Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Jestem:Nieśmiały:
Dziękuję za troskę, nie było mnie 2 dni, a tu takie zamieszanie:Nieśmiały:
Żyję i mam się średnio, rodzaj późnej depresji poporodowej chyba, do tego od wczoraj straszliwiw boli mnie gardło::(:
Buziole dla wszystkich

Ufff! Dobrze, ze sie odezwalas! Straaaasznie smutno tu bez Ciebie!
Moze nie pomozemy na ta depresje, ale naprawde jestesmy z Toba i nie opuszczaj nas juz wiecej na taaaak dlugo!!!
Lepiej dolowac sie razem.

Ogromniaste buziole dla Ciebie!!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:)

Normalnie z czasem u mnie coraz gorzej.... Przy tym moim dziecku wysiadam... Zęby atakują... ostatnia dwójka jest już tuż tuż... jedynka górna też już blisko... może chociaż 8 zębów się dorobimy bo reszty nie widać...

Andzia dobrze, że się odezwałaś :Całus: Ja apeluje za Magdą: nie opuszczaj już nas na tak długo :Całus:

Magda współczuje nocki... Ja po takiej małej ilości snu bym po ścianach chodziła... U nas nocki nieciekawe ale nie mam na co narzekać jak czytam jak niektóre z was się męczą...

kasioleq podziwiam wenę... bo ja coś ostatnio za nic nie mogę się zabrać...

Idę do małego bo znowu się awanturuje...

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki

jestem przelotem ale musze pare slow napisac:)

magda wspolczuje nocki:Całus:
kasioleqq ale mama miala pecha....ma noge w gipsie?
goska niech juz te zeby wyjda!
sylwia podziwiam i zazdroszcze....moja lazienka az sie prosi o porzadki:Szok:
anielinka ale posiedzialas ale przynajmniej masz w glowy
andzia :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Oleczka!!![COLOR="Red"]
Ale ciichutko dzisiaj... Witam sie wieczornie, troche sie "napracowalam" w dzien, a teraz mam lenia, mialam poprasowac, ale jutro sie za to wezme, ciagle jest cos do zrobienia...
Cafe-ja mam mozliwosc zeby cos zrobic tylko wtedy jak Julka jest w p-kolu i jestem z tego naprawde zadowolona, ze i Ona milo spedza czas, a ja sie tluke wtedy po domu jak torpeda doslownie, naprawde super sprawa z tym przedszkolem...:36_2_25:
Andzia-wiem, ze mowienie, zebys sie trzymala itp moze niewiele da, ale ja z calego serca Ci zycze, zebys "zakopala" tego dola, czasami samemu niestety nie da rady, wpadnij do nas czasem, wyzal sie, smutno i pusto tu bez Ciebie:kicia:
Troche wiecej napisze na boku...
Mei-chyba tez sie gdzies zagubilas, odezwij sie!!!

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!
Zasnełam z Michalem, pospalam godzine i teraz szybko zupe mu ugotowalam i instaluje programik do robienia i pzesylania pitow z domu. I zaraz spac!

I znowu mialam nadzieje, ze Andzia sie jeszce odezwie :(((

Sylwia ale mialas wene! Mi przydalby sie jakis dzien w domu bez Michała i taka akcja sprzataniowa.

Gosia, Sylwia wspolczuje koszmarow zebowych! U nas masakra. Łącznie z waleniem glowa w sciane i szarpaniem sie za wlosy :(((

Cafe wszystkiego NAJ dla Olka!

Odnośnik do komentarza

Hej Magda! Moze nie powinnam, ale dzisiaj dalam Julce na noc paracetamol w czopku na noc, no nie mam serca jak Ona sie tak meczy, a teraz od 19.30 nawet nie pisnela, spi jak zabita doslownie. Moja mama mi opowiadala, ze te szerokie zebole sa najgorsze, czyli 4, 5, 6 a u nas akurat wszystko w natarciu, nie wiem ale jak Julce ida to po 2-3 naraz a pozniej chwila spokoju, moze to i dobrze, bo zdazy troche odpoczac...

Odnośnik do komentarza

Witam Panie późną nocą, albo wczesnym rankiem! W każdym razie w porze, kiedy powinno się spać!

Nie wiem dlaczego ja się tak katuję, ale często trafiam na trudne programy i nie mogę przestać oglądać! Później przez długie lata noszę to w sobie... Ostatnio też na planete oglądałam program o aborcjach w Rosji i po prostu nie mogłam przełączyć! Dzisiaj natomiast natrafiłam na program w necie, który oglądałam jako nastolatka i który bardzo zapadł mi w pamięci i też nie potrafiłam go nie oglądać... Choć teraz po ciąży zrobiłam sie bardzo wrażliwa... Nigdy nie płakałam na filmach, nawet tych najrealniejszych a teraz nawet na bajkach się rozklejam (Grobowiec świetlików - trudne i smutne, polecam).

Od poniedziałku Filip chodzi do żłobka. Panie mówią, że jest niegrzeczny, bije dzieci i gryzie opiekunki:Histeria: Mam nadzieję, że to przejściowe i sama zauważyłam takie sytuacje np. w przychodni... Martwi mnie to strasznie! Nie wiem już jak reagować... Nawet kotów nie oszczędza::(: Ja ledwo żyję. Jestem zmęczona i najchętniej przespałabym cały dzień. Trochę wam napisałam obok...

Andzia trzyma cię widzę już trochę... Fajnie, że się odezwałaś! Mam nadzieję, że to nie przymusowy odwyk od nas;) Zdrówka dla ciebie i trzymaj się! Jesteś jedną z silniejszych babek jakie poznałam::): Zakop doła i wracaj:Całus:

Sylwia fajnie cię znowu czytać... Jakaś plaga z tymi kompami... Wszystkim się psują:/ Nadal trzymam kciuki, żeby z psiakiem wszystko było dobrze! Dobrze, że Julcia dostała czopka, przynajmniej śpi spokojnie...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia75
A Magda zapytam tak niedyskretnie, to mieszkasz moze w "dolnych" numerach Chopina,czyli blize Intermarche?
Bo ja mam mieszkanie doslownie naprzeciwko.

Ale bliziutko! Ale ja mieszkam za Orlenem, naprzeciwko parku :) Ale i tak rzut beretem.
Jak tylko bedziecie sie szykowac do Polski to daj znac! Koniecznie musimy sie spotkac :)

Ja tez dalam Michalowi na noc Nurofen. Na poczatku pomoglo, ale od 4.30 jazda na maksa. Placz, rzucanie sie po lozku, caly czas przy tym musze go trzymac za reke, i te straszne jeki :(((

Odnośnik do komentarza

Mei ja tez jak glupia ogladam takie programy, a potem przezywam. I tak jak Ty po ciazy zrobilam sie mega wrazliwiec. Rycze na wszystkim (tez na bajkach) :lup:
Zaraz ide na bok poczytac!
To masz problem z Filipem. Moze spotkaj sie z jakas psycholog dziecieca?? Moja przyjaciolka tak zrobila i szybko wszystkie problemy zniknely.

Dzieczyny! A co z Wami? Dolącczylyscie do Andzi? Jakis bunt? Przesada! Nasz watek zamiera :(((

Odnośnik do komentarza

Dzien doberek!! Moja Julka zaczyna sie coraz wczesniej budzic, dzisiaj wstala o 6! Wczesniej jak w zegarku budzila sie o 7, no ale moze przez te zebole. Pomogl Jej ten czopek, ale tez ok 2 juz sie krecila, pewnie przestal dzialac.
Magda[/B-faktycznie bliziutko, swiat jest jednak "maly".
Andzia-superr, ze juz jestes, pomocnice rosna, moja Julka tez pomocnik sie robi, najgorzej jak przy niej chce ze zmywarki oproznic, podaje mi wszystkie naczynia, strrasznie szybko, a na koncu jak nic juz nie ma-wyciaga kosze i chce sama wchodzic do srodka. A co do aparatu, to my tez bylismy zmuszeni kupic nowy.
-Mei[/B-tak jak pisze Magda-moze jakis psycholog cos doradzi, szkoda, ze w p-kolu takiego nie maja, byloby pewnie wszystkim latwiej..

Odnośnik do komentarza

Witam...
u nas dziś nocka nie najlepsza, Amelka się obudziła o 3 i już nie chciała spać, siedziała sobie poprostu między nami :Szok:...rano myslałam że pośpi dłużej, ale 6.40 i ją jej "budzik" obudził....
pogoda widze że ładna, słonko świeci +6 więc pójdziemy się przejść, wczoraj dla odmiany sypał przez pół dnia śnieg...nie trafisz za ta pogodą :Zły:

Andzia ale masz pomocnice, a jakie maja super fryzurki:) a jak się czujesz? już troche lepiej?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...