Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

My skonczylismy ogladac Flinstonow!! Siedze z drinkiem i robie sobie paznokcie, R sie kapie, Juleczka smacznie spi, ja zaraz pewnie tez pojde pod prysznic. W przyszlym roku chce juz inny Sylwester!! Nie jest zle ale chcialabym sie troche pobawic!!! Magda a jak w Szczecinie z petardami (mysle o Milanie) bo my dla naszych psow musielismy tabletki na uspokojenie kupowac. super, ze tutaj jest naprawde spokojnie

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Gosia Yoko moze sie bac wystrzalow. 2 lata temu na sylwka Milan zostal z moimi rodzicami, mial wtedy 9 tyg i bardzo sie bal :(

Na razie śpi... przed chwilą się przebudziła chciała pobawić się jakąś swoją zabawką, ale oczy jej się zamykały same:hahaha: i poszła spać dalej...

:hahaha: Milan tez przed chwila zrobil obchod, ale juz na spiaco :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
magda_79
Gosia Yoko moze sie bac wystrzalow. 2 lata temu na sylwka Milan zostal z moimi rodzicami, mial wtedy 9 tyg i bardzo sie bal :(

Na razie śpi... przed chwilą się przebudziła chciała pobawić się jakąś swoją zabawką, ale oczy jej się zamykały same:hahaha: i poszła spać dalej...

:hahaha: Milan tez przed chwila zrobil obchod, ale juz na spiaco :)

:hahaha:

no nic trzeba wyłączyć komputer i powoli iść w stronę łóżka! Dobranoc!
ps. Andzia życzenia pisane były po drinku - to tak w ramach usprawiedliwienia:36_2_4:

Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku:)
nasza impreza do bani - za pięć dwunasta była afera i jest - żadamy zwrotu pieniędzy. Byliśmy na 1 filmie i wyszlliśmy. Catering na stronie internetowej zapowiadał się taki że aż slinka leciała a na miejscu się okazało że nie ma nic do jedzenia. Masakra!!!
źle mi się zaczął rok i mam koszmarny stres że taki będzie cały ten 2010 - na początek strata pieniędzy i jeszcze zgubiłam mój uloubiony kolczyk:((
Nigdy więcej tego typu sylwek. Żałuję że nie skorzystaliśmy z zaproszenia znaijomych na prywatkę domową...

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
zaraz zbieramy sie do rodziców po dzieciaki, a ledwo żyjemy:Spoko:
Przed impreza zaliczyliśmy jeszcze kilka wpadek, min. K. załozył gand i okazało sie, ze ma dziure w kroku, myślałam, ze go zabije, ze tego wczesniej nie sprawdził. I poszedł w starym garniturze.
Impreza super, wróciliśmy do domu o 7-mej, naprawde juz dawno sie tak nie usmiałam i nie ubawiłam, po tych wszystkich pechozolach musiałao byc fajnie. Jedynie jedzenia mało, za ta kase spodziewałam sie czegos lepszego.

Gosia
ale mocny musiał byc ten drink:)
Cafe jak Olek?
Beata przykro mi, ze tak wyszło:Całus: I nie wierz w te przesady, to bzdura i tyle, na pewno Nowy Rok będzie superowy::):
Sylwia, Magda wytrwały do północy?

Odnośnik do komentarza

beata kurcze szkoda...:Całus:
andzia do 7? wow-super

olek odpukac lepiej....w nocy jeszcze byla tempka ale rano''tylko'' 38....w dzien 37-37.5....zobaczymy co bedzie wieczorem
antybiotyku nie dalismy
nie wiem,moze to faktycznie jakas trzydniowka czy cus?
apetyt w miare,humor jak zawsze
mam nadzieje,ze dobrze zrobilam,ze nie dalam antybiotyku i ze juz nic sie nie wykluje

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym roku!

U mnie minęło spokojniutko... Filip spał i tylko raz się przebudził już na końcówce. Jedna kota miała wszystko gdzieś i spała ale druga zniknęła wieczorem i dopiero jak wstawałam rano do pracy to wylazła zza łóżka... Ja jak tylko przestali strzelać to powlokłam się spać. W przyszłym roku chciałabym spędzić sylwka trochę inaczej... Ostatnio ciągle jestem w pracy i już się cieszę na górę prasowania która na mnie czeka:Rozgniewany:

Beata, na pewno będzie dobrze! :Całus: A kolczyka i kasy rzeczywiście szkoda... Fajnie że Izie podobały się fajerwerki:) i że nie marudziła tak późno w nocy? Szok!

Andzia
koniec końców imprezka się udała! Szkoda, że się denerwowałaś wcześniej, że może nie wypalić... Ja o 7:00 od godziny byłam już w pracy:lup:

Cafe super, że Oleczkowi lepiej... Myślę, że dobrze zrobiłaś nie podając mu tego antybiotyku... W końcu temp. to mechanizm obronny organizmu. Może sam zwalczy:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Andzia ale sie ciesze, ze u Was impreza wypalila!!! Super! Do 7??? Ale pobalowaliscie. Wszystkie te wczesniejsze wpadki musialy wyjsc tylko na dobre :) A jak dzieci i dziadkowie "przezyli" te noc???

Cafe super, ze Olek lepiej. Ja tez na Waszym miejscu nie podalabym antybiotyku.

Beata co za pech z ta impreza!!!! Bez jedzenia? JAkas porazka. Mam nadzieje, ze uda sie odzyskac kase. A dziadkowie super zrobili z tym wyjsciem na sanki. Ze Iza sie nie bala??!!
U Was jest snieg? U nas suchutko :(

Mei na pewno kolejny Sylwester bedzie fajniejszy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...