Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka super, że miaals udanego Sylwestra.....
Ja już chyba chcę do pracy...to siedzenie w domu mnie dobija....mielismy dzisiaj jechać do ikei po sofę....ale G. nie ma czasu...zawsze coś wymysli...za duzo sniegu...trzeba busem....kto to skręci...mam dość od samego słuchania....a prawda jest taka, że w pokoju stoi połamany fotel i obskórna kanapa...wstyd kogoś zaprosić nawet....i jeszcze obrazony bo ja nie rozumiem nic itd. Z takim podejściem to jak sie wkurzę to sama pojade i kupię gdzies w okolicy....Nie wieice jak są wyprzedaże w ikei? w styczniu? Gosiaamm, Cafe, Andzia - wy często odwiedzacie ikeę?

Odnośnik do komentarza

Stasiu ma znowu 40 st::(:
Dałam mu syrop i zasnał bidulek. NIe wiem co to za chadziajstwo, mam nadzieje, ze nie grypa::(:Oczywiscie jestem sama, K. na polowaniu.

Magda
fajnie, ze bedziesz miała towarzystwo. Z kołysanek ja znam jeszcze Pieski małe dwa, Aaaa kotki dwa i Ach śpij Kochanie:oczko:

Vercia nie mam pojecia kiedy sa wyprzedaze w Ikei. Masz jakas konkretna kanape upatrzona?

Odnośnik do komentarza

Witam...
Andzia kurcze mam nadzieje że to nic poważnego u Stasia, skąd to mogło się wziąśc, gdzieś się przeziębił czy co???
Magda fajnie że masz dziś towarzystwo...
Veronica ja nie mam pojęcia wogóle o Ikei:) a może bys coś upatrzyła i jakiś transport by zapewnili w sklepie, co?

dziś ma Ł. wolne, zarz bedziemy musieli jechać na zakupy, bo puchy w lodówce...a przy okazji jakąs pizze wciągmniemy, bo miałam lenia i nie robiłam obiadu:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

aNDZIa, biedny Stasiu...Dałas coś na temp?
My w domu, tzn. ja i marcel.....z zakupów nici.....nie wiem kiedy pojedziemy do ikei...tyle czekałam na wolne od pracy i dupa!! :Wściekły: Nastepny urlop będę miała na ferie zimowe...:Wściekły:
Andzia karlstadd 3 +2 leżanjki alvbo karlstad sofa narozna ....
idę nakarmoć młodego bo juz zjadł 5 cukeirków a broi za 10-ciu...

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajnie, ze Ł. ma wolne, pizze tez bym zjadła, poki co wciagnełam dwa Prince Polo, a miałam ograniczac słodycze od nowego roku:)
Vercia super ta kanapa, tez ja ogladalismy, tylko, ze potrzebowalismy rozkładanej. A teraz przy dzieciakach kupiłabym tylko i wyłącznie skóre, jest tak czorno, ze szok:szok:

Stasiu po drugiej dawce nurofenu ok, nawet zjadł obiad. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

witam w nowym roku, matko mowie wam jakos nie moge sie ogarnac i znalezc troszke czasu....

my sylwestra spedzilismy w domku ale robilismy impreze i dzisiaj dopiero posprzatalam po niej ale bylo super nie ma jak domowka....oleczek byl nawet grzeczny ale po 1 sie obudzil i musielismy z nim polezec w lozku i jak sie juz polozylismy to nam sie tak milo i cieplutko robilo ze poszlismy i przyszykowalismy wszystkim spanko a my sie polozylismy...tacy goscinni bylismy....:hahaha::hahaha:dobrze ze znajomi nas rozumieja i nie mieli nic przeciwko....

ja dzisiaj juz do pracy a moj S zaraz wroci zjamy cos i ja chyba sie poloze przed nocka....

mowie wam jak mnie nogi bola mam takie zakwasy ze nie moge schodzic ze schodow i chyba zlamalam sobie palca u nogi i mam mega siniaka na nodze i nie pamietam gdzie sobie go nabilam:lup::lup::lup:
ale zeby nie bylo ja wszystko pamietam:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Rozbroiłam choinkę, napisalam 2 konspekty zajęć, zrobiłam żabę z rigami i nic mi się nie chce....trzeba generalne porządki zrobić tylko kiedy?? wszędzie syf....w sypialni nie mamy jeszcze żyrandola, tylko żarówkę...śmiech!! Na wiosnę przydałoby się odmalować i coś zmienić....nie wiem jak u was to wygląda ale u mnie to w jednym miejscu sprzatam a za mna robi się syf...z tym małym nie wyrabiam...wszytsko wywala, rozmazuje, gniecie....człowiek-demolka.....

Odnośnik do komentarza

~VERCIA JESLI DOBRZE pamietam,to jakos latem sa wyprzedaze
andzia jak stasinek?byliscie u lekarza?kurcze mam nadzieje,ze to tylko chwilowe i niczego nie zapowiada:Całus:
anielinka i ja mam lenia i obiadu nie zrobilam,na szczescie moja mamuska nie pozwolila,zeby ukochanu zieciu chodzil glodny:8_2_96:
magda super,ze odwiedzi wac przyjaciolka....pogaduchy beda,cooo?
justynka widze ,ze sylwester udany....co z tym palcem?nie lekcewac kobito

Odnośnik do komentarza

vercia o syfie to nic nie mow....ostatnio tylko ogarniam ...trudno
a olek tez ciagle cos rozwala,przynosi,brudzi.....wszedzie znajduje stare chrupki,chleby,ciacha:lup: ale szczerze juz sie przyzwyczailam ....co posprzatam to znow balagan....nawet dziad nauczyl sie otwierac ta wielka szafe,i wszsytko w jego zasiegu potrafi powywalac:lup:

Odnośnik do komentarza

Hello!
Wlasnie dojadam zimna pizze. Chodzila za mna i musialam zamowic jak znajomi wpadli. Ale fajny dzien mialam. Kumpela przyjechala ze swoim narzeczonym i synkiem (moim chrzesniakiem). Naszych 3 panow wyslalysmy do pokoju Miska, a my poplotkowalysmy. Obzarlam sie pizza i slodyczami :lup:
Misiek szczesliwy, bo ich bardzo lubi. Kacper zadowolony, bo ciocia porozpieszczala :)

Mlody juz spi, troche ogarnelam, ale zaraz czeka mnie romans z decha, bo juz nie moge szafy domknac :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
My dzisiaj spędziliśmy bardzo miły dzień:) ja odpoczęłam przy pisaniu inwentury :hahaha: a P. z Kubą był u moich rodziców w domu. Kuba mógł pobawić się ze swoimi kuzynkami trochę:) Był bardzo grzeczny, dopiero jak mnie zobaczył uczepił się mojej nogawki i nawracał mama mama mama:36_2_39: Ja to ostatnio do ubikacji w samotności nie mogę pójść bo on płacze pod drzwiami...

Vercia szkoda, że Sylwek się nie udał:/ też bym się wkurzyła na Twoim miejscu... ja wiem, że praca ważna, ale najważniejsza powinna być rodzina, bo tak to się tylko oddalacie od siebie... a co do ikeii to ja niestety nie orientuje się kiedy jest wysprzedaż...
Magda fajnie, że koleżanka Cię odwiedziła i spędziłaś miło popołudnie:)
Justynka no nieźle pobalowaliście:)
Andzia jak Stasiu??
Cafe dobrze, że z Olkiem już lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Hej,
Stasiu niestety cały cas z goraczko, bidusiek taki, cały czas na kanapie przeleżał, po nurofenie spadała tylko na 1,5 h, teraz dałam mu Paracetamol. Poza tym nic go nie boli, nie ma kataru ani kaszlu, pewni jakies wirusisko sie przypałętało, niepotrzebnie go bralismy w srode do P-nia, tam jeszcze 2h w kulkach siedział. Ach, Polak mądry po szkodzie.

K. wrócił po 18-tej, takze ciezki dzien miałam, na szczescie zołzy zachowywały sie w miare przyzwoice jak na ich mozliwosci:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze Olek juz ok. Dzisiaj gadałam z kolezanka i mówiła mi, ze panuje jakis wirus, który objawia sie kilkudniowa goraczka, czasem tez wymiotami. DObrze, ze nie dałas antybiotyku:yes:
Magda fajnie, ze popołudnie udane, jak nam ostatnio niewiele do szczescia trzeba:)
Gosia ale miałaś fajne urozmaicenie dzisiaj:) A mamamama na pewno Kubusiowi minie, moze nadal zabki mecza.

Odnośnik do komentarza

Andzia tak wkasnie teraz mi sie przypomnialo, ze przed swietami moj chrzesniak przechodzil taka wirusowke. 2 razy wymiotowal, a poza tym tylko goraczka. 3 dni przelezal w lozku (to nie byla trzydniowka) i wlasciwie dostawal tylko nurofen. Lekarz nie dal antybiotyku. Moze faktycznie jakis dziwny wirus szaleje i Stas to zlapal.

Mnooostwo zdrowka dla niego!!!

Gosia fajnie, ze i u Was dzien udany.

Kuba tak jak Michal, tez tylko mama i mama. Dzisiaj wyszlam na 15 min do sklepu i P. mowil, ze siedzial pod drzwiami, gadal mama, mama i calowal co chwila moje zdjecie. Jak wrocila to wital sie ze mne chyba dluzej niz mnie nie bylo :lup:

Odnośnik do komentarza

Justynka ale poszalałas, ja tez mam dzisiaj zakwasy, nie przyzwyczajona do obcasów, a przez cała noc nie schodziłam z parkietu:)

W ogóle to z sylwestra mam tylko jedno zdjecie, z 5-tej rano jak moja pijana juz lekko kolezanka trzyma w rece kiełbache i ja wcina(twierdzi, ze nie lubi miesa:hahaha). Właśnie jej posłałam to zdjc=ecie e-mailem z dopiskiem www. nasza-kiełbasa.pl:sofunny:

Odnośnik do komentarza

andzia
Justynka ale poszalałas, ja tez mam dzisiaj zakwasy, nie przyzwyczajona do obcasów, a przez cała noc nie schodziłam z parkietu:)

W ogóle to z sylwestra mam tylko jedno zdjecie, z 5-tej rano jak moja pijana juz lekko kolezanka trzyma w rece kiełbache i ja wcina(twierdzi, ze nie lubi miesa:hahaha). Właśnie jej posłałam to zdjc=ecie e-mailem z dopiskiem www. nasza-kiełbasa.pl:sofunny:

:sofunny:

Ja juz zupelnie nie potrafie chodzic na obcasach. Po paru metrach ide jak kaczka - zero kobiecosci :lup:

Odnośnik do komentarza

andzia
Justynka ale poszalałas, ja tez mam dzisiaj zakwasy, nie przyzwyczajona do obcasów, a przez cała noc nie schodziłam z parkietu:)

W ogóle to z sylwestra mam tylko jedno zdjecie, z 5-tej rano jak moja pijana juz lekko kolezanka trzyma w rece kiełbache i ja wcina(twierdzi, ze nie lubi miesa:hahaha). Właśnie jej posłałam to zdjc=ecie e-mailem z dopiskiem www. nasza-kiełbasa.pl:sofunny:

:hahaha:

Zazdroszczę wam tej imprezy:)

A ja na allegro auta oglądam... chciałabym żebyśmy jakoś na wiosnę auto kupili, ale nie wiem jak to z kasą będzie:36_2_39:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...