Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
dostałam @ i czuje sie rozwalona na maxa-Beata łącze sie w bólu. Średnio mi to pasi na sobotnią dżampę.

Gosia trzymam kciuki, zeby Cie jednak nie uzdrowili, jakkolwiek to brzmi.
Anielinka, Magda współczuje, ja nie wiem co to znaczy dziecko zasypiajace gdzie indziej niz w łózeczku.

A koledy mi prosze nie przypominac:Niewiniątko::Niewiniątko::Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

Uf... Dopiero się uwinęłam z odgruzowaniem kuchni i pokoju. Gargamel śpi. Jakąś dziwną histerię odstawił przed snem, a taki fajny humor miał cały dzień... Ja też dopiero dzisiaj dostałam @... Która chce jeszcze do nas dołączyć;D Dziewczyny, pomysły macie super! Do Poznania mam 270km. Też sądzę, że fajnie by było tak w na przełomie kwietnia/maja. Ognisko... Mmm:fire::11_9_16: Te jeziora i domki brzmią ekstra! Anielinka rzuciła fajnym rozplanowaniem:)

Gosia trzymam kciukasy za jutrzejszą komisję!
Justynka ja miewam "zimno" w nosie:lup: Strasznie wtedy boli mnie pół twarzy i oko po tej stronie w której dziurce w nosie opryszczka się pojawiła::(: Oby ci się szybko wygoiło:Całus:

Idę spać... Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Gosia trzymam kciuki za komisje! Zebys jeszcze mogła posiedziec z Kubusiem :)

A kartki super! Zdolniacha z Ciebie :)

Anielinka i Amelka cala nic z Wami? Bo my to juz nawet nie walczymy.

Wiecie co, my chyba w ogole nie rozbierzemy choinki. Michał jak tylko otwiera oczy to mowi "kłuja" (bo choinka kłuje:)) i trzeba zapalic szybko swiatelka i on wzdycha i sie zachwyca. I tak kilka razy dziennie :)

Odnośnik do komentarza

Justynka tak Stasiu w domu, oprócz kataru nic mu nie jest i mam nadzieje, ze od poniedziałku powedruje do p-kola, w nastepny piatek maja dzien babci i 2 tyg. wolnego, bo wielkopolska jako pierwsza w tym roku zaczyna zimowe ferie. A Ty odpocznij jak masz wolne

Gosia kartki naparwde śliczne, ja nie mam talentu plastycznego w ogóle. I niezmiennie trzymam kciuki, koniecznie daj znac jak po komisji.

Magda Michał jest niesamowity, bardzo chciałabym zobaczyć jak mówi. Brawo dla niego!!!

Rano Stasiu tak popchnął Zośke, ze rozcięła sobie warge i ryk był nie z tej ziemi. A później całą trójka nie wiem jakim cudem urwała noge o stolika z Ikei. No pękła w pół. Już mi nerwy siadły, wszystko poniszczone przez te dzieciaki, najlepiej by było srac pieniędzmi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...