Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
ale tu ruch od rana:)
Ja mam dzisiaj cał a trójce w domu, wiec pewnie nic nie zrobie. Stachu wstał o 6-tej i chciał bake, ie mogłąm mu włączyć, bo okazało sie, ze zołzy wyjęły karte od tunera od cyfry i do teraz jej nie znalezlismy:lup:

Vercia super, ze sie odezwałaś. My tez teskniłyśmy:całus: Napisz co tam u Was, jak z praca.

Magda współczuje nocki. Ale sie zdziwiłam czytajac, ze tescie beda na wigilii, ale w sumie to chyba fajnie, co?

Cafe wielkie brawo za nocnik. U ns puzzle tez na topie, z rysowaniem róznie, wciaz konsumuja kredki:Szok:
A za oknem masakra, a tez miałam w planach zakupy dziecmi::(:

Justynka nie szalej juz tak z tymi porzadkami. Ale szybko zleciał CI ten urlop.

Odnośnik do komentarza

dobry babki , własnie przerwa na kawe :)) te nasz dzieciaki to chyba sie zmawiają co do spania ... taka byłam wczoraj wymiętolona ze marzyłam tylko o spaniu , ale moje dziecko odmówiło wspólpracy i poszła spac dopiero po 23 O.o masakra !!!!! ja własnie jestem na etapie sałatki jarzynowej .. potem ryba po grecku , śledzie i ciasto ... w kuchni wyglada jakby ktoś granat wpieprzył a niby sprzatam na bierząco .. normalnie robota głupiego ..
Andzia dzięki za przepisy na śledzia , ale mama podpowiedziała mi jeden przepis juz sprawdzony i zrobie te sledziory Reginy ..
widz.e , ze wszystkie w ferworze walki światecznej .... do mnie dotarł Andziowy deszcz i pizga od rana ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Anouk
cafe82
nooo pierniki gotowe
musza przeschnac wiec 3 kawka w ruch
olkowi serwuje dzis sloiczki:Szok: ale ze mnie len:Szok:
a dla K mam zapiekanke od wczoraj,na szczescie

a reszta mamusiek??
pewnie lataja jak dziki:8_2_96:

strzał w dziesiatkę Cafe , wyglądam i latam jak dzik albo inna dzika świna :16_10_9::16_10_9:

o widzę, że nie jestem sama:hahaha:

Ja tez tak sie czuje:lol:

http://www.salamandra.sylaba.pl/edu/fotoeko/ryciny2007/dzik_na_lodzie.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...