Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja juz po angielskim, strasznie mi sie nie chcialo isc, ale jakos zlecialo na szczescie.
Teraz wydzwaniam do przychodni, zeby Michała umowic, ale ciagle zajete :lup:
Ma mega alergie na nogach, pod kolanami. Trezba w koncu zareagowac.

Noc ok. Mlody do 3 spal u siebie, potem przytuptal do nas. Szedl grzecznie sam dopoki mnie nie zobaczyl - wtedy od razu w placz. A sie nie serce rozpadlo. Tulil sie, glaskal mnie i mowil: mama chyba jeszcze z pol godz. Zasnal i spal prawie do 7!

Odnośnik do komentarza

Beata wiem, ze nic Cie nie pocieszy, ale tak jak pisala Andzia - Iza jest pod fachowa opieka i to janwazniejsze. Nie zbagatelizowalas niczego i nie jestres winna!!! tULAM MOCNO!

Andzia a Tobie to trzeba do d... nakopac! Stawiam Cie wszedzie jako wzor super mamuski i WLASNIE TAK JEST, babo!
A ze nie masz cierpliwosci? Dziwne, zebys miala ciagle cierpliwosc dla calej trojcy!

Gosia w pracy nie mam dzwieku, w domu poslucham, ale chociaz popatrzylam na Kubule. Slicznie mu w tej nowej fryzurce!

Justynka 3 kromki chleba??? Niezly spust ma Olek! A wyglada slicznie - taki umorusany :)

Cafe biedny Olek! To pewnie jakis cholerny wiris! Daj znac koniecznie jak po lekarzu.
Buziolki na powrot formy!

Odnośnik do komentarza

magda my nadal walczymy z alergia narazie mamy wyeliminowane mleko bialo jaka, rybr, pomidory i przetwory z nich, seler i pietryszke a uczulenie nadal jest udalo nam sie go pozbyc na chwilke ale od czasu jak dostal uczulenie na seler to jakos sie pogarsza i musimy kombinowac co jeszcze....to jest straszne bo na testach nic nie wyszlo wiec nawet nie godz sie na testy bo wydasz niepotrzebnie pieniadze...wies droga eliminacji i dawaj zyrtek jak mu przejdzie albo zacznie sie poprawiac to wtedy mozesz zaczynac walczyc....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Gosia fajnie, ze weekend udany. Fajowy osiołek, reszta filmików tez::):
Cafe zdrówka dla Olka, oby to nie byłonic groźnego:Całus:
Justynka ale fajowy dżemowy potworek:)
Magda biedny Misiek z ta alergia, niestety nabiał czesto uczula i tak jak pisze Justynka, testy poniżej 3 rż(ostatnio nawet słyszałam ze ponizej 5 rż) są niemiarodajne, najczesciej nic nie wychodzi, a alergia i tak jest. STacha tez znwou cos uczule i nie wiem co::(:
Beata dobrze, ze humorek lepszy, u mnie słońca niest i humor tez nie teges:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale mi sie cisnienie podnioslo!
P. wlasnie zadzwonil zdenerwowany:
usypial Michała w sypialni i slyszal, ze domofon, ale mlody juz byl taki zakrecony, zen ie chcial go rozbudzac. I nagle slyszy, ze ktos wchodzi do domu (nie zamknal na zamek dzrwi jakja wyszlam), wzial Miska na rece i wylecial, a tam ... listonosz, ktory radosny mowi: o wiedzialem, ze Pan jest. Dlaczeog Pan nie otwiera? P. tak sie wk.... Zaczal sie na niego wydzierac, a ten luz, ze tak sie robi i ze P. powinien mu otworzyc :lup:
No comments! Jutro ide zlozyc zkarge. Tak naprawde to rownie dobrze moge powiedziec, ze cos mi zginelo! Gosciu odmowil podania nazwiska, ale wiadomo kto w danym rejonie chodzi.

Odnośnik do komentarza

Witam...

u nas nocka do bani, Amelka obudziła się akurat wtedy kiedy mieliśmy się kłaść, czyli o 23.30 i już wogóle nie chciała spać :Niespodzianka: walczyłam z nią godzine, wkońcu zrobiłam mleko myslałam że chociaż to pomoże- guzik, zasneła dopiero przed 2 :Kiepsko: myślałam że chociaż rano dłużej pośpi, a ona godzina 7 i już wyspana :Zły:

Cafe daj znać jak po lekarzu...
Beata super że już dziś lepiej się czujesz, no i fajnie masz że u Ciebie słonko swieci, u mnie tez rano swieciło, a teraz się zachmurzyło i pewnie będzie śnieg padał:(((
Magda z listonoszem przegięcie :Niespodzinka:, ja bym tego tak nie podarowała...co on sobie wyobraża że mu wszystko wolno...
Andzia nawet tak nie mysl że ty jesteś zła mama, bo jestes wzorową!!!
Justynka ale ty masz głodomora słodkiego:)
Gosia osiołek boski i słodki:)))az się nie mogłam napatrzeć na niego...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...