Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi na temat tego bicia... Mnie Filip bije zazwyczaj w przypływie szału radości np. podczas zabawy i wtedy widzę, że robi to bo nie potrafi wyrazić tego jak się cieszy, ale też mówię, że nie wolno i odstawiam go na bok... W złości też zdarza mu się pociągnąć, uszczypnąć, ugryźć, czy zbić:/ Ale najgorzej jest właśnie z innymi dziećmi i zwierzętami (zwłaszcza naszymi kotami). Np. wczoraj na placu zabaw potrafił podbiec do dziecka tylko po to żeby pociągnąć je z bluzkę albo włosy a jak jakieś podeszło za blisko też potrafił dosięgnąć ręką... Wstyd mi wtedy strasznie:Nieśmiały: Domyślam się z czego to wynika, ale nie zmienia to faktu że dalej nie wiem jak postępować, żeby to zmienić. Mam nadzieję, że z czasem z tego wyrośnie. Też mówię, że nie wolno, bo to boli itd... Nie mogę go przecież izolować od innych maluchów... A może powinnam?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
u mnie zimno i pada...masakra::(: Już zapomniałam jak to jest siedzieć cały dzien w chacie::(:

Anielinka ale się uśmiałam:sofunny: Dobrze, że Amelka choć od czasu do czasu pokazuje różki, bo za dobrze byś miała:Oczko:
Gosia u nas ze Stasiem było tak samo jak poszłam do pracy, nie radził sobie z emocjami, widać było, że cieszy sie z mojego powrotu, al ereakcje były przeróżne. Na pewno nie bawem to minie:yes:
Mei no ciężki temat, do nas ostatnio przyszła koleżanka dziewczyn Jagoda i też zołzy próbowały ją szturchać, popychac itd. U nas jeszcze dochodzi fakt, że one są dwie i jeżeli chodzi o bicie osób trzecich, to przeważnie obie staja przeciwko komuś, na Stasia tez najczęściej razem sie stawiają, przez co bidok ma przerąbane.
Musimy jakoś to przetrwać, choć ja mam czasem dość:Kiepsko:
Justynka a kiedy u CIebie zobaczymy nowy suwak?

Odnośnik do komentarza

o cześć dziewczyny:)

Ja zaraz uciekam!
Wiecie wczoraj P. do mnie dał sygnał jak byłam w pracy, ja do niego dzwonie, a on do mnie: "Dobrze, że dzwonisz!" Ja juz myslałam, że coś sie stało, pytam mu się o co chodzi... a ten do mnie, że jest na spacerze z Kuba i stwierdził właśnie, że musimy jak najszybciej brać się za drugie dziecko :hahaha: i mi od wczoraj marudzi :Oczko:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...

magda ale masz fajnie z miśkiem juz tak duzo mowi moj dalej nic....a z P to mam nadzieje ze juz lepiej....

andzia jak bedzie suwaczek to dam znac :36_1_21: na dzien dzisiejszy nic mi nie wiadomo...a zołzinki superowe az zachciewa sie blizniaków dla takicj momentów jak dzielenie ale nie wrozcie mi tego z cafe bo chyba bym zwariowała:lup::lup:

anielinka to amelka jednak potrafi narozrabiac uff jaka ulga :lup::lup:

gosia pisz jak tam w pracy bo ja nie w temacie...mnie olek nie bije ale moze dlatego ze ja od razu wrocilam do pracy....i jest przyzwyczajony ale teraz przyszedl etap mamusia no mowie wam tuli sie tylko mama wisi mi na nodze...no czasami to juz to denerwuje...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Justynka dziekuje za zyczenia!
Michał tez jest teraz na etapie: tylko mama! Czasem mnie to tez meczy, ale ogolnie to korzystam ile moge :hahaha:

Gosia super pomysl mial P.!!! Teraz nic tylko wdrozyc to w zycie! A o blizniaki sie nie martw, Cafe wykorzystala juz limit :)
Moj Michał tez bardzo przezywal moje pojscie do pracy i majac 11 m-cy tez reagowal zloscia. Ale mu przeszlo i juz jest ok!

Anielinka i ja sie nasmialam z Amelki! Juz ja widze jka delikatnie wrzuca te rzeczy :sofunny:

Mei z biciem Filipa to chyba tylko konsekwetne mowienie, ze nie wolno, bo co innego teraz zrobisz.
A na placu zabaw to na pewno nie jest Ci przyjemnie :( Cierpliwosci!!! MAsz w domu faceta z charakterem!

Andzia przesyłam ze Szczecina bezchmurne niebo :)

Vercia wlasnie nic nie piszesz jak psiak sie sprawuje! Biedny jest z Marcelem, bo maly. Nasz pies jest duzy to i "pieszczot" Michała tak nie czuje :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Ja juz jestem po 'wizji lokalnej":sofunny:
Niedawno wróciliśmy i polozyłam młodego spać. Zaparzyłam kawke i myślę, żeby wstawić coś na obiad. Chyba schabowe.
Chciałam odebrać dzisiaj firanę ale babka dzwoniła, że czekają za materiałem:Wściekły: No masakra jakaś, 2 tyg. temu zamawiałam:Wściekły::Wściekły:
U nas pogoda też kaszana:Wściekły: Młody caly czas brzęczy bo chce na dwór.

Odnośnik do komentarza

G. wziąl mlodego w trasę, w sumie tak na 2 godziny. Trochę odsapnę a tatuś zobaczy jak to jest wszędzie zabierać malego:Spoko: Ja skończyłam obiad, machnę chalupę i chyba skoczymy do kumpeli na plotki.
Magda, Marcel męczy Kaprysa niemiłosiernie. Mie wiem dlaczego tak sie na nim wyżywa. Biedak ucieka z domu na podwórko. Dopiero wieczorem wraca jak mlody śpi.

Odnośnik do komentarza

veronica_20
G. wziąl mlodego w trasę, w sumie tak na 2 godziny. Trochę odsapnę a tatuś zobaczy jak to jest wszędzie zabierać malego:Spoko: Ja skończyłam obiad, machnę chalupę i chyba skoczymy do kumpeli na plotki.
Magda, Marcel męczy Kaprysa niemiłosiernie. Mie wiem dlaczego tak sie na nim wyżywa. Biedak ucieka z domu na podwórko. Dopiero wieczorem wraca jak mlody śpi.

veronika oj zebys sie nie zdziwila moje dziecko jest o wiele grzeczniejsze jak gdzies jedzie z tatusiem niz ze mna. nie chce cie straszyc ale moze tez tak byc u ciebie

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

...a pustki faktycznie!!
Mały grzeczny jak janioł!!:Wściekły: Tylko mamusi daje popalić:Wściekły:
Anielinka znalazłam 2 super bieżniki na styl ikea, jeden lniany obrus, fajne sandały za 5 zł z metką, i zasłonę do kuchni:Śmiech: W środę idę poszukać zasłon do pokoju.
Młody śpi:Padnięty: Ja mam masę prasowania i muszę machnąc łazienkę. Ogólnie cały dzień jestem śpiąca.
Jutro muszę iść do gin., chciałabym sprawdzić jak stan zapalny i dlaczego miałam okres wczesniej niż powinnam i dużo bardziej skąpy:Niespodzianka:. Mam nadzieję, że mnie nie zaskoczy:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...