Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
jeszcze jutro musze kupic olkowi buty:lup:
od wrzesnia trzecia para....tak dziadowi urosla stopa no i przyznam ze nie umiem kupowac mojemu dziecku butow...

O matko, to rzeczywiście nieźle:Szok:

andzia zamiast cutyj wcisnelam dziekuje:Oczko:

no niezle
mial 21 a teraz ma 23 :Szok:
a mam male zboczenie zeby nie kupic za duzych wiec pewnie kupuje za male:lup:

Odnośnik do komentarza

noooo makowiec siedzi w piekarniku... ehhh
Anielinka pytałaś się jak często lodówkę rozmrażam.. ciężko mi określić... poprostu jak widzę, że już najwyższy czas to rozmrażam:)))
Andzia Przepis na te ryby: filety panierujemy, robimy zalewę - pół szkl. octu, 0,5l soku pomidorowego, koncentrat, ziele angielskie, liść laurowy, cebula pokroja w paski... te filety zalewamy i do lodówki... im dłużej tym lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Ja chce spać!!!!
Chcąc zrobić mężowi przyjemność piekę jeszcze sernik, bo on lubi... a ja piekę sernik baaaaaaaaaaaaardzo rzadko, w sumie drugi raz dopiero w życiu:)
Kuba padł po 19. Dopiero dzisiaj zrozumiałam co to znaczy jak dziecko się ślini na zęby... normalnie ślina mu ciurkiem leciała, może w końcu pokażą się jakieś inne zęby:36_22_3:
Popołudniu byłam jeszcze z bratem w mieście, myślałam, że uda mi się kupić wszystko co mi jeszcze brakuje, ale niestety jutro też będę musiała wybyć.... Chodziliśmy z bratem po mieście i obiecywaliśmy sobie, że za rok to na pewno kupimy prezenty wcześniej:36_11_5:

Odnośnik do komentarza

czesc Kochane! Wpadam teraz bo jutro pewnie czasu jak na lekarstwo bedzie, tymbardziej , ze my Wigilie mamy od 13. Latam po kuchni jak automat (czuje sie jak dzik na Andzi zdjeciu)

Zycze Wam Wszystkim spokojnych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i zebysmy pisaly sobie jeszcze dlugo, dlugo... i aby Nasze Dzieciaczki zdrowiutkie byly i zeby nam spac dawaly... Sciskam Wszystkich mocno:36_3_8:

Odnośnik do komentarza

Dzika świnia wita:lol:
Kurde ja nawet w połowie roboty nie jestem. NIe wspomne o tym, ze moje piekne paznokcie sa do wymiany:lup: Ryczec mi sie chce.
Stachu zapragnął choinki, wiec mamy mała sztuczna na regale, jutro ja ubierze.
Tesciową mam zajefajną, dała mi przepis na śledzie w chrzanie, te co wam podałam, miała je w zeszłym roku na wigilii i były super. Zrobiłam, ale sos wyszedł mi bardzo rzadki, dzwonie do niej, a ta do mnie, no bo ja nie robie na kremówce tak jak w przepisie, tylko na kwasnej smietanie:lup:
No powiedzcie czy ona jest normalna? No nie jest!!!
K. skoczył po śmietane, dodałam i jest git!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...