Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane moje:)
Ale tutaj cisza... jak wam święta mijają???
U nas całkiem miło:) Wczoraj byliśmy na wigilii u rodziców... mały zrobił mi niespodziankę w wigilię i spał tylko pół godziny, przez co ciężko mi było z czymkolwiek zdążyć:/ale jakoś daliśmy radę i jak tata po nas przyjechał to byliśmy gotowi:) Kuba kimnął się troszkę w samochodzie, ale to tak z 10 min. i bałam się, że bardziej mu ten sen zaszkodzi niż pomoże, ale humor miał rewelacyjny:))) Zjadł troszkę i bawił się z dziewczynkami:) Po wigilii pojechaliśmy do mojego drugiego brata... Kuba znów przespał się 10 minut w samochodzie, a że to już dość późno było jak na Kubę to bałam się, że będzie nam marudził, ale on bardzo ładnie się bawił:) i nucił z nami kolędy:) nasłuchać się nie mogłam tego jego nanananana ;))))

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
Hej Gosia:)
u nas święta mijają bardzo miło, tylko denerwuje nas to że gdzie się nie ruszymy, to Amelce się ciągle spać chce, wczoraj na kolacji u moich rodziców posiedzieliśmy do 21, ale juz przed 20 zaczeło się marudzenie, więc do domku i spać, dziś znowu bylismy u moich rodziców najpierw jej się chciało w dzień spać, a pożniej wieczorem i ciągle przez to jej spanie trzeba było lecieć na syrenie do domu, szkoda było tak wszystkich zostawiać, bo taka fajna atmosfera:(
co u Was kochane???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam sie z Wami swiatecznie! U nas swiatecznie i bialo, prawdziwa zima. Dzisiaj zaliczylismy znowu saneczki. Julka az krzyczala z radosci. Jutro mamy gosci, wiec troche inny dzien nas czeka, poki co bylo baardzo rodzinnie i domowo.... Pozdrawiam Was goraco.
Gosia-super zdjecia, Kubus sliczny...
Milego dalszego swietowania dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza

Heloł:Całus:

Gosia masz małego przystojniaka! Super, że mimo niewielkiej ilości snu Kubuś miał dobry humorek:) A klaty to tylko pozazdrościć. Ja mam garściaki ii choćbym nie wiem jak mocno brzuch wciągała to ...:lup:

Sylwia
ale bajka! U nas 10 na +... Szkoda, że ociepliło się tuż przed świętami...

Anielinko, szkoda że tak wyszło, a nie próbowałaś jej kłaść u rodziców? Ja zazwyczaj też lecę na syrenie do domu, ale raz zrobiłam wyjątek. Położyłam Filipa spać u siostry. Co prawda obudził się po 30 minutach a myślałam, że będzie spał już cały czas ale podładował akumulatory i nawet nie marudził, co często mu się zdarza po niedospaniu...

Właśnie sobie siedzę w pracy...

Tą Wigilię spędziłam u mojej siostry. Upiekłam jakimś cudem te pierniczki i nawet smaczne były i zrobiłam sałatkę krabową z parentingowego przepisu i jeszcze z kurczakiem jedną trzasnęłam. Objadłam się do granic, Filip tak mało spał w Wigilię i marudził, że bałam się jak się zachowa, ale było super. Ja dojechałam dopiero po 18 z pracy ale niewiele mnie ominęło. Za to noc i dzisiejszy dzień do najlepszych nie należały. Filip się budził z płaczem, w dzień prawie nie spał, chociaż zmęczony był nieziemsko i wieczorem mama zgłaszała mi że znowu budzi się co 10 min i popłakuje;( Powiedziałam, żeby dała mu viburcol i się uspokoił. Mam nadzieję, że teraz ładnie śpi...

Na koniec pofoczę jeszcze;) Filip z kuzynostwem:)

Miłego dzionka Kochane:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

niedlugo bedziemy zbierac sie do tesciow(choc powiem wam,ze w ogole nie mam ochoty jechac...okazalo sie bowiem,ze tesciowie nam odmowili a na wigilie pojechali sobie do brata K:lup: chociaz tesciowa podkreslala 100razy,ze wigile spedzaja sami w domu,baaaaaaaaaaaardzo sie wkur....baaaaaaaaaardzo a K jeszcze bardziej wiec z mojej strony foch na calego i nie obchodzi mnie,ze sa swieta-jedziemy,bo beda dziciaki,z ktorymi plus uwielbia sie bawic i przy okazji odwiedzamy najblizszych zanjomych)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane!

Gosia fotki bombowe! Kuba pryzstojniacyek, a mamuska suuuper! Fajnie, ze Kuba dal rade. U nas dokladnie tak samo. Mlody nie spal za duzo, a jakos najgorzej nie bylo :)

Mei powtarzam sie, ale Filip wyglada na starszego, swietny z niego chlopczyk. A gdzie Twoje fotki? :) Jak w pracy?

Sylwia ale super pogode macie!!! W Szczecinie fatalnie. Pada, wieje, chlapa. Bleee!

Cafe brak slow dla tej Twojej tesciowej. Super, ze jestes ponad to wszystko i mimo tego jedziesz :o_master:

Anielinka szkoda, ze Amelka tak marudzila. Czlowiek chce poiedziec, a tu najperw biega sie za maluchem, i trzeba szybko do domu wracac :(

Odnośnik do komentarza

To moje kolejne podejscie do forum :)
Ale tym razem sie udalo.
U nas sympatycznie. Wigilia co prawda w biegu, bo musielismy poodwiedzac P. rodzine, ale potem bylo ok. Wrocilismy do domu przez 22 :lup:
Wczoraj tez fajnie u rodzicow P. Rodzinnie (moi rodzice tez byli), spokojnie.
Za to z malym masakra. Ma straszna wysypke, zaczyna go to swedziec. Wczoraj zasypial pinad 3 h :((( Drapal sie po brzuchu i cierpial przez zeby. Nurofen nie pomogl. Zasnal po 23 :((( Bylismy bezsilni.

Pozniej pofocze.

Odnośnik do komentarza

Witam Panie juz prawiue poświątecznie. U nas było naprawdę cudownie, juz dawno nie miałam tak fajnych, rodzinnych świat(nie liczac wczorajszych histerii Stasia, ale wole do tego nie wracac). Wigilia super, gwiazdor sdie rozchorował, wiec prezenty były podłozone pod choinke, dzieci zachwycone, Stasiu to aż piszczał z radości::): Dziewczyny(tfutfu) od trzech dni robią nam niespodzianki w postaci 1,5 godzinnych drzemek, dzieki czemu do wieczora wytrzymuja w super humorach. Jutro jeszcze jedziemy do mojej babci, wiec obązarsta ciag dalszy. Mam coraz wieksze obawy, czy wejde w suknie na sylwestra:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Gosia, Mei śliczne zdjęcia, chłopaki jakie dorosłe!!! Super!!!
Anielinka mam nadzieje, ze dzis bez alarmu.
Cafe tesciówka rzeczywiście pojechana::(:
Sylwia ale fajnie ze śniegiem:)
Magda biedny Michałek, u nas tez zeby w ataku, bo zołzy bez aletytu.
rena dziękuje za smsa, nie mam Twojego numeru wpisanego i długo sie głowiłam od kogo to:)
Mei mam nadzieje, ze Filip juz lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Hej! My dzisiaj znowu po sankach! Super bylo:snow2:
Magda-wiem, ze w Szczecinie na zimowa pogode w Swieta rzadko mozna bylo liczyc ale i tak mam straaaszny sentyment dla Naszego miasta, wciaz mam tam mieszkanie....:36_2_58:
Faktycznie tutaj snieg w Swieta dopisal, wyglada w tym roku naprawde super!!!
Dzisiaj mielismy gosci, a jutro My idziemy sie goscic do znajomych, ktorzy maja dwojke dzieciaczkow, to Julka bedzie miala wesolo, bo jeden to prawie rowiesnik.
Andzia-poogladalam sobie Twoje zdjecia i jestem zdolowana- ja kiedys tzn przed Julka tez tak wygladalam:36_2_58:, a teraz jak tylko oddech zlapie to 5 kg mi przybywa, co Ty robisz, ze po 3 dzieciaczkow tak wygladasz????A rodzinka z Was super!!! Dziewczyny wygladaja jak aniolki!!! Stasiu tez!!!:apacz:
Magda-tak sobie pomyslalam, czy probowaliscie z jakimis lekami antyhistaminowymi, tzn przeciwko alergii?? Tutaj daja dzieciom Tavegyl- Klemastin i wiem, ze pomaga, moze warto sprobowac?
Zycze Wszystkim Milego Swietowania!

Odnośnik do komentarza

Hej!

Andzia, ja wiem, że jestem nienormalna i się powtarzam, ale naprawdę masz cudowne dzieci! Podziwiam Cię, trójka maluchów a ty wyglądasz po prostu świetnie:o_master: Zadbana, uśmiechnięta... Super!

Cafe :15_4_128: to dla teściowej! Strasznie przykra sytuacja... :Całus:
Magda biedny Michałek... To takie smutne jak nie można pomóc::(: Tulam Was mocno, choć wiem, że to nic nie da...

Ja znowu w pracy:Kiepsko: Miałam piękny plan dnia i wszystko wzięło w łeb! Wczoraj w pracy było trochę ruchu, taksówek mi brakowało non-stop. Jak wróciłam to młody jeszcze spał, więc też się położyłam, ale nie zdążyłam porządnie zasnąć, jak zadzwonili z pracy, czy bym na nockę jeszcze nie mogła przyjść:Histeria: No wiadomo, że nie mogłam odmówić... Filip jak rano wstał tak dopiero wieczorem poszedł spać:Szok: Nic nie chciał jeść! Nawet mleczka! Dobrze, że chociaż pił... P. chciał się wczoraj (sobota) z nim zobaczyć, więc mu pozwoliłam, tylko prosiłam go o takie dwie głupoty: żeby położył go spać i dał mu coś jeść! I zgadnijcie co? Spać go nie położył, no bo po co, nie przyszedł tam przecież spać... A o jedzeniu nie wspomnę... Dostał ... CIASTO!!! I jeszcze jakieś słodycze... No comments. Wiem, bo widziałam na fotach. Ja nie wiem, czy oni myślą, że ja chcę Filipowi na złość zrobić, czy jak? Nie wpadli na taki genialny pomysł, żeby zamiast cukierków kupić mu pieprzony słoiczek z jabłuszkiem, czy gruszką!!! Zresztą nawet sama to zaproponowałam... Zapomnijcie. Na dodatek zepsóła mi się drukarka wtedy kiedy była potrzebna i w ogóle jakiś taki felefny i nieudany ten dzień był... :36_2_43: Ech...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam poświątecznie:)

Magda strasznie współczuje marudzenia Michałka, nie dość że ząbki mu dają popalić to jeszcze ta wysypka :( buuu...a już wiadomo od czego ona jest???

Andzia suuuper że zadowolona ze świąt, dziewczyny śliczne z kitolcami:) Stasiu przystojniacha, no a ty czarująca...i jeszcze mi tu piszesz że nie wiesz czy zmieścisz się w sukienke na sylwestra... często piszesz że własnie wciągasz całą czekolade, albo jakieś ciasteczka- normalnie Ci nie wierze chudzino!!! :Oczko: figura pierwsza klasa!!!:36_2_25:

Gosia Kubulek czarujący słodziak, ten jesgo uwodzicielski uśmieszek, no i te kręcone włoski :36_3_3: a od tej klaty to ja nie wiem co ty chcesz :):Oczko:

Cafe o teściowej nic się nie wypowiadam :leeee: ...moja też dała popis w wigilie:36_11_13:

Mei szkoda że musiałaś tyle pracować w święta:( a wizyty Filipka u ojca nie komentuje- nie odpowiedzialni strasznie...współczuje..
a Filipek, naprawde wygląda na bardziej dorosłego, aż się zastanawiałam czy to wogóle jest on:)) a kuzynostwo ma świetne:))

Sylwia zazdroszcze śniegu i sanek, u nas straszna chlapa, temp. +8 i wczoraj mocno wiało- poprostu najgorsza pogoda jaka mogła by być na święta:((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia powtorze za dziewczynami
rodzinka suuuuuper a ty piekna,zadbana ,zgrabna mamuska
anielinka co tam tesciowa wykombinowala?
mei niezmiennie sil:Całus:
magda jak michalek?

a my wyspani za wszystkie czasy-wczoraj odwiedzilismy oprocz tesciowej (bylo- ze tak delikatnie powiem - poprawnie,srednio,dretwo)znajomych,najblizszego kuzyna i na koniec zajechalismy do moich ropdzicow,ktorzy olak juz nie chclieli puscic wiec zostal na noc:8_2_96:
a ja jak padlam o 21 to wstalam przed 9 :8_2_96:
moja siostra jeszcze z mlodym pospaceruje i przyprowadzi pozniej....zyc nie umierac:8_2_96:

Odnośnik do komentarza

Cafe teściówka zaprosiła nas na wigilie na godz. 17 - pojechaliśmy, wszystko ładnie pięknie, az tu do niej dzwoni telefon i słysze że mówi że ma gości i nie może jechać...więc Ł. się pyta o co chodzi, a ona na to że umówiła sie ze swoją siostra że przyjadą po nich i pojada do drugiej siostry, no ale przeciez nie pojadą bo my siedzimy :lup: na to Ł. że jak chcą jechać to niech jadą, a my juz sobie pojedziemy...widać było po nich że siedza i nic nie gadaja, czyli chcieli się jak najszybciej nas pozbyć żeby tam jechać, Ł. się strasznie wkur... ja już nie wspomne co o tym myślałam...wigilia raz w roku, a my czulismy się poprostu tam zbędni, tak więc nasza wigilia u teściowej trwała jakieś 50 min. :Real mad::Real mad:
mogli sobie nami głowy nie zawracać i nas nie zapraszać i jechać sobie w pi...:leeee:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia powtorze po dziewczynach - cudowna z Was rodzina. Az by sie chcialo wiecej maluszkow :hahaha: Dziewczynki sa przeslodkie, a ze Stacha fajny facet :)
A Ty kobito to jestes taka laska, ze mi kopara opadla. Chudziutenka, zgrabniutka. Tez sie zastanawiam jakie Ty te czekolady jadasz skoro tak wygladasz!!!

Mei brak slow dla taty Filipka i jego rodziny. Jak bardzo mozna byc bezmyslnym, zeby nie wiedziec, ze robiac Tobie na zlosc to szkodza mlodemu. Ehh! Wspolczuje takiego dnia beznadziejnego. Mam nadzieje, ze to jedyny taki dzien :)

Anielinka nawet nie wiem jak skomentowac zachowanie tesciowej. Brak slow! Po jaka cholere w ogole Was zapraszali. Ja bym chyba w przyszlym roku tak nie poszla i tyle. Masakra jakas!

Cafe ale Wam dobrze :) A tak serio to super, ze odpoczeliscie - nalezalo sie Wam! Super ta Twoja rodzinka!!!

Odnośnik do komentarza

A my wczoraj bylismy u moich rodzicow. Bylo jak zwykle sympatycznie. A noc byla bajeczna. Michał zasnal w 3 min o 20.30 i wstal o 7.30!! Co prawda w nocy do nas przywedrowal, ale po kilku sekundach spal dalej i nie krecil sie i nie rzucal, wiec sie wyspalismy. Az za bardzo, bo chodzie nieprzytomna :lup:

Sylwia mamy lek antyhistaminowy. Zupelnie przypadkowo, bo Michał go musi brac przy katarze, bo roboa mu sie obrzeki. No i dostaje tez teraz i chyba pomaga, b jest lepiej. Ale dzieki za rade. aaaa, sniegu zazdroszcze!

Moja kolezanka wczoraj urodzila i na 19 jedziemy z druga kumpela do niej do szpitala :) Nie moge doczekac sie, zeby zobaczyc takie malego szkraba.

Odnośnik do komentarza

Andzia gratuluje drzemek! Oby tak dalej. My dzisiaj bez Michalowej drzemki - nie chcial.

Wiecie, chyba pierwszy raz dzisiaj byla naprawde zlana Michała. Pojechalismy na spacer do lasu. Mielismy polazic, bo ja ciagle na dupsku siedze i sie nie ruszam w ogole. A dupa rosnie. no i spacerowalismy jakies 20 min, z tego 5 min mlody jechal w wozku. Zeby chcial chodzic to luuuzik, ale on tylko na rekach, bo jak sie to histeria. A woadomo ile wazy w kombinezonie :lup: Myslalam, ze go udusze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...