daj spokój:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:Tragedia!!!Jak są osobno to jest ok, jak razem to masakra:Wściekły::Wściekły::Wściekły:Są złośliwe, wredne i nie do ogarnięcia:Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Jeszcze Stasiu miał dzisiaj dzień świni totalny:Histeria::Histeria::Histeria:
To Cię pocieszyłam:Spoko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...